dün gece yazsam okur musunuz demiştim bir derdim var :(

birkadinpapatya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
15
5
28
İlk açtığım konuda çok karmakarışık anlattığım için üzgünüm şimdi her şeyi en baştan anlatıyorum. Diğer hesabımın şifresini unuttuğum için burdan yazıyorum. Annemle babam ben 4 yaşındayken ayrıldılar ama abimle ben ufak olduğumuz için aynı evi paylaştılar bi süre. Evleri ayırdıkları yıl ben 1 yıl kadar halamda kaldım ve benim öz halam ben 6.sınıfa giderken bana iş öğretme adı altında her gün temizlik yaptırdı bende o zamanlar çok küçük olduğum için bunda hiçbir artniyet aramadım annemle görüşemiyordum sadece beni üzen tek şey buydu. Annemle görüşemememin nedeni ise babam annemi çok seviyordu annem babamı sevmiyordu çünkü annem 16 yaşındayken annemi zorla görücü usulü babamla evlendirmişler, eski zamanları bilirsiniz az çok. Annem babamın evinden gittiği gün üstündeki kıyafet ve cebinde 20 tl parasıyla gitmişti kendi ayaklarının üstünde durup başını sokucak bi ev bulmak için çabalayıp daha sonra bizi yanına almasıydı amacı kendi ilk gittiği zaman evden dershanede yatmış uzun bi süre bizi nasıl yanına alabilirdi ki? Babamla normal bi şekilde ayrılmayı da denemişti daha önce annesinin babasının evine gitti ama hep bi şekilde babamın evine geri dönmüştü. Halamın yanında 1 yıl kalmamın ardından annem halamda benim temizlik yaptığımı öğrendi. Halamın evi giriş kattı halamların mahallesinde annemin halası oturuyordu aynı zamanda da bakkaları var halamla da tanışıklığı tabiki vardı bi gün gündüz oturmaya geliyor halama beni görüp hemen anneme haber veriyor annem o sırada her gün benim okul çıkışıma geliyor tabi yine bizden asla vazgeçmemişti ama halam o kadar kötü biriydi ki benim küçük olmamdan yararlanıp hep beynimi yıkadı hep annemle görüşmemem için tehdit etti babam desen o ara zaten bana annenle görüşmiceksin konuşursan bidaha yüzüne bakmam diyip duruyordu e bende o zaman doğruyu yanlışı anlayamıyordum salak gibi annem okul çıkışıma geldikçe annemden kaçıyordum velhasıl annem öğrendi durumu halamı aramış basmış küfürü öyle böyle değil annem demiş ki yarımsaat için kızımı bana vericeksiniz yoksa polisle gelirim kapınıza diye yarımsaat içinde annemin yanına götürdü babam beni ama ben nasıl ağlıyorum babamı bidaha göremicem diye o kadar psikolojik bi baskı kurmuş ki üstümde anneme düşman olucam nerdeyse babam bana düşman oldu diye. Babamında o zaman psikolojik durumu çokta iyi değilmiş şuan çok çok iyi şükürler olsun. Neyse ben annemle yaşamaya başladım annem evini daha yeni kurmuştu bi ocağı vardı mutfağında bi tane buzdolabı içinde şeker ve türk kahvesi vardı sadece çok iyi hatırlıyorum salonu bomboştu yatak odasında bi tane yatağı vardı yatak odasının camını da güneş gelmesin diye çarşafla kapatmış sırf ben kalıcam diye bana gidip taksitle yatak almıştı alışveriş yapmıştı bissürü tek geçir kaynağı da bi tane dershanede çay veriyordu öğretmenlere üzülüyordum bende anlıyordum tabi sonra Allah daha güzel hayırlı kapılar açtı ona şükürler olsun. İşte ben annemle yaşamaya başladım bi haftasonu annem beni karşı komşunun kızıyla tanıştırdı o gün beraber mahalleye inip konuştuk tanıştık oturduk muhabbet ettik falan sonra bi baktım böyle yemin ederim film sahnesi gibi mahallenin başından 20 kişilik en az bi tayfa iniyor hepsinin üstünde iğrenç bi forma turuncu hepside o mahalledenmiş hemen hemen sonra bi çocuk geldi hoşgeldin mahallemize diye facebooktan ekledik birbirimizi derken çocukla sadece normal konuştuk annelerimiz