Kontakt Lens Göz renginizi kalıcı olarak değiştirebiliyorsunuz...

Ben istanbul da lazerle göz rengı değistirme operasyonu yaptırdım, 3,4 seans surdu 20 saniye suruyor seans cok basit bir operasyon, bir sıkıntı problem de olmadı, baya kişi de yaltırmış zaten. bence bilincsiz yontemler daha tehlikeli bence uzak durun.

Ben istanbul da lazerle göz rengı değistirme operasyonu yaptırdım, 3,4 seans surdu 20 saniye suruyor seans cok basit bir operasyon, bir sıkıntı problem de olmadı, baya kişi de yaltırmış zaten. bence bilincsiz yontemler daha tehlikeli bence uzak durun.

nerede ne kadara yaptırdınız ? resimleriniz var mı ay çok heyecanlı bir şey ya bu da çıktı

burada hastane ismi felan vermek yasak sanırım, "tatlisarisin" ; MAİL buraya tıklayarak irtibata geçebilirsin, ist and yakasında özel göz merkezin de.

tatli sarisin bu dedigin yer de lazerle mi yapiliyor yoksa implatla mi? cunku ameliyat cok farkli bir sey lazer farkli bir sey cerrahi mudahale ile mi yapiliyir dedigin yer de

Eğer yaptırdıysanız; öncesi ve sonrası resimleri paylaşabilir misiniz?

Bende bi kaç kez kediden alınan virüsün göz rengini değiştirdiğini duymuştum başta inanmadım ama şöyle bi düşündüm ve ben tam tamına 4 kedi besledim ve hepsiyle de çok yakından ilgilendim kedi beslemeden önce yani yaklaşık bir dört beş sene öncesine kadar göz rengim koyu ela idi ama şimdi değişimin farkındayım ve göz rengim çok değişik ne ela ne sarı ne bal rengi dış çeperi koyu yeşil içi sap sarı ama benim ki sadece bir gözlem

***güzel görünmek uğruna kör olma ihtimalini dert etmeyip, indirim derdine düşen kadınlar kulübü üyelerinin yaptırmayı dört gözle beklediği uygulama. ****

diye yorumlamis eksi Sözlükte biri :))))bana görede sağlıklı göz bu arkadaş... düşününce güzel geliyor neymis efendim deyip dikkat buyurup hemen araştırma moduna geçmiş bulunmustum merakli bir insan olarak..kesin sonucun ne çıkacağını onlarda bilmiyor efendim ogrendigim kadariyla dna nizda ne varsa o çıkıyormussss ... ama yapay bir Mavilik tabi ölen hücreler sonucu korneada bozukluk akabinde kör Kalma rİSKİ bulunuyor onlara gore kotu ihtimal yok gozbebegine dokunmuyormusta irise mudahale yapiyormus goz bu goz neresine yaparsan yap..toplam da 35 40 bin maliyeti var ustelik ileride ne sorun çıkacağını kimse bilmiyor mavi gözün hayattamizda ne değişim yapabilir sağlıkli olan birseyi neden acı vererek yok etmeye çalışıyoruz bunun farkli versiyonu olan yapay iris yaptirmis biriside kandirildigini kayan gozunu kurtarmak icin iris taktirmis ayni renk degilmis ve iki renk ayni olacagi soylenmis renkli goz icin saglikli insanlardan bile yaptiranlar oldugunu memnun olduklarini soylemis unlu bir doktor beyfendi umutlanip hemen yaptirmis.bozuk göz kanlamis tum göz kuresinde bisey olmaz dedikleri saglam irise gelen yapay iris korneayi yemis resmen hucreler ölmüs hemen cikarilmasi gerektigini soylemis baska bir doktor 10 yil gorebilirmis ancak sonra tekrar kornea nakli olmasi gerekcekmis tek goze aldijlari 15 bin cöp.... onu gec saglikli goz buya olmus sakat göz... şu sözü çok içliydi
::::::*****Rabbimin verdiği bozukluk kul bozukluğundan kat be kat iyiymiş keşke yaptirmasaydim. ...*********

adam neye yansin kahrollsun umut tacirleri sozde saglikcilar...dusununce ne kadar mantiksız olduğunu anladim canım kahve gözüm sağlıklı olsun yeter kendinizle barışık olun biraz yahuu..paraya sağlığa yasanan skintiya yazıktir günahtır yav. 40 bin sizin için çerez bir paraysa bi heves deneyin yani isteyen dener şahsi yorumlarimdir kimseyi kotulemiyor yargılamiyorum...neyse Saglik bulunmaz bir nimetir velhasilkelam....

Son düzenleme:
bende çok araştırdım sanıırm bu buse denen kız mylumineyes diye bir teknikle istanbuldaki 2 tane türk doktora yaptırmış dünyada ilkmiş ,googledan siitesini buldum lumineyelaser diye, doktorlar guvenilir gozukuyor

brightocular türkiye sitesi var ve bu işlemin maliyeti 46.800 tl. yani 12.500 amerikan dolarıymış , ben de merak edip baktım :KK70:

Bu yöntemle sadece masmavi oluyo sanırım gözler. Öyle de hiç güzel olmuyo bence. Bir de günden güne açılıyormuş göz rengi nasıl oluyorsa.Öyle yapılır yapılmaz hemen masmavi olmuyormuş. Çok ellememek lazım bence göz bu neticede. Doğal lenslere takmış durumdayım kafayı.Bugüne kadar çok lens kullandım ama artık kullandığım en doğal lensler bile yapay duruyor. Mesela solotica yada rainbow giallo. Var mı doal lens öneriniz?

Bu yöntemle sadece masmavi oluyo sanırım gözler. Öyle de hiç güzel olmuyo bence. Bir de günden güne açılıyormuş göz rengi nasıl oluyorsa.Öyle yapılır yapılmaz hemen masmavi olmuyormuş. Çok ellememek lazım bence göz bu neticede. Doğal lenslere takmış durumdayım kafayı.Bugüne kadar çok lens kullandım ama artık kullandığım en doğal lensler bile yapay duruyor. Mesela solotica yada rainbow giallo. Var mı doal lens öneriniz?
Masmavi değilde doğal renk oluyor canım alttaki renge göre degisiyor

Uçmuşlar o fiyat değil ben başladım işlemlere çok araştırdım olmadigim sen kalmadı kızlar bana sorun2

X