İstanbul'da Fal - Falcılar

Bana öyle bir şey demedi ancak ablamın psikolojik sorununu ben söylemeden bildi ona çok şaşırdım. Onunla ilgili bir şeyler dedi mutlaka beni görmeye gelsin ve sabun getirsin falan dedi.

Ben baktırdım ama beğenmedim belkide enerjim tutmadı verdi tarihde deği olay olmadı bende patladı mesela :KK43:
Beylikdüzü Yelizden bahsediyorsunuz.. Ben kendisine ilk olarak 2 sene önce baktırdım. Genelde tutturdu diyeyim. Bir de pandemi döneminde baktırdım. 2022 ve 21 yılı ile ilgili özel birşey söyledi. Çok uzak zaman zaman bilemiyorum tutacağını sanmıyorum. Pembeci değildir bu yönünü severim, "ne dediğini de çok net hatırlamıyorum. Yalnız birinden ayrılmıştım.bana o kişinin öylesine mesaj atacağını söyledi.. Haberleşme oldu ama onun dediği gibi değil.. Adamı yerin dibine soktu ki bu kişilik anlamında doğruydu. Baktırılabilir.
Benim karşı tarafın hisleri ve anlık durumlar için Nihal ve Zeyneptir. Tavsiye etmiyorum elbette. Yalnız duyduğum cümleler net oldu benim için

Bildiğim kadarıyla falcilar en fazla 3 aylik yakin zamanı görebiliyorlar bunu bir kısmıda dile getiriyor ,3 sene cok uzun bir süre deilmi sizce
Bence de cok uzun ama kahve veya kart fali bakmadigi icin olabilir diye dusundum. Bazi falcilar omurluk bile fal bakiyorlar, ileride evlenecegin kisiye, cocuklarinin meslegine kadar ongorude bulunan var.

Bildiğim kadarıyla falcilar en fazla 3 aylik yakin zamanı görebiliyorlar bunu bir kısmıda dile getiriyor ,3 sene cok uzun bir süre deilmi sizce
Yeliz’e 2018’de baktırmıştım mesela, söylediği şeyi Nisan 2020’de yaşadım. Yakın geleceği söyledi diye korkarak beklemiştim. Meğer daha uzak gelecekten bahsediyormuş. Hatta bi söylediğini de geçtiğimiz mayısta yaşadım. Böyle enteresan bi şey :)

Kızlar vade dolmadan anlatmayacaktım ama bilgi verebilirim. Kadınlar Kahvesi Leyla'ya gittim yaklaşık 1 hafta önce, gitmesem aklımda kalacaktı. Geçmişi ve anı iyi bildi hatta ince detayları bildi. Ama şu andaki asıl durumu bilememiş meğer. Yani hayatımdaki kişiyle alakalı detayları bildi ama tam şu an olan durumunu bilememiş, teyit ettim. Arka planda onun bilmediği bambaşka şeyler olmuş anlayacağınız. Gelecek için verdiği vakte daha var, eğer çıkarsa ya da çıkmazsa yazacağım. Ama asıl durumu bilememiş, ben kendi çabamla öğrenmek zorunda kaldım. Anla ilgili en önemli şeyi bilememiş. Öneririm diyemiyorum o yüzden

Kızlar vade dolmadan anlatmayacaktım ama bilgi verebilirim. Kadınlar Kahvesi Leyla'ya gittim yaklaşık 1 hafta önce, gitmesem aklımda kalacaktı. Geçmişi ve anı iyi bildi hatta ince detayları bildi. Ama şu andaki asıl durumu bilememiş meğer. Yani hayatımdaki kişiyle alakalı detayları bildi ama tam şu an olan durumunu bilememiş, teyit ettim. Arka planda onun bilmediği bambaşka şeyler olmuş anlayacağınız. Gelecek için verdiği vakte daha var, eğer çıkarsa ya da çıkmazsa yazacağım. Ama asıl durumu bilememiş, ben kendi çabamla öğrenmek zorunda kaldım. Anla ilgili en önemli şeyi bilememiş. Öneririm diyemiyorum o yüzden
Ben size leyla reklam gitmeyin demistim:KK4:

arkadaşım da leyleya gitmişti hatta ben belki gidilebilir diye aklımın bir köşesine yazmıştım ama arkadaşımda da fena patladı. aslında ses kayıtlarını dinledim yuvarlak konuşuyor ve gerçekten asıl olayı bilmiyor. özet bilgi benim için elenmiştir.