tanıştı çok iyi arkadaş olduk onunla ama aralarında bi çocuk vardı adına murat diyelim benden nefret ediyordu öyle böyle değil her fırsatta çocukluk işte kafama top atıyordu annem evde yokken zile basıp kaçıyordu bilerek topu balkona falan atıyordu öyle bi tipti yani bi gün böyle hiç ummadığım bi anda bana mesaj attı ergen gibi yok senin azrailin olucam yok bilmem ne falan ben muratın olduğunu anladım daha doğrusu orda oturan bi yakın arkadaşıma sordum numarasını neyse işte biz normal arkadaş gibi konuşuyoruz mesela bu bi anda küfür edip engelliyor beni yolda gördükçe orta parmağını gösterip gülüyor falan bende gıcık oluyor bana ama öylesine konuşuyor diyordum bi gün işte annem dedi ki taşınıcaz başka bi yere diye bende tam o günün akşamı muratla facebooktan konuşuyordum ilk haberi ona verdim böyle yaptı banyoya gidip yüzümü yıkayıp geliyorum anlam veremedim ne alaka diye sonra ertesi gün buluşalım dedi tamam dedim zaten binalarımız karşılıklı yani buluştuk o gün o kadar masumdu ki o kadar iyiydi ki anlatamam o gıcık murat gitmişti yerine melek bi murat gelmişti resmen bana bakışları konuşmaları güzelleşti ilk bana o gün seni seviyorum dedi ve ilk o gün elimi tuttu utancından yanakları kıpkırmızı olmuştu o kadar iyi hatırlıyorum ki.. sonra biz evlere dağıldık bana ne yazdı ne de aradı bende o an ki ev telaşından unuttum doğrusu. Bikaç gün geçti bana yazdı tekrar normal bi şekilde konuştuk bi anda bana benimle çıkar mısın dedi bi şekilde kabul ettim ve çıkmaya başladık gün geçtikçe o kadar bağlanıyordum ki ona bütün ailevi dertlerini anlatırdı sevgiliydik ama çok yakın arkadaşdık aynı zamanda. Çıkmaya başladıktan 2 ay sonra ikinci kere buluştuk onun yanında bi arkadaşı daha vardı yemek yemiştik gezmiştik eğlenmiştik herşey çok güzeldi taa ki bana ilk cinsellik konusunu açana kadar bi anda ondan o kadar soğudum ki ama onuda bırakmam imkansız gibiydi çok bağlanmıştım ona ben tersledikçe yalvardı istemiyorum dedikçe üstüne gitti son kozu olarak senden ayrılırım başka kızlarla yaparım sende öyle izlersin diye bir şeyler söyledi ve ben kabul ettim... ah salak kafam işte! Şimdi olsa S***** G** (Defol) cehennem ol derdim offf. O an sadece sözlü olarak kabul etmiştim ama onu o kadar çok seviyordum ki bi tek onu görüyordum etrafımda ondan başkası yoktu kalbini sök dese verebilirdim o kadar çok fazlaydı ona karşı olan sevgim.. bi gün o mahallede oturan bizim ortak arkadaşımız var adı irfan olsun irfan bizim muratla hem ortak arkadaşımız hemde irfanın annesiyle benim annemde yakın yani muratta oradaymış gel dedi oturalım irfanın anneside burda diye tamam dedim gittim sonra ne hikmetse bi anda irfanla annesinin işleri çıktı ve ben muratla evde tek kaldım işte o an anladım ben neler olduğunu geç oldu anlamam ama.. beni tanımadığınız halde o kadar utanıyorum ki şuan bunu yazmaya biz beraber olduk o gün ve ben hiç pişman değildim henüz bi süre geçtikten sonra baska kızlarla konuşmalarını yakaladım hep zaten bi süre sonra kendiliğimden yine affediyordum yine gidiyordum o ne derse yapıyordum eve çağırıyordu gidiyordum bütün sosyal medya hesaplarımı kapatmıştım ama o herşeyi kullanıyordu kukla gibi bişey olmuştum ama halimden çok memnundum çünkü tek hayat felsefem yeter ki benden ayrılmasın bana kızmasındı.. naparsa yapsın kabulumdü beni aldatıyordu kızlarla konuşuyordu affediyordum küfür ediyordu bana affediyordum bana uyuyorum diyip kızlarla bulusup el ele gezmesini öpüşmesini bile affediyordum o kadar salaktım yani o kadar gözüm kördü sanki gözüme bi perde inmişti