İstanbul'da Fal - Falcılar

herkese selamlar, angels'ta cengiz bey vardı. kendisi şu an nerede bakıyor haberiniz var mı? telefon ile bakıyorsa iletme şansınız var mı

şimdi yorumlara baktım da, kimse önermemiş kendisini. Adını yanlış hatırlamıyorsam 2019'da bana olumsuz konuşmamıştı, hatta çok spesifik bir şeyi bildiğini hatırlıyorum, o yüzden merak etmiştim ama bu kadar negatif yorumu varsa bana sallayıp tutturmuştur muhtemelen :KK70: gerek yok numaraya ama önerilerinizi alabilirim

Acaba insanlar acılı olduğu için cevap vermiyorlar olabilirler mi. İçlerinde enkazda kalan arkadaşlarımız yakınları olanlar olabilir mi. Pes
Burda takıldığınıza göre Ya da bana cevap yetiştirebildiğinize göre bu ihtimal pek de tutarlı değil ayrıca istediğimi sorabilirim kimi ne alakadar eder sizi rahatsız ediyorsa bakmayın ya da boş boş cevaplar vermeyin herkes burda birbirine bi şey soruyor cevap almaya çalışıyor

Arkadaslar simdi size falci listemi guncelleyecegim, objektif bir şekilde yorum yapacagim.
Sarmasik kafe hasan; gecmis ve anda mükemmel. Onun üstüne tanımadım ama gelecek kocaman bir sıfır.
İzmir han kafe falcilari; seda ve derya ilk falda cok başarılı sonraki fallar sacmaliyorlar. Ama sedaya cok sik gitmezseniz iyi bir falci ,gelecegi görüyor ama vadesi tutmuyor.
Zeyder; her falında degisik bir sey soyluyor o yuzden emin değilim. Sadece bir konu için fal baktirirsaniz dediklerinden çıkan oluyor.
Fal sepeti Duygu Aura; anda başarılı gelecek için tutan şeyleri var.
Fal sepeti Demir; vadesi tutmuyor ama dedikleri çıkıyor.(hepsi degil) Ask ile alakalı bilemiyor.
Fal sepeti Saime elmas; vadesi patladı.
Meşhur zeynep; asla vadeleri tutmaz ama hayatımla ilgili donum noktası olacak olayları bildi. Olumsuzlari soylemiyor ama olumlu olan her sey dedigi gibi gelişiyor. Belki de enerjimiz tuttu bilmiyorum. Beğenmeyen de var ben beğeniyorum. Bana genelde hep istikrarlı yorum yapar.
Nihal; vadesi ve dedikleri cikmiyor. Anlık okumada iyi,gelecek 0.
Şengül Boybaş; analiz kısmında oldukça iyi,hayatinizin genel gidisatiyla ilgili söylediği gelecek öngörüleri de iyi. Ama diğer falcilardan cok da farklı şeyler söylemiyor. Parasına değmez.
Daha hatırlamadığım onlarca falci var. Ama en iyisini sona sakladım.simdi anlatacagim.
Ümit koc. Ümit abi gerçekten baktırdığım falcilar içinde en iyisi. Bilemediği seyler de var ama spesifik bildiği seyler de var. Asla net bir vade vermez ama eger veriyorsa kesinlikle cikar. Gelecek öngörüleri cok iyidir. Ama onun gelecekle 8lgili bir sey söylemesi için sizin spesifik sorular sormaniz lazım. Ümit abi bir vade veriyorsa mutlaka tutar. Bu arada diğer falcilar gibi olay akisi anlatmaz ,kısaca bir seyler tahmin etmeye çalışır. Ama dedigi seyler cikar ve vadeleri tutar. Bana bir vade vermişti, tuttu.
Aklima daha başka falci gelmiyor ama gelirse yazacagim. Herkese paranızı kaptırmayın, benim anladığım fal biraz da enerji isi. Ayrica birine iyi bakan falci başka birine kotu bakabiliyor. O yuzden cok deneme yaparak ancak buldum ben. Insallah siz de aradığınızı bulursunuz.
Son mesajıma yeni cok iyi iki falci ekliyorum izmirde Orhan ve Alex ikisi de cok iyi. Verdikleri vadeler de ayni soyledikleri seyler de. İsteyenlere özelden numara veriyorum

Burda takıldığınıza göre Ya da bana cevap yetiştirebildiğinize göre bu ihtimal pek de tutarlı değil ayrıca istediğimi sorabilirim kimi ne alakadar eder sizi rahatsız ediyorsa bakmayın ya da boş boş cevaplar vermeyin herkes burda birbirine bi şey soruyor cevap almaya çalışıyor
Bana atar mısınız?

