kocaeli(izmit)de amniyosentez yaptıran var mı???

denden

deniz
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
1.534
0
Arkadaşlar merhaba
5 Ocak'ta amniyosentez yaptıracağım,kocaelide yaptıran arkadaşlar hangi doktora yaptırdığınızı ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız lütfen teşekkürler

kimse yok mu,ben biraz yazayımda yukarılara çıksın
bekliyorum sabırsızlıkla duyun sesimizi teyzeleriiiiiiii

ben darıcadayım ama amniyosentez yaptırmadım ikili testi boğaz içinde yaptırdım okadar arkadaşlarım var kocaelinde ama onlarda yaptırmadı canım kocaelinde hakan demirel diye doktor var çoğu menun bi araştır istersen bizim akrabamızı ağrısız sancısız doğum yaptırmıştı.

walla benimkide daha küçük olduğu için oaralara gelemedik. o yüzden yardımcı olamayacağım cnm üzgünüm...

sonbahar sanada teşşekkür ederim
inşallah sizde amiyosenteze falan gerek kalmaz,sağlıklı gebelikler diliyorum : )

bana yazan birileri olmamıştı ama belki ihtiyaç olur diye size 5 Ocakta Prof.Semih Özener'in muayenehanesinde yaptığı amniyosentezi anlatayım.
Öncelikle çok güzel geçti,kalçama yapılan iğne inanın daha çok acıyor.
Önce ultrason ile bebeğin yerini tayin etti,sonra 4-5 kez baticon ile karnımı sterilize etti,sonra tekrar ultrasonu aldı,iğneyi batıracağı yeri buldu ve batırdı,ilk çekilen sıvı hafif kanlı olduğu için o ayrıldı,daha sonra 20 cc sıvı alındı ve işlem bitti,baticon temizlendi,iğne yerine yara bantı yapıştırıldı,24 sa tuvalet harici kalkmadan dinlen 2 haftada eşinle ilişki yasak dedi,banyonu 24sa.ten sonra yap dedi,2 gün boyuncada rahimde kasılma olabileceğinden 8 sa. ara ile Minoset iç dedi,bugün 3.gün ve çok iyiyim,inş.bebeğimde iyidir.
Korktuğum kadar yokmuş yani,umarım sizlerin ihtiyacı olmaz ama yazmak istedim

dünden beri bu kocaeli de amiyosentez konusunu arıyordum tşk ederim denden şimdi bu işlem sırası bende umarım bizimkide kolay ve iyi geçer

konak hastanesinden erkan bey hocasına yönlendirdi.umuttepeden eray beye yaptırdık.özel bi laboratuvara yoladı çarşıda.hipokrat diye bi yer.350tlye yapıldı.2 hafta sonra sonucu aldık.çok şükür temiz çıktı.amniosentez için ücret alınmadı umuttepede

arkadaşlar amniyosentez hangi durumlarda yapılıyor ? bunları okuyunca bende telaşlandım 4 aylık gebeyim 5.ci ayıma giricem doktorum hakan demirel ve cok memnunum tahlil sonuclarım temiz geldi ama yinede pr.semih beye gidicem 31 martta bebeğimi incelemesi için hepimizin allah bebeklerini sağ sağlim kucağımıza almayı nasip eder inşallah

bende umuttepede eray beye yaptırdım amniyosentez işlemini sağolsunlar gayet iyi geçti hipokrat laboratuvarına götürdük tahlilimizi ve sonucumuzu bekliyoruz...

bende umuttepede eray beye yaptırdım amniyosentez işlemini sağolsunlar gayet iyi geçti hipokrat laboratuvarına götürdük tahlilimizi ve sonucumuzu bekliyoruz...

bizimkinide eray bey yapmıştı canım.evet işinin ehli bu adam gerçekten.allahın izniyle bir sorun çıkmaz inşallah sizinkindede.bizimki temiz çıkmıştı.çok geçmiş olsun

X