ama yine de ona karşı çıkıyordum bi anlık sinirle ayrılıp her yerden engelliyordum sonra engeli açıp mesaj atıyordum bidaha olmucak seni seviyorum demesine kanıyordum.. bi gün ben okuldayım yanımda iki kız arkadaşım var biz muratla kavga ediyoruz mesajta arkadaşlarım gaz verdi ayrıldım aslında gaz vermekte değildi bu doğruyu gösteriyorlardı defalarca kez hep böyle okuldayken ayrıldığımı farkendince arkadaşlarımın gaz verdiğini anladı ve okul çıkışıma geldi bıçakla ilk defa o gün geldi sınıftaki erkek arkadaşlarım olmasa kurtulmam imkansız gibi bişeydi bundan önce özür dilerim atladığım için aldatmakla kalmıyordu beni kız arkadaşlarımla konuştuğum için beni defalarca dövdü ama o zamanlar dövmekten kastım tokat atardı yere düşürüp karnımı tekmelerdi yumruk atardı ama iz kalmıcak şekilde çünkü eve gittiğimde anlaşılmasın diye eve gitmeme yakın bana sarılıp özür dilerdi her seferinde ağlardı seni seviyorum ellerim kırılsın diye bende önemli değil diye onunla ağlardım bi gün twittera çok meraklıydım yani ben çok seviyordum ondan gizli twitter hesabı açtım ama sadece böyle sayfaları takip ettim kız arkadaşlarımı takip ettim twet attım bi kaç tane o kadar bi hesap yani salak kafam bu gördü twitterimi iphone kullanan bilir safaride sayfa açık kalmış kolumdan tuttu bütün gücüyle kolumu sıktı ilk dövmeye başladı beni ama o kadar sıklaşmıştı ki bu olay elini kaldırıp bana sarılıcakken bile vurucak diye tepki verirdim beni dövüp her seferinde ağlayarak özür dilediği için hep eve mutlu giderdim ağrılarımı takmazdım hiç vurduğu yerlerin acısı geçerdi sanki ama bi yandan da nefret ederdim bana vurduğu için hep düzelmesi için dua ederdim ama ne mümkün babasına özenip dövüyordu beni annesiyle babası ayrıydı onunda ama babası bilmem kaç tane kadından çocuk yapmıştı zengin kro ve pislikti kısaca o da babası gibi olmak istiyordu tabi ben bu durum tespitlerini çok sonra yaptım ayrıldıktan 1 yıl sonra falan. Annemde muratı o kadar severdi ki sürekli kahvaltıya yemeğe çağırırdı gelin burda oturun boşa para vermeyin derdi muratın ablasıyla sevgilisi tatile gitmeye karar vermisler antalyaya muratta gidicek onlarla bende annemi ikna edersem bende gidicem onlarla yanımızda iki tane büyük var diye annemi zorla ikna ettim annem benimle o zamanlar baş edemiyordu doğrusu eğer izin vermeseydi ben kaçıp giderdim muratın yanına o da biliyordu az çok araya ablası da girince bana emanet merak etme diye izin verdi ilk haftamız mükemmeldi gezdik eğlendik beraber uyuduk uyandık çok huzurluydum taa ki telefonuma bi mesaj gelene kadar “buluşalım” kayıtlı olmayan bi numara murat mesajı gördü bu kim dedi bende kim olduğunu bilmediğim için sınıftan selin dedim aradı ve telefona bi erkek çıktı meğersem sınıftanmış ama sınıfın başkanı olan çocukmuş kendini beğenmiş bi tipti bisey olunca herkese haberi o veriyordu herkesin de numarası vardı onda bende kayıtlı bile değildi ilk defa mesaj atmıştı hatta ne dediysem inandıramadım gece herkes uyuyunca dışarı çıktık sahile kimse yok bizden başka konuştu küfür etti beni o gün öyle bi dövdü ki kaşım dudağım patlamıştı ağzımın içi kan toplamıştı bi tane yanağım şişmişti kendimş aynada ilk görünce inanamadım nasıl sağ kaldım ben diye beni o kadar dövdükten sonra yıldız tilbe-al ömrümü koy ömrümün üstüne şarkısını açıp benimle dans ederek ağladı özür diledi ve tabiki ertesi gün ablasıda ablasının sevgiliside beni o halde görünce ablasının sevgiliside aynı o şekilde onu dövdü ve bi daha o kıza el kaldırırsan elini kırarım diye tehdit etmislerdi o