İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar bir önerim olacak facebookta ki falcı sayfasında keşfetmiştim emine ablayı sonra 1 arkadaşıma daha tavsiye ettiö çok iyi su falı baktı 4 kere olacak bu akşamla baktırcağımla,kahve falınada aynı şekilde güzel bakıyor bakmaktirmak isteyenler facebooktan bakmayı bıraktığı için instası var falci__elmas . Buradan bakımlarlarla ilgili bilgi alabilirsiniz,numarasını veriyor bakımları wp üzerinden yapıyor.

Merhaba, 2019 yılından sonra tekrar hesabımı açtım size bir şey danışmak istiyorum. Ben o tarihte Sembol kafe Nihal'e telefonla baktırmıştım, geçmiş ve anla ilgili yorumlarından memnun kalmıştım. Acaba Nihal hala Sembol'de mi ya da telefonla bakmaya devam ediyor mu, bir bilginiz var mı? Telefonunu da sildim bir daha lazım olmaz zaten istediğim bilgileri aldım diye ama en azından Sembol'deyse oradan ulaşabilirim diye düşündüm. Bilginiz varsa, ya da son zamanlarda baktırdıysanız telefon ve ücret hakkında güncelleme yaparsanız çok sevinirim.

Kızlar bir önerim olacak facebookta ki falcı sayfasında keşfetmiştim emine ablayı sonra 1 arkadaşıma daha tavsiye ettiö çok iyi su falı baktı 4 kere olacak bu akşamla baktırcağımla,kahve falınada aynı şekilde güzel bakıyor bakmaktirmak isteyenler facebooktan bakmayı bıraktığı için instası var falci__elmas . Buradan bakımlarlarla ilgili bilgi alabilirsiniz,numarasını veriyor bakımları wp üzerinden yapıyor.
Yeni üye tavsiyesi… saol canım sen baktır. Valla aptal yerine koymaya çalışanlara ayrıca sinir oluorum. Neyse

Merhaba, 2019 yılından sonra tekrar hesabımı açtım size bir şey danışmak istiyorum. Ben o tarihte Sembol kafe Nihal'e telefonla baktırmıştım, geçmiş ve anla ilgili yorumlarından memnun kalmıştım. Acaba Nihal hala Sembol'de mi ya da telefonla bakmaya devam ediyor mu, bir bilginiz var mı? Telefonunu da sildim bir daha lazım olmaz zaten istediğim bilgileri aldım diye ama en azından Sembol'deyse oradan ulaşabilirim diye düşündüm. Bilginiz varsa, ya da son zamanlarda baktırdıysanız telefon ve ücret hakkında güncelleme yaparsanız çok sevinirim.
Merhaba, ben baktirdim Nihal'e. Burda cogu kisi sanirim. Ani iyi biliyo evet ama gerisi bombos. Café'den ayrildi, artik evinde veya telefonda bakiyor. Fiyati bende 300tl'ydi. Simdi ne kadar bilemem, ben agustosta baktirmistim.

Merhaba ben sembol kafede toprağa baktırdım zerre memnun kalmadım. İnstada herabakımdunyası var analiz yapıyor. O kadından çok memnunum bilginize

Merhaba 2 senedir onlarca fal bastırmış biri olarak Ümit Koc'u tek geçerim. Vade vermez ama verdiği zaman da o vadede dedigi şeyler olur. Biraz sorularla yonlendirmeniz gerekiyor ama onun dışında gelecegi bilen görmedim. Bir de Izmir'de Seda var o da cok iyi, tavsiye ederim

Gunaydin herkese,

Ben cok iyi birini buldum kizlar. 2 ay once baktirdim ama telefonu kapatasim gelmisti o an icin ama cikti iste cok tuhaf bi sekilde. Herkes sormasin ne dedi nasil oldu falan diye cunku ozel. Ciktiktan sonra paylasiyorum bilginize. Burdan 1 arkadasimla paylastim sadece. Numarasini isteyen yazabilir ama 1 sartla. Herkes paylassin forumda ki birbirimize yardimci olalim. Bu arada Zeynepciler yazmasin, onlarin yorumlarini tahmin ediyorum, cikmadi dicekler.
Bana da numarasini yazar misin?

Arkadaşlar Beşiktaş’taki bu kuzey Ya da Gökçe’ye fal baktıranlar çok övüyor nasıl ulaşabilirim bunlardan birine numara ya da mekan bilgisine sahip olan var mı acaba?

Symbol nişantaşındakilerin genel hal ve tavrı böyle gerçekten...Mirza, Fulya ve diğerleri...tıkmışlar bunları küçük bir odaya, aynı anda üç falcı fal bakıyor, bazen sesleri birbirine karışıyor, cafenin yapısı zaten düzgün fal bakmaya müsait değil, ayıp olmasa üç falcıyı aynı masaya oturturdu bunlar,ortam laçka, falcısı da laçka olacak tabii
Kuzey Ya da Gökçe’ye gittiniz mi acaba daha önce onları herkes çok övmüş ama bulamıyorum

Burada kimin için iyi birsey çıksa seviniorum inanin ki. Hiç gormedigim sizlerle aramda bir bağ oluştu resmen. Hepimize şu olumlu fallar insalla çıkar. Ole bunaldim ki. Patlayan tüm falları bende bOrc olarak biliorum arkadaslar inanin tüm samimiyetimle burdayım. Ekimin sonunu cidden bekliorum. Zaten sadece bir buçuk ay kaldi. Artık bu dediklerin de zaman takılıyorum çünkü en son temmuzdu çıkmayın ekimin sonu yaptılar onu. Hala dedikleri şey yok orta da. Bakalım nolucak. İnşallah buradaki herkese iyi seyer çıkar.
kuzey Ya da Gökçe’ye gittiniz mi acaba daha önce onları herkes çok övmüş ama bulamıyorum

X