Spor Yaparak Zayıflamak İsteyen Yok mu ?

butterflys73

Tek Bayrak Tek Millet
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
649
4
50
nedense biz şişmanlar , su bile içsek yarar , aslında çoğumuz yemeği çok az yeriz , sürekli de dikkat ederiz, ama nedense bu kilo fazlaları üzerimize yapışıp kalmıştır .......
bu sefer tamam deriz sıkı diyetler yaparız , gayet güzel kilo vermeye başlamışken birden bir rüzgar eser ve o diyet oracıkta kalıverir , sadece diyet kalsa iyi verdiğimiz kilolar aynı kalmaz aksine üstüne üstüne koyar bedenimiz :1ninca:
ve yine ne gariptir ki aslında hepimiz şu gerçeği çok iyi biliriz " spor yapmadan olmazzzzzzzzzz " .......zayıflamanın temel prensibidir "az ye çok harca "
ama nedense çoğumuz tembelizdir ve bunu bilmezden gelmek işimize gelir ... hatta bunu kendimize bile itiraf edemeyiz de türlü bahaneler uydururuz ( işimiz yoğundur, vaktimiz yoktur , bebeğimiz küçüktür vs. vs. bahane de sınırımız yoktur ...)

diyorum ki hadi benim gibi tembel olanlar gelin hem boğazımız tutalım hem de spor yapalım ..... hareket etmek için birbirimizi motive edelim de şu işi bu sefer geri dönüşü olmadan başaralım :lepi:

valla bu başlıktan daha önce açılmışsaaaa ya da konu yanlış yerdeyse moderatörlere ricam gerekeni yapsınlar :enbuyukkk:

gayet mantıklı canım neden olmasın, bende yaklaşık iki aydır diyetteyim, son bir haftadırda nivea body ile spor yapıyorum, çok memnunum, sporsuz olmaz katılıyoruum

sporla kilo verdiğinde vucüt harika oluyor:) taş gibi kaydirigubbakcemile3 geçen yıl düzenli spor yapıyodum ve şimdi yeniden başladım :emir_bebek:

o yüzden kızlar topiği açan arkadaşımıza destek olalım ve bizde
başlayalım sporlu zayıflama programımıza, günlük ne yediğimizi, nasıl ve
ne kadar spor yaptığımızı, olumlu ve olumsuz etkilerini burada paylaşalım,
haftada bir gün belirleyip tartılalım paylaşalım, liste oluşturup bir çok topikte olduğu
gibi birbirimize moral ve motivasyon vereliimm kaydirigubbakcemile3 hadi kızlaaar ben feci gaza geldiim vallaa

canım ben de katılıyorum kesinlikle sporla vücutta hiç pürüz bile kalmıyor üç aydır spor yapıyorum diyete iki gün önce başladım sadece spor yapıp eskisi gibi beslenerek 8 kilo verdim 10 cm inceldim ve sporla insan zinde oluyor diyetin uyuşukluğunu bırakmıyor insanda sonuna dek destekliyorum seni

Bende 1 yıllıgına uye oldum spor yapıcam hem belım ıcın fıtık var yuzucem hemde kılo vererek belıme bınen yuku hafıfletmıs olacagım

mrb bende 2 ayda 10 kg vern biri olarak günde 1.5 saat spor yaptım en az vücüdümda sarkma yada çatlak olmadı şükür daha öncede ufaktan yapıyodum şimdi tv izlerken bile boş tvye bakmak sıkıcı geliyo yakında ev spor salunu gibi olucak diyet sporsuz spor diyetsiz olamaz bu 2+2 sonuç 4 gibi net dıyetle verilen kg norml beslenme düzeninen gecınce kalıcı olması ıcın sart ve sporla oldugunuzdan daha zayıf gorunuyosunuz.

kaydirigubbakcemile5 hadi bakalım kolay gelsin Şeniz

evet bence de kesinlikle spor yapmadan zayıflamak çok zor ben çok denedim olmuyor

var mısın :lepi:

sporla kilo verdiğinde vucüt harika oluyor:) taş gibi kaydirigubbakcemile3 geçen yıl düzenli spor yapıyodum ve şimdi yeniden başladım :emir_bebek:

demek tecrübelisin bu konuda ; o zaman koçluk görevini üstlenebilirsin :)

canım ben de katılıyorum kesinlikle sporla vücutta hiç pürüz bile kalmıyor üç aydır spor yapıyorum diyete iki gün önce başladım sadece spor yapıp eskisi gibi beslenerek 8 kilo verdim 10 cm inceldim ve sporla insan zinde oluyor diyetin uyuşukluğunu bırakmıyor insanda sonuna dek destekliyorum seni

süpersinnnnn opuyorumnanaktan

Bende 1 yıllıgına uye oldum spor yapıcam hem belım ıcın fıtık var yuzucem hemde kılo vererek belıme bınen yuku hafıfletmıs olacagım

bel fıtığın için çokkkk çok geçmiş olsun ... yaptığın sporu bizimle de paylaşırsan seviniriz

mrb bende 2 ayda 10 kg vern biri olarak günde 1.5 saat spor yaptım en az vücüdümda sarkma yada çatlak olmadı şükür daha öncede ufaktan yapıyodum şimdi tv izlerken bile boş tvye bakmak sıkıcı geliyo yakında ev spor salunu gibi olucak diyet sporsuz spor diyetsiz olamaz bu 2+2 sonuç 4 gibi net dıyetle verilen kg norml beslenme düzeninen gecınce kalıcı olması ıcın sart ve sporla oldugunuzdan daha zayıf gorunuyosunuz.