kadar mutlu olmuştum ki biri beni koruduğu için ama ben yine de üzülmüştüm ona yüzüm düzelene kadar çıkmadık evden sonrası için harika bi tatildi o gündem sonra bi daha bana hiç vurmadı ama sözlü olarak psikolojimi bozmaya devam etti artık o kadar dayanamamıstım ki ayrıldım bi anda gerçekten bitirdim hemde o kadar gereksizdi ayrılmam ama işte çok biriktirmiştim içimde o kadar olayların birikmesiydi ve ayrıldım.. ayrılmamdan 2 yıl sonra biz tatil yerine karsılastık birbirimize yine dayanamadık ve barıstık ben onun düzeldiğine o kadar inanmıştım ki çok garip gelmişti bana tabi herşey köprüyü geçene kadar ayıya dayı demiş başladı yine küfürlere saygısızlıklara bi gün bana benle konuşmalarını ekran resmi attı ben onu telefonuma sol yanım diye kaydetmiştim ve o beni anlamsızca “patlak” yazıp domuz işareti koyarak kaydetmiş ben onu görünce yıkıldım bi de utanmadan bana o sekilde atabiliyordu yani ben o gün kesin kararımı verdim ve bitirdim salaklık parayla değildi işte ben ayrıldıktan bayağı bi süre sonra benim evimi falan biliyordu tabi bi anda karşıma çıktı benimle barışacaksın yoksa babana resimlerimizi atarım diye fotoğraflarda tatilde ben uyurken yanımda yatıyor bende askılı onun üstünde bisey yok öyle şeyler yani mecbur barıştım o an eve gidince ayrıldım ama nasıl korkuyorum midem almıyor onunla konuşmak artık o derece soğudum babam numarasını degistirsin diye arkadasımla babamın numarasını bile dağıtmayı düşündük o derece.. bende o zamanlar bi çocukla konuşuyordum beni çok seviyordu bende ona boş değildim ama hani çocuk gözümde o kadar saf gibiydi ki ona anlattım muratın beni tehdit ettiğini o da muratı tanıyordu aynı yerde oturdukları için bu arada o konustugum çocuk benim muratla cıktıgımı biliyor ama ne yasadıgımı bilmiyor diye düşünüyordum ben en azından o konuya da gelicem bu konustugum cocuk toplamış 20 arkadaşını muratta yanına tek bi çocuk almış murat demiski konustugum cocuga sen aşık olduğun kızı tanıyormusun paaattt tüm resimlerimi ne var yoksa anlatmış göstermiş bende o gün haberim yoktu böyle bişeyden fırına gidiyordum bi baktım bi numara açtım murat konustu anlatmamıssın sen konustugun cocuga beraber yaptıklarımızı diye ben şok oldum ‘ne?’ Diyebildim sadece konustugum cocukta güya bana aşık ya hani gülerek anlat anlat dinliyorum dedi kanım dondu o an napıcagımı bilemedim en yakın arkadasımla bulustum korktum ödüm koptu resmen babama fotoğrafları atıcak diye anlattım o da bana öyle biseye cesaret edemez dedi mantıklı olarak ben eve gittim kapıyı açtım anahtarla babam çabuk buraya gel dedi içeri gittim fotoğrafları açtı bu peze... kim sen nasıl benim başımı öne eğersin diye bağırmaya başladı ben o kadar korktum o kadar ağladım ki neler söylediği aklımda bile değil o an o sinirle katil bile olabilirdi babam ama tek bi tane bile dokunmadı bana sadece evden kovdu gözüm görmesin diye annemi aramış babam bu arada fotoğrafları söylemiş annem en yakın arkadasımı aramış yetisin bisey yapıcak babası diye bu arada annem benim muratla geçen olaylarımı biliyordu murat söylemişti ama iyi ki de söylemişti annem arkamda oldu her zaman beni korudu evet çok kızdı ama yüzüme vurmadı hiç pişmanlığımı anladı çünkü. Daha sonra annem hem muratın babasını aradı hemde konustugum cocugun annesini aradı gidip mahkemeye şikayet ettik davamız hala sürüyor malesef bi sonuç alamadık henüz velhasıl hayatımı mahvetti kimseyi hayatıma alamıyorum 19 yaşındayım kimseye güvenim kalmadı gerçi şuan o kadar çok ortalık kötü ki herkes uçkurunun peşinde.. ben bi zamanlar