Tatoş için ne yapabiliriz?

symslow

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
1.183
4
kızlar tatoşun bu zor gününde ona daha faydalı olmak adına ne yapabiliriz bir düşünelim lütfen bilindiği gibi tatoş eşinden boşanmıştı benim aklıma gelenleri hemen söyleyim eşinden boşandı ama içimizde avukat olan arkadaşlar varsa belki hukuki mücadelesinde ona yardımcı olabilir nafaka alıp almadığını bilmiyoruz,ya da tatoşla aynı şehirde yaşayan durumu ve nüfusu güçlü arkadaşlar tatoşun eğer iş sorunu varsa ona referans olabilirler,ya da büyük oğlunun eğitimiyle ilgili öğretmen olan arkadaşlar bir dershaneye yazdırabilirler eğitim masrafını en aza indirgemek adına bir düşünün bakalım

ben çok üzüldüm arkadaşlar ya Allah evlat acısı yaşatmasın kimseye tatoşa da sabır versin

zuhalcim iyi fikir olabilir ama bence önce kendisine sorup desteğe ihtiyacı varsa ona göre yorumda bulunmak en güzeli
iyilik yapalım derken rencide etmiş olmayalım daha çok
ne bileyim yanlış mı düşünüyorum

bende kızlar gibi düşündüm açıkçası onu rencide edermiyiz diye ama tabiki senin düşüncende çok iyi
gerçekten çok faydalı olabiliriz ama bizler ne yapabilirizki sadece senin dediğin gibi belli konumlarda olmak gerek yardımcı olabilmek için

sizlere de katılıyorum belki onunla sürekli görüşen bir arkadaşımız varsa bu topiği görür ve onunla irtibata geçer birileri görür haberdar olur acısı çok taze ama tatoş gibi güçlü bir kdının hayata sımsıkı tutunmasına belki birilerinin faydası dokunur eğer hiçbirşeye ihtiyacı yoksa bizim güzel düşüncelerimiz bile onu mutlu edebilir
ne bileyim kızlar

allah tatosun yardimcisi olsun yeni okudum haberini cok uzuldum, insanin inanasi gelmiyomafoldumben, dusunun insanin caninin ici yanindan ayrilacak, Yuce Allah im kimseye yasatmasin evlet acisi:Saruboceq:

Son düzenleme:
X