Benim aklımda kalan sadece 3 falcı oldu. Biri Bakırköy Duygu, diğeri yine Bakırköy Talin abla biri de Avcılar Neboş. Duygu geçmiş ve an konusunda iyi yaşadıklarını tanımadığın bir ağızdan duyup zırlamak istiyorsan gidebilirsin. Talin abla sıradan biri değil reiki gibi bir çok konuda bilgili ve çok ilgili bayağıda uzun baktı daha doğrusu mubabbet ettik onda da gelecek yok ama vücudunun genel enerji durumu, sağlık durumu, yetilerin ve yaşadıkların hakkında çok güzel bilgi veriyor. Gelelim en favoriye neboşlada avcılar sanat evim de tanışmıştım tesadüfen ama iyiki tanışmışım çünkü falının güzelliği ve netliğinden ziyade kadın yaşam koçu gibi. Hiç ihtimal vermediğim şeylere son ana kadar bana güven ve bekle diyerek şahit oldum. Su, çay, kahve, kağıt, tarot, uzaktan nasıl istersen öyle bakıyor ve diğerleri gibi bitti git gibi bir egosu yok en güzel tarafıda soru sormana izin veriyor falın sonunda 3 soru sorabilirsin bana diye. Bu falcı arayışı bitmez tabi bizde o ayrı🙈😅😅 ama benim neredeyse 6 yıldır sadece fal değil hal hatır sormak için bile görüştüğüm tek kişidir. Aslında benim aradığım konu fal da değildi çakra ile ilgili konulardı ama nereden geldim anlamadım neyse bilen bildiğini söylesin yine de 🙈😊

Benim aklımda kalan sadece 3 falcı oldu. Biri Bakırköy Duygu, diğeri yine Bakırköy Talin abla biri de Avcılar Neboş. Duygu geçmiş ve an konusunda iyi yaşadıklarını tanımadığın bir ağızdan duyup zırlamak istiyorsan gidebilirsin. Talin abla sıradan biri değil reiki gibi bir çok konuda bilgili ve çok ilgili bayağıda uzun baktı daha doğrusu mubabbet ettik onda da gelecek yok ama vücudunun genel enerji durumu, sağlık durumu, yetilerin ve yaşadıkların hakkında çok güzel bilgi veriyor. Gelelim en favoriye neboşlada avcılar sanat evim de tanışmıştım tesadüfen ama iyiki tanışmışım çünkü falının güzelliği ve netliğinden ziyade kadın yaşam koçu gibi. Hiç ihtimal vermediğim şeylere son ana kadar bana güven ve bekle diyerek şahit oldum. Su, çay, kahve, kağıt, tarot, uzaktan nasıl istersen öyle bakıyor ve diğerleri gibi bitti git gibi bir egosu yok en güzel tarafıda soru sormana izin veriyor falın sonunda 3 soru sorabilirsin bana diye. Bu falcı arayışı bitmez tabi bizde o ayrı🙈😅😅 ama benim neredeyse 6 yıldır sadece fal değil hal hatır sormak için bile görüştüğüm tek kişidir. Aslında benim aradığım konu fal da değildi çakra ile ilgili konulardı ama nereden geldim anlamadım neyse bilen bildiğini söylesin yine de 🙈😊
Düş cafe Nesibe mi bahsettiğiniz??

Düş cafe Nesibe mi bahsettiğiniz??
Düş cafe Nesibe ye ben en az 4 sene baktirdim sıkıntıli bunalımda oldugum donemde anı iyi yorumlar ama dedikleri verdigi tarihler asla bir tanesi çıkmaz ,2 sene ara verip şubatta fal krizim tutup tekrae bir denemek istedim çünkü sohbetini kendisinde severim keyfi baktirdim yani fal tarot 170 tlye bakti ,20 dakika sürdü,aldığı paraya göre çok kısa fal bakıyor hemde dedigim gibi soyledikleri asla çıkmaz yakin gelecegi bile tahmin edemez,bana şubatta gittigimde verdiği tarihler soyledigi olayların tam tersi oldu hem is hem özel hayat :confused:

X