canımdan çok sevdiğim adamdan kazık yemiştim murat bide o konustugum cocuk kendimden bile çok güvendiğimdi Murat’tan sonra ilk defa birine bisey hissetmistim ilk defa güvenmiştim hayatımın en büyük kazığıydı.. yarası hala içimde murattan nefret ediyorum ama o konustugum çocuğa hala aşığım hem nefret ediyorum kendimden onu özlediğim sevdiğim için hemde kendimi durduramıyorum. Bu kazığı yedikten sonra kendimi o kadar dağıttım ki clublereen çıkmadım çok açık kıyafetler giydim sürekli her cumartesi clubteydim nerdeyse hep mutluluğu eğlencede gezmede aradım öyle mutlu olduğumu düşündüm ama o kadar büyük yanılmışım ki kış gelince bi anda boşluğa düştüm gece dışarı çıkasım gelmedi okulum yok hiçbir şeyim yok iş bulamıyorum lise mezunuyum kendimi bomboş gibi hissettim bundan 1 ay once bi cafede otururken arkadasımla yoldan o konustugum cocukla yeni sevgilisini gördüm o an dünyam başıma yıkılmıştı nasıl mutluydu ben böyle çökmüşken ve hala onu çok seviyorken Allahım kurban olduğum rabbim bana işaret yolladı o kadar iyi anladım ki ne müzik ne eğlence ne gezmek hepsi boş Allaha sığınmak varken dedim en güzel huzur o dedim etrafımda namaz kılan bikaç insanla konuştum internetten araştırdım ve o çok sevdiğim insanın doğum günü sabahında sabah namazına kalkıp 5 vakit namaza başladım 1 aydır namazımı kılıyorum o kadar huzurluyum ki o kadar mutluyum ki gözüm açıldı neden simdiye kadar rabbime sığınmadım dedim 5 vakit namaz kılıp 5 vakit tövbe ediyorum o kadar pişmanım ki yaptıklarım yaşadıklarım için tövbe ederken ağlamadığım tek bir duam yok yeter ki beni affetsin kurban olduğum rabbim diye yalvarıyorum gece gündüz şuan pişmanlığım bi işe yarar mı bilmiyorum ama umarım yüce rabbim beni kapından geri çevirmez. Allahım herkese nasip etsin inşallahhhh.. yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
İlk açtığım konuda çok karmakarışık anlattığım için üzgünüm şimdi her şeyi en baştan anlatıyorum. Diğer hesabımın şifresini unuttuğum için burdan yazıyorum. Annemle babam ben 4 yaşındayken ayrıldılar ama abimle ben ufak olduğumuz için aynı evi paylaştılar bi süre. Evleri ayırdıkları yıl ben 1 yıl kadar halamda kaldım ve benim öz halam ben 6.sınıfa giderken bana iş öğretme adı altında her gün temizlik yaptırdı bende o zamanlar çok küçük olduğum için bunda hiçbir artniyet aramadım annemle görüşemiyordum sadece beni üzen tek şey buydu. Annemle görüşemememin nedeni ise babam annemi çok seviyordu annem babamı sevmiyordu çünkü annem 16 yaşındayken annemi zorla görücü usulü babamla evlendirmişler, eski zamanları bilirsiniz az çok. Annem babamın evinden gittiği gün üstündeki kıyafet ve cebinde 20 tl parasıyla gitmişti kendi ayaklarının üstünde durup başını sokucak bi ev bulmak için çabalayıp daha sonra bizi yanına almasıydı amacı kendi ilk gittiği zaman evden dershanede yatmış uzun bi süre bizi nasıl yanına alabilirdi ki? Babamla normal bi şekilde ayrılmayı da denemişti daha önce annesinin babasının evine gitti ama hep bi şekilde babamın evine geri dönmüştü. Halamın yanında 1 yıl kalmamın ardından annem halamda benim temizlik yaptığımı öğrendi. Halamın evi giriş kattı halamların mahallesinde annemin halası oturuyordu aynı zamanda da bakkaları var halamla da tanışıklığı tabiki vardı bi gün gündüz oturmaya geliyor halama beni görüp hemen anneme haber veriyor annem o sırada her gün benim okul çıkışıma geliyor tabi yine bizden asla vazgeçmemişti ama halam o kadar kötü biriydi ki benim küçük olmamdan yararlanıp hep beynimi yıkadı hep annemle görüşmemem için tehdit etti babam