Arkadaslar simdi size falci listemi guncelleyecegim, objektif bir şekilde yorum yapacagim.
Sarmasik kafe hasan; gecmis ve anda mükemmel. Onun üstüne tanımadım ama gelecek kocaman bir sıfır.
İzmir han kafe falcilari; seda ve derya ilk falda cok başarılı sonraki fallar sacmaliyorlar. Ama sedaya cok sik gitmezseniz iyi bir falci ,gelecegi görüyor ama vadesi tutmuyor.
Zeyder; her falında degisik bir sey soyluyor o yuzden emin değilim. Sadece bir konu için fal baktirirsaniz dediklerinden çıkan oluyor.
Fal sepeti Demir; vadesi tutmuyor ama dedikleri çıkıyor.(hepsi degil) Ask ile alakalı bilemiyor.
Meşhur zeynep; asla vadeleri tutmaz ama hayatımla ilgili donum noktası olacak olayları bildi. Olumsuzlari soylemiyor ama olumlu olan her sey dedigi gibi gelişiyor. Belki de enerjimiz tuttu bilmiyorum. Beğenmeyen de var ben beğeniyorum. Bana genelde hep istikrarlı yorum yapar.
Şengül Boybaş; analiz kısmında oldukça iyi,hayatinizin genel gidisatiyla ilgili söylediği gelecek öngörüleri de iyi. Ama diğer falcilardan cok da farklı şeyler söylemiyor. Parasına değmez.
Daha hatırlamadığım onlarca falci var. Ama en iyisini sona sakladım.simdi anlatacagim.
Ümit koc. Ümit abi gerçekten baktırdığım falcilar içinde en iyisi. Bilemediği seyler de var ama spesifik bildiği seyler de var. Asla net bir vade vermez ama eger veriyorsa kesinlikle cikar. Gelecek öngörüleri cok iyidir. Ama onun gelecekle 8lgili bir sey söylemesi için sizin spesifik sorular sormaniz lazım. Ümit abi bir vade veriyorsa mutlaka tutar. Bu arada diğer falcilar gibi olay akisi anlatmaz ,kısaca bir seyler tahmin etmeye çalışır. Ama dedigi seyler cikar ve vadeleri tutar. Bana bir vade vermişti, tuttu.
Aklima daha başka falci gelmiyor ama gelirse yazacagim. Herkese paranızı kaptırmayın, benim anladığım fal biraz da enerji isi. Ayrica birine iyi bakan falci başka birine kotu bakabiliyor. O yuzden cok deneme yaparak ancak buldum ben. Insallah siz de aradığınızı bulursunuz.
Numarası nedir ümit beyin

Ümit beyin numarasını atar mısın

Ümit çok iyi bir insan, kirmaz incitmez adam gibi adamdir. Ama maalesef bana ve cevremdeki her kime baktiysa faldan memnun kalmadik. Gerci fal bu, kimlere ne paralar döktük ama yine de okuyunca tecrubemi yazmak istedim. Pahali da degil fali, ben iki kez baktirdim maalesef mutlu olmadim. Keza baska arkadaslarim da oyle.

upsyy_daisyy (Twitter)

Öncelikle tavsiye ettiği için @Lizyaa'ya teşekkür ederim, ben de sizlere tavsiye etmeye geldim. Aşağıya detayları yazıyorum arkadaşlar. Ben çok memnun kaldım.

An ve geçmiş analizini ben beğendim.

Malum kişinin kişiliğini, yüz yapısını ve burç grubunu bildi.

Bu kişinin beni stalkladığını bildi. Çok fazla uykusuz geceleri varmış ve bu konuyu fazlaca kafasına takıyormuş. (Kızlar gece Instagram'ıma bakıyor malum kişi, bu durumu Zeynep de bildi)

Malum kişinin zamanında neden şehir değiştirdiğini bildi.

Diğer erkek arkadaşımın da elementini bildi.

Malum kişi için adım atma düşüncesi var ama somut bir hamlesi olmayacak dedi. Ne yapsam diye düşünüyormuş, aramızda telepatik bir bağ olabilirmiş.

5'li ve 7'li (uzun bir zaman) vadeler benim için önemliymiş. (Bu tarih bizim tanıştığımız günlerin sayıları kızlar, bilginiz olsun kızlar)

Benimle olan geçmişini düşünüyor ve bana değer veriyor olarak görmüş.

Su ve toprak etkili bir erille karşılacağımı söyledi; mevkiisi yüksek, yaşça olgun (kısmen bir evlilik ya da nişan atmış birisi olabilir), benden biraz uzun. Bu kişiye bir ön yargım olacakmış. Bu kişiyle tanışıyor olabilirmişiz. Adında "S" harfi olan birisi.

Malum kişinin adını verince taşlar yerine oturdu ve duru görüyle fala devam etti. Bu kişinin eski kişi olabileceğini de belirtti.

Görüşme, iletişim olabilir dedi sonradan. Ama uzun bir 7'li vadede olabilirmiş bu iletişim.

Ben bir tamamlanma ya da zafer yaşayacakmışım.

Ailemize nazar değdiğini bildi, akrabalarımız arasında karşılıklı sevmeme durumlarını bildi.