ben de 1,5 ayda 12 kilo verdimama sadece diyetle ve diyeti bırakınca 4 ü geri geldi :KK43:(

o yüzden kızlar topiği açan arkadaşımıza destek olalım ve bizde
başlayalım sporlu zayıflama programımıza, günlük ne yediğimizi, nasıl ve
ne kadar spor yaptığımızı, olumlu ve olumsuz etkilerini burada paylaşalım,
haftada bir gün belirleyip tartılalım paylaşalım, liste oluşturup bir çok topikte olduğu
gibi birbirimize moral ve motivasyon vereliimm kaydirigubbakcemile3 hadi kızlaaar ben feci gaza geldiim vallaa

canımcım bu liste işi bana göre değil , işteyken sürekli netteyim ama eve gidince maalesef kızım, eşim, ev işleri derken uyku saati geliyor .......tabii bugünden itibaren bi de spor eklenecek bu koşouşturmaya :)))

eğer gönüllü isen sana iş düşüyor ...sadece spor değil de beslenme düzenimizi de paylaşalım olmaz mı Şeniz

merhabalar
ben de yaklaşık 2 hafta önce 3 gün spor yaptım belki duymuşsunuzdur
cristin mcgee nin platesi diyeyim yaklaşık 50 dk sürüyo ama inanılmaz ter atıyosunuz
ve bütün vücut çalışıyo yani ben 3 günde bile sıkılaşabiliyorum bu sporla öyle diyeyim
yediklerime gelince akşam 8 den sonra bişey yemiyorum birde akşam yemeklerinde ekmek yemiyorum
bi çalışan olarak buna zaman ayırmak çok zor oluyo tabi eve gidiyosunuz çocuk eş yemek ertesi gün hazırlığı derken zaman kalmıyo ama bu sporla haftada 3 gün yetiyo bana göre.

merhabalar
ben de yaklaşık 2 hafta önce 3 gün spor yaptım belki duymuşsunuzdur
cristin mcgee nin platesi diyeyim yaklaşık 50 dk sürüyo ama inanılmaz ter atıyosunuz
ve bütün vücut çalışıyo yani ben 3 günde bile sıkılaşabiliyorum bu sporla öyle diyeyim
yediklerime gelince akşam 8 den sonra bişey yemiyorum birde akşam yemeklerinde ekmek yemiyorum
bi çalışan olarak buna zaman ayırmak çok zor oluyo tabi eve gidiyosunuz çocuk eş yemek ertesi gün hazırlığı derken zaman kalmıyo ama bu sporla haftada 3 gün yetiyo bana göre.

evet aslına bakarsan haftada 3 gün yapabilsem razıyım :)) akşam iş çıkışı eve yürüsem ev uzak 1,5 saat sürüyor benim için önemli değil de annem bakıyor kızıma e kadıncağız da evine gidecek yemek yapacak , evlerimiz de çok uzak o yüzden akşam yürüyemiyorum.... sabah işe gelirken yürümeyi deneyecem , terlemekten ve ter kokmaktan accayip korkarım bu yüzden sabaha pek cesaretim yok ama tedbir alarak deneyecem bakalım

günaydın kızlar bende geldim ya bende twist and stepper aleti almak istiyorum ama çok pahalı

ben netten aldım canım hani şu ha gitti ha gidecek cinsinden bir ismi var ya sitenin :)))
25 tl ye aldım uyduruk bişey ama işimi görüyor ( tabii ben üşenip yapmıyorum o ayrı mesele )
ama bu akşam başlıyorum beni kimse tutamaz :))))))))
sürecem yosun yağımı, giyecem terleme eşofmanımı ve t&s ile tv karşısına geçecem , vadi izlerken zamanı da anlamam nasılsa buyrunnnnnnnnn
inşallah kızım da huysuzluk etmez de erken uyur :1rolleyes:

ben sabah 7,30 da işte oluyorum altıda kalkıp yarım saat yürüyorum
akşamda bi saat yürüyorum ama kilo veremiyorum ya bnm aerobikde yapmam lazım o yüzden twist and stepper aletini alayım dedim onunda fiyatlar pahalı

aa inanmıyorum 25 tl delikafadulden
cnm ödemeyi nsl yaptın kredi kartıylamı kapıya gelincemi ödeedin

aa inanmıyorum 25 tl delikafadulden
cnm ödemeyi nsl yaptın kredi kartıylamı kapıya gelincemi ödeedin

kartla ödedim canım , evet gerçekten ucuz ama iş görüyor ya ona bak ayıptır söylemesi koşu bandımda vardı benim ama katlanabilirlerden değil o nedenle çok yer tutuyordu e bebek de olunca eve sığdıramadım ve şu anda bodrumda çürüyor resmen ... ama bu t&s küçücük her yere sığıyor

ya ewet bende almak istiyorum ama internetten kartla almak istemiyorum nolur nolmaz diye ztn bnm kartımda yok alsam babamın kartıyla alırım bide bişey olur bu sefer bir sürü laf işitirim şipariş verip kapıda ödeme yapayım dedim öylede 110 tl dediler

araştır , hesaplı bişeyler bulabilirsin ( bu arada 25 tl ye aldım ya 2. el değil sıfır :)) dediğm siteye ve benzerlerine bak istersen

baktım cnmda dediğin gibi hepsi kartla ödeme yapılarak getirilio sanırım ben biraz daha araştırmaya devam ediyim olmazsa merdivenleri aşındırcam artık akşam bi saat yürüyüş ve 15 dk merdiven inme çıkma yaparım

X