desen o ara zaten bana annenle görüşmiceksin konuşursan bidaha yüzüne bakmam diyip duruyordu e bende o zaman doğruyu yanlışı anlayamıyordum salak gibi annem okul çıkışıma geldikçe annemden kaçıyordum velhasıl annem öğrendi durumu halamı aramış basmış küfürü öyle böyle değil annem demiş ki yarımsaat için kızımı bana vericeksiniz yoksa polisle gelirim kapınıza diye yarımsaat içinde annemin yanına götürdü babam beni ama ben nasıl ağlıyorum babamı bidaha göremicem diye o kadar psikolojik bi baskı kurmuş ki üstümde anneme düşman olucam nerdeyse babam bana düşman oldu diye. Babamında o zaman psikolojik durumu çokta iyi değilmiş şuan çok çok iyi şükürler olsun. Neyse ben annemle yaşamaya başladım annem evini daha yeni kurmuştu bi ocağı vardı mutfağında bi tane buzdolabı içinde şeker ve türk kahvesi vardı sadece çok iyi hatırlıyorum salonu bomboştu yatak odasında bi tane yatağı vardı yatak odasının camını da güneş gelmesin diye çarşafla kapatmış sırf ben kalıcam diye bana gidip taksitle yatak almıştı alışveriş yapmıştı bissürü tek geçir kaynağı da bi tane dershanede çay veriyordu öğretmenlere üzülüyordum bende anlıyordum tabi sonra Allah daha güzel hayırlı kapılar açtı ona şükürler olsun. İşte ben annemle yaşamaya başladım bi haftasonu annem beni karşı komşunun kızıyla tanıştırdı o gün beraber mahalleye inip konuştuk tanıştık oturduk muhabbet ettik falan sonra bi baktım böyle yemin ederim film sahnesi gibi mahallenin başından 20 kişilik en az bi tayfa iniyor hepsinin üstünde iğrenç bi forma turuncu hepside o mahalledenmiş hemen hemen sonra bi çocuk geldi hoşgeldin mahallemize diye facebooktan ekledik birbirimizi derken çocukla sadece normal konuştuk annelerimiz tanıştı çok iyi arkadaş olduk onunla ama aralarında bi çocuk vardı adına murat diyelim benden nefret ediyordu öyle böyle değil her fırsatta çocukluk işte kafama top atıyordu annem evde yokken zile basıp kaçıyordu bilerek topu balkona falan atıyordu öyle bi tipti yani bi gün böyle hiç ummadığım bi anda bana mesaj attı ergen gibi yok senin azrailin olucam yok bilmem ne falan ben muratın olduğunu anladım daha doğrusu orda oturan bi yakın arkadaşıma sordum numarasını neyse işte biz normal arkadaş gibi konuşuyoruz mesela bu bi anda küfür edip engelliyor beni yolda gördükçe orta parmağını gösterip gülüyor falan bende gıcık oluyor bana ama öylesine konuşuyor diyordum bi gün işte annem dedi ki taşınıcaz başka bi yere diye bende tam o günün akşamı muratla facebooktan konuşuyordum ilk haberi ona verdim böyle yaptı banyoya gidip yüzümü yıkayıp geliyorum anlam veremedim ne alaka diye sonra ertesi gün buluşalım dedi tamam dedim zaten binalarımız karşılıklı yani buluştuk o gün o kadar masumdu ki o kadar iyiydi ki anlatamam o gıcık murat gitmişti yerine melek bi murat gelmişti resmen bana bakışları konuşmaları güzelleşti ilk bana o gün seni seviyorum dedi ve ilk o gün elimi tuttu utancından yanakları kıpkırmızı olmuştu o kadar iyi hatırlıyorum ki.. sonra biz evlere dağıldık bana ne yazdı ne de aradı bende o an ki ev telaşından unuttum doğrusu. Bikaç gün geçti bana yazdı tekrar normal bi şekilde konuştuk bi anda bana benimle çıkar mısın dedi bi şekilde kabul ettim ve çıkmaya başladık gün geçtikçe o kadar bağlanıyordum ki ona bütün ailevi dertlerini anlatırdı sevgiliydik ama çok yakın arkadaşdık aynı zamanda. Çıkmaya başladıktan 2 ay sonra ikinci kere buluştuk onun yanında bi arkadaşı daha vardı yemek yemiştik gezmiştik eğlenmiştik herşey çok güzeldi taa ki bana ilk cinsellik konusunu açana kadar bi anda ondan