Bebek Beslenmesi Sterilizatör ve biberon ısıtıcı seçimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

pikolata78

Guru
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
3.907
1.249

arçelik bebeğim biberon ısıtıcı

arçelik bebeğim sterilizatör

PHILIPS 3'Ü BİR ARADA BUHARLI ISITICI ÜNİTE

Sterilizatör ve biberon ısıtıcısına ihtiyacım var ama kararsız kaldım.sizce hangisi iyi? bebeğim sabırsız öyle 10-15 dakika ısınsın biberonu diye bekleyemez. o yüzden hızlı ısıtmalı. kafamdaki bunlar ama tereddüt ettim. arçeliklerin fiyatı çok uygun. kullanan varsa fikirlerini benimle paylaşırsa çok sevinirim.

Son düzenleme:
ben arçeliğin strelizatörünü kullanıyorum canım memnunum fena dil ama ilk aldığın gün bozuk çıktı götürdün değiştirdim alırsan kontrol et ve öyle al biraz dandik ama işe yarıyo işte fazla para vermeye gerek yok şimdide biberon ısıtıcısını alcam arçeliğin

ben arçeliğin strelizatörünü kullanıyorum canım memnunum fena dil ama ilk aldığın gün bozuk çıktı götürdün değiştirdim alırsan kontrol et ve öyle al biraz dandik ama işe yarıyo işte fazla para vermeye gerek yok şimdide biberon ısıtıcısını alcam arçeliğin

biberon ısıtıcı yaklaşık 15 dakika da ısıtıyor diye duydum canım. kullananlara sormak lazım.

Sterilizatör olarak chicco'nunkini aldım memnunum.Biberon ısıtıcı wee well aldım.Tam istediğiniz sıcaklığa ayarlıyor. Çok da uzun olmuyor.Ve o sıcaklıktta muhafaza adiyor.Saatide var.2 saat geçince mamayı atabiliyosun:) Ayrıca araba adaptörü var yolculuktada faydalı oluyor.Tavsiye ederim.

mıllet bende arcelıgın sadece mama ısıtıcısını almak ıstıyorum kullanan varmı acaba

Beko Baby Time Biberon Isıtıcısı nasıldır acaba kullanan oldumu aranızda kızlar.hepsi burada.com da 33 den 16 tlye düşmüş fiyatı kısa bi süreliğine

biberon ısıtıcı bende var arçelik yada beko aynı ikiside.. 15 dakikadan önce ısıtmıyor.. kullanışlı değil..:63:

arkadaşlar merhabaa..

eşim yurtdışına görev için gittiğinde bebek için birsürü eşya almış.bitaneside Philips AVENT Mikrodalga Buhar Sterilizatörü....ama bizim malesef mikrodalga fırınımız yok

şimdi bunun için mikrodalgafırın almakta çok mantılı olmıcak..bende internet üzerinden satmaya karar verdim..türkiye fiyatından oldukça ucuza almış ve bende almış olduğu fiyata satıcam...ben nette biraz araştırdım..türkiyede 90-100 lira civarında...bizde 60 liraya satıcaz..o fiyata almış çünkü..sahibinden.com a koymayı düşünüyorum..ilgilenen arkadaşlar olursa ilan linkini yayınlarım bakabilirsiniz..ürünü philipsin sitesndende inceleyebilirsiniz..

bu philipsin sitesi..bendeki üründe bu ürünün aynısı:
SCF271/20 Philips AVENT Mikrodalga Buharlı Sterilizatör SCF271/20 - Philips Support

X