Beni malum kişi olgun, şanslı, sivri dilli biri olarak buluyormuş.
Numarasını atar mısın twitter kullanmıyorum

Ben de burada Gereksiz Kontes onerdiği için listeme almıştım dün kahve falı baktırdım. Tam randevu verdiği zamanda yazdı, randevusuna sadık ve cok kibar bir kız bence hisleri de var. 50 liraya bakıyor ve emek veriyor, bana da bazı onemli tarihleri nokta atışlı bildi, iki kişinin burcunu ve karakterini bildi ve bir tanesi hakkında da nokta atışlı bir şey soyledi . 2 ongorusu oldu, onlar da olursa yazarım. 50 lira ucreti oldukça uygun. en onem verdiğim şeylerde biri de randevusuna sadık olması, hitap şekli konuşması, oldukça iyi enerji aldım ben. Once gorduklerini kısa ses mesajı olarak gonderiyor sonra 4 tane soru sorabiliyorsunuz en sonunda. Benle ilgili ve dusuncelerimle ilgili kısımlar da dogruydu bu arada. Denemek isteyene oneririm.
Bu kızın numarası var mı twitterım yok da

Ya şimdi bu arzu bana sanirim kismen cikmis. Eski mesajlara bi baktim uzun zaman oldu. Anlik ve gecmiste soylediklerinde yanilmisti. Ama sonuc odakli bakarsam; olmaz demis ve olmamis. Ama cok garip bi faldi. Buradan mesajlastigim arkadaslara yazdiklarima baktim da bana fal kisminda pek bir sey de dememis. Arzu cok alayli bir fal bakmisti bana onu hatirliyorum. Bi kahkaha bi gulmelerle fal bakmisti. O donem ayrildigim sevgilimle alakali olagan sorunu bile soylememisti. Sadece olmaz bundan demisti ve olmadi. (Ama gecen aylarda oldu, yani faldan uzun bi sure sonra)
sanirim fal hakkimi bu ayna arzuda kullanayim bi 😄😄
Numarası var mı

Ben az önce 2021 den ses kayitlarini dinledim arzu nun falini. Her dedigi 100% cikmis. Benim bilmedigim seyleri bile kendiliginden söylemis. Bana bu kizla mayis temmuz gibi nikah tarihi almislar ama evlenmicekler demis. Bu seni aricak sana dönmek isticek demis

Sonradan beni mayisda gercekten aramisti, temmuzda nikh tarihi almislar ama evlenmediler. Evet aynali arzu soru da soruyo ama net söyledigi seyler cikmis. Ben su an sok icindeyim
Numarası var mı ?
Ben az önce 2021 den ses kayitlarini dinledim arzu nun falini. Her dedigi 100% cikmis. Benim bilmedigim seyleri bile kendiliginden söylemis. Bana bu kizla mayis temmuz gibi nikah tarihi almislar ama evlenmicekler demis. Bu seni aricak sana dönmek isticek demis

Sonradan beni mayisda gercekten aramisti, temmuzda nikh tarihi almislar ama evlenmediler. Evet aynali arzu soru da soruyo ama net söyledigi seyler cikmis. Ben su an sok icindeyim

ya kizlar foruma 1 sene girmedim, hala ayni falcilarin adi dönüyor burda. Neden bunlara para yediriyorsunuz anlamiyorum?? Hepsini tek tek denedik zaten.
Isitip isitip yine ayni yemegi yiyosunuz resmen.

Ritasindan tut zeynebine hepsi bos. Hepsi seninkiyle barisicaksin, diger kizla ayrilcak dedi.
Sonuc? Beni ariyormu benimki? Hala bazen ariyor, ayrildimi digerinden? Hayir. Cikmadi. Tüm fallar patladi.

Size ozamanlar almanyada yasemin diye
Birini önermistim, ona cok Gitmek isteyen oldu ozamanlar, ama almanyada oldugu icin gidememistiniz. o izmir tarafina tasindi, isterseniz bir iki kisi önden bi deneme yapsin. Biraz pahali cünkü. Bende tüm fallari cikmisti ayrintisina kadar. Sadece 1 fali tamamen patlamisti. Simdi yine baktirdim, bana sene sonu biriyle ciddi olucaksin demisti…

Hatta su an hoslandigim bi cocuk var, 1-2 hafta kavgaliydik, onu sordum, hayir ondan asla mesaj dahi gelmez artik, onun hayatinda baskasi var dedi. Hatta yeni tanismis bunla sözlenme yoluna gircekler dedi. Yeni ögrendim dogruymus.

Ha yasemin bana yinede dedi, eski esin senlen barismak isticek ama sene sonuna dogru dedi, hatta su an birlikte oldugu kiz ondan hamile kalicak dedi, ama baskasi daha var dedi, hatta bu baskasinin beyaz lüks arabasi var, ondan tanicaksin kim oldugunu dedi. 6-7 erkekle tanisicaksin bu sene icinde hepsini istemiceksin dedi. Hayatimla ilgili öyle ayrintilar bildiki gercekten cok sasirdim.

Ha Birde su ayna arzu varya, onun dedikleri cikti. Felaket piskolojinizi bozucak sekilde bakiyo ama o bana 2 sene evvel esin bu kadinla evlencek, seviyo cocuklari olcak, eger dönerse seneler sonra döner demisti.

Geri kalan tüüüüüm falcilar fosssss
Numaraları var mı ?

X