o kadar soğudum ki ama onuda bırakmam imkansız gibiydi çok bağlanmıştım ona ben tersledikçe yalvardı istemiyorum dedikçe üstüne gitti son kozu olarak senden ayrılırım başka kızlarla yaparım sende öyle izlersin diye bir şeyler söyledi ve ben kabul ettim... ah salak kafam işte! Şimdi olsa S***** G** (Defol) cehennem ol derdim offf. O an sadece sözlü olarak kabul etmiştim ama onu o kadar çok seviyordum ki bi tek onu görüyordum etrafımda ondan başkası yoktu kalbini sök dese verebilirdim o kadar çok fazlaydı ona karşı olan sevgim.. bi gün o mahallede oturan bizim ortak arkadaşımız var adı irfan olsun irfan bizim muratla hem ortak arkadaşımız hemde irfanın annesiyle benim annemde yakın yani muratta oradaymış gel dedi oturalım irfanın anneside burda diye tamam dedim gittim sonra ne hikmetse bi anda irfanla annesinin işleri çıktı ve ben muratla evde tek kaldım işte o an anladım ben neler olduğunu geç oldu anlamam ama.. beni tanımadığınız halde o kadar utanıyorum ki şuan bunu yazmaya biz beraber olduk o gün ve ben hiç pişman değildim henüz bi süre geçtikten sonra baska kızlarla konuşmalarını yakaladım hep zaten bi süre sonra kendiliğimden yine affediyordum yine gidiyordum o ne derse yapıyordum eve çağırıyordu gidiyordum bütün sosyal medya hesaplarımı kapatmıştım ama o herşeyi kullanıyordu kukla gibi bişey olmuştum ama halimden çok memnundum çünkü tek hayat felsefem yeter ki benden ayrılmasın bana kızmasındı.. naparsa yapsın kabulumdü beni aldatıyordu kızlarla konuşuyordu affediyordum küfür ediyordu bana affediyordum bana uyuyorum diyip kızlarla bulusup el ele gezmesini öpüşmesini bile affediyordum o kadar salaktım yani o kadar gözüm kördü sanki gözüme bi perde inmişti ama yine de ona karşı çıkıyordum bi anlık sinirle ayrılıp her yerden engelliyordum sonra engeli açıp mesaj atıyordum bidaha olmucak seni seviyorum demesine kanıyordum.. bi gün ben okuldayım yanımda iki kız arkadaşım var biz muratla kavga ediyoruz mesajta arkadaşlarım gaz verdi ayrıldım aslında gaz vermekte değildi bu doğruyu gösteriyorlardı defalarca kez hep böyle okuldayken ayrıldığımı farkendince arkadaşlarımın gaz verdiğini anladı ve okul çıkışıma geldi bıçakla ilk defa o gün geldi sınıftaki erkek arkadaşlarım olmasa kurtulmam imkansız gibi bişeydi bundan önce özür dilerim atladığım için aldatmakla kalmıyordu beni kız arkadaşlarımla konuştuğum için beni defalarca dövdü ama o zamanlar dövmekten kastım tokat atardı yere düşürüp karnımı tekmelerdi yumruk atardı ama iz kalmıcak şekilde çünkü eve gittiğimde anlaşılmasın diye eve gitmeme yakın bana sarılıp özür dilerdi her seferinde ağlardı seni seviyorum ellerim kırılsın diye bende önemli değil diye onunla ağlardım bi gün twittera çok meraklıydım yani ben çok seviyordum ondan gizli twitter hesabı açtım ama sadece böyle sayfaları takip ettim kız arkadaşlarımı takip ettim twet attım bi kaç tane o kadar bi hesap yani salak kafam bu gördü twitterimi iphone kullanan bilir safaride sayfa açık kalmış kolumdan tuttu bütün gücüyle kolumu sıktı ilk dövmeye başladı beni ama o kadar sıklaşmıştı ki bu olay elini kaldırıp bana sarılıcakken bile vurucak diye tepki verirdim beni dövüp her seferinde ağlayarak özür dilediği için hep eve mutlu giderdim ağrılarımı takmazdım hiç vurduğu yerlerin acısı geçerdi sanki ama bi yandan da nefret ederdim bana vurduğu için hep düzelmesi için dua ederdim ama ne mümkün babasına özenip dövüyordu beni annesiyle babası ayrıydı onunda ama babası bilmem kaç tane kadından çocuk yapmıştı zengin kro ve pislikti kısaca o da babası