Telefon numarası :((

hulyab

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
97
5
Platonik olarak sevdiğim çocuğun telefon numarasını nasıl alabilirim ?
Aslında onun numarasını biliyorum ama o bildiğimi bilmiyor ve benim numaram yok benim numaram da onda olsun istiyorum. Fazla konuşmuyor kanka gibi değiliz. Onu çook seviyorum.Çekingen biri olduğum için gidip numarasınıda istiyemem belli ederimhemen sevgimi. İlk defa böyle bişi yaşıyorum.. Telefonumu kaybetmiş gibi yapıp gidip telefonunu istesem kendimi çaldırsam o sırada telefonumu bulmuş gibi yapsam o şekilde belki bir umut beni ekler. Ama bunu yapmaya bile korkuyorum, çok belli ediyorum sanki. Lise 1'e gidiyoruz çokta popüler bir çocuk kendisi, kızlar hep peşindedir.
Sizce telefon numarasanı nasıl alabilirim ?? Beni telefonuna kaydetmesi için ne yapabilirim. ? Off çok utanıyorum..
:bbo:

telefonuna seni kaydedince ne olacak? bu senin için övünülecek bir durum mu olacak?

o seni kaydetti siyelim, aramasa ne yapacaksın?

keşke azucuk büyüsen be güzelim de böyle çocukluklarla uğraşmasan

sağlığın için söylüyorum. erkeklerle uğraşılmaz hepsi baş belası

illa da numaramı görsün bilsin istersen

al sana çocukça bi öneri

yanından geçerken eline bi kağıt tutuştur , kağıtta tabi ki senin telefon numaran olacak :lepi:

aşk cesaret ister :icecream:

o kadar kız varmış peşinde, senin şansın düşük bu durumda..
daha yüksek ,ihtimaller peşinde koş..
:ecrin_bebek:

Platonik olarak sevdiğim çocuğun telefon numarasını nasıl alabilirim ?
Aslında onun numarasını biliyorum ama o bildiğimi bilmiyor ve benim numaram yok benim numaram da onda olsun istiyorum. Fazla konuşmuyor kanka gibi değiliz. Onu çook seviyorum.Çekingen biri olduğum için gidip numarasınıda istiyemem belli ederimhemen sevgimi. İlk defa böyle bişi yaşıyorum.. Telefonumu kaybetmiş gibi yapıp gidip telefonunu istesem kendimi çaldırsam o sırada telefonumu bulmuş gibi yapsam o şekilde belki bir umut beni ekler. Ama bunu yapmaya bile korkuyorum, çok belli ediyorum sanki. Lise 1'e gidiyoruz çokta popüler bir çocuk kendisi, kızlar hep peşindedir.
Sizce telefon numarasanı nasıl alabilirim ?? Beni telefonuna kaydetmesi için ne yapabilirim. ? Off çok utanıyorum..
:bbo:

cocuk okuldanmi?
eger oyleyse ozaman ona derslerden oturu biseyler sor, sanki onu secmis degilde, tam o an aklina geldi ve onunda o ortamda bulundugu icin ona sordugunu sanmasini sagla.
yani durumu cakmaz enazindan.
ona subu ders nezaman dersin veya nblm su ders icin hangi kitabi yapicakz yazari bilmiyorum bana telefinuma atarmisin gibi bisey dersin..ve hemen uzaklasirsin :KK70:
yani akklina biseyler getir iste ne soyleyebileceginden, ve ozaman beni goremezsen eger, bu numaram buraya msj atarsin dersin gayet dogal bir sekilde ki hani aa bu kiz sevio beni demesin diye (ki bunu istemedigini dusunuorm zaten)ve numaranbisekilde onda olmus olur :)

eger okulda degilsende aranizda olani bilmedigim icin sizin ortak olan bir konu hakkinda yada onun bildigi yada bir arkadasin tel numarasini iste, yada neblm futbolla ugrasiosa 'senin top oynadigini duymustum kardesimde yazilcak, bana oynadigin vederasyonun ismini msj atabilirmisin'gibi bisey uydurursun :KK70: soylim yaz derse yok msj at sen daha kolay kalir kardesimde gorur gibi bisey uydurursun..hani bu tip biseyler sorar telefionunu kaydetmesini sgalarsin.

ama sonrasinda seni ararmi, yada hoslanirmi filan iste onu bilemem..ben sadece sen numaran onda olsun istedigin icin bu taktigi uygula diye onerdim.
gerisini sen dusunursun artik :)

kitabının arasına sokuştur ona farkettrimeden numarını.. numaranın altına da bil bakalım ben kimim yaz.. merak eder , arar seni,veya mesaj atar. o durumda da gayet soğukkanlı ben öyle bişey yapmadım.. muhtemelen biri eşşek şakasına alet etmiş beni.. hem ben o kadar salak mıyım böyle bir işe girişiyim der, cool takılırsın..

cocuk okuldanmi?
eger oyleyse ozaman ona derslerden oturu biseyler sor, sanki onu secmis degilde, tam o an aklina geldi ve onunda o ortamda bulundugu icin ona sordugunu sanmasini sagla.
yani durumu cakmaz enazindan.
ona subu ders nezaman dersin veya nblm su ders icin hangi kitabi yapicakz yazari bilmiyorum bana telefinuma atarmisin gibi bisey dersin..ve hemen uzaklasirsin :KK70:
yani akklina biseyler getir iste ne soyleyebileceginden, ve ozaman beni goremezsen eger, bu numaram buraya msj atarsin dersin gayet dogal bir sekilde ki hani aa bu kiz sevio beni demesin diye (ki bunu istemedigini dusunuorm zaten)ve numaranbisekilde onda olmus olur :)

eger okulda degilsende aranizda olani bilmedigim icin sizin ortak olan bir konu hakkinda yada onun bildigi yada bir arkadasin tel numarasini iste, yada neblm futbolla ugrasiosa 'senin top oynadigini duymustum kardesimde yazilcak, bana oynadigin vederasyonun ismini msj atabilirmisin'gibi bisey uydurursun :KK70: soylim yaz derse yok msj at sen daha kolay kalir kardesimde gorur gibi bisey uydurursun..hani bu tip biseyler sorar telefionunu kaydetmesini sgalarsin.

ama sonrasinda seni ararmi, yada hoslanirmi filan iste onu bilemem..ben sadece sen numaran onda olsun istedigin icin bu taktigi uygula diye onerdim.
gerisini sen dusunursun artik :)

Çocuk okuldan evet.
Yanlız derslerle pek alakası yok onun için öyle şeyler soramam :):bbo:

Çocuk okuldan evet.

ya hu çocuğun peşinde bir sürü kız var (büyük ihtimal bi yer kalkmıştır)sırnaşık şey

derslerle ilgisi yok (geleceğe önem vermiyor)yasakkelime

sizin derslerinize ağırlık vermeniz gereken bir yaş , oyunlara değil gamyoncuiremsu

geleceğini heba etmeye mi uğraşıyorsun Allah aşkınadelikafadulden

şu hayat zibidi birinin peşinden koşacak kadar ucuz mu?şakkıdı

Çocuk okuldan evet.

cnm illaki derslerden sor demiyorumki..hani misal verdimdi..siniftansa filan diye.
ne hakkinda olacagina sen karar vereceksin tabi. senin hayatinda ne oluyor ne gibi bir bag var onunla senin aranda bilemeyiz, anca yonlendirebiliriz ben misaller verdimki belki bir fikir olusur diye...

Son düzenleme:
dediğim plan daha iyi galiba telefonumu kaybetmiş gibi yapıp ondan çaldırsam ekler heralde.. :)

X