gibi olmak istiyordu tabi ben bu durum tespitlerini çok sonra yaptım ayrıldıktan 1 yıl sonra falan. Annemde muratı o kadar severdi ki sürekli kahvaltıya yemeğe çağırırdı gelin burda oturun boşa para vermeyin derdi muratın ablasıyla sevgilisi tatile gitmeye karar vermisler antalyaya muratta gidicek onlarla bende annemi ikna edersem bende gidicem onlarla yanımızda iki tane büyük var diye annemi zorla ikna ettim annem benimle o zamanlar baş edemiyordu doğrusu eğer izin vermeseydi ben kaçıp giderdim muratın yanına o da biliyordu az çok araya ablası da girince bana emanet merak etme diye izin verdi ilk haftamız mükemmeldi gezdik eğlendik beraber uyuduk uyandık çok huzurluydum taa ki telefonuma bi mesaj gelene kadar “buluşalım” kayıtlı olmayan bi numara murat mesajı gördü bu kim dedi bende kim olduğunu bilmediğim için sınıftan selin dedim aradı ve telefona bi erkek çıktı meğersem sınıftanmış ama sınıfın başkanı olan çocukmuş kendini beğenmiş bi tipti bisey olunca herkese haberi o veriyordu herkesin de numarası vardı onda bende kayıtlı bile değildi ilk defa mesaj atmıştı hatta ne dediysem inandıramadım gece herkes uyuyunca dışarı çıktık sahile kimse yok bizden başka konuştu küfür etti beni o gün öyle bi dövdü ki kaşım dudağım patlamıştı ağzımın içi kan toplamıştı bi tane yanağım şişmişti kendimş aynada ilk görünce inanamadım nasıl sağ kaldım ben diye beni o kadar dövdükten sonra yıldız tilbe-al ömrümü koy ömrümün üstüne şarkısını açıp benimle dans ederek ağladı özür diledi ve tabiki ertesi gün ablasıda ablasının sevgiliside beni o halde görünce ablasının sevgiliside aynı o şekilde onu dövdü ve bi daha o kıza el kaldırırsan elini kırarım diye tehdit etmislerdi o kadar mutlu olmuştum ki biri beni koruduğu için ama ben yine de üzülmüştüm ona yüzüm düzelene kadar çıkmadık evden sonrası için harika bi tatildi o gündem sonra bi daha bana hiç vurmadı ama sözlü olarak psikolojimi bozmaya devam etti artık o kadar dayanamamıstım ki ayrıldım bi anda gerçekten bitirdim hemde o kadar gereksizdi ayrılmam ama işte çok biriktirmiştim içimde o kadar olayların birikmesiydi ve ayrıldım.. ayrılmamdan 2 yıl sonra biz tatil yerine karsılastık birbirimize yine dayanamadık ve barıstık ben onun düzeldiğine o kadar inanmıştım ki çok garip gelmişti bana tabi herşey köprüyü geçene kadar ayıya dayı demiş başladı yine küfürlere saygısızlıklara bi gün bana benle konuşmalarını ekran resmi attı ben onu telefonuma sol yanım diye kaydetmiştim ve o beni anlamsızca “patlak” yazıp domuz işareti koyarak kaydetmiş ben onu görünce yıkıldım bi de utanmadan bana o sekilde atabiliyordu yani ben o gün kesin kararımı verdim ve bitirdim salaklık parayla değildi işte ben ayrıldıktan bayağı bi süre sonra benim evimi falan biliyordu tabi bi anda karşıma çıktı benimle barışacaksın yoksa babana resimlerimizi atarım diye fotoğraflarda tatilde ben uyurken yanımda yatıyor bende askılı onun üstünde bisey yok öyle şeyler yani mecbur barıştım o an eve gidince ayrıldım ama nasıl korkuyorum midem almıyor onunla konuşmak artık o derece soğudum babam numarasını degistirsin diye arkadasımla babamın numarasını bile dağıtmayı düşündük o derece.. bende o zamanlar bi çocukla konuşuyordum beni çok seviyordu bende ona boş değildim ama hani çocuk gözümde o kadar saf gibiydi ki ona anlattım muratın beni tehdit ettiğini o da muratı tanıyordu aynı yerde oturdukları için bu arada o konustugum çocuk benim muratla cıktıgımı biliyor ama ne yasadıgımı bilmiyor diye düşünüyordum ben en azından o konuya da gelicem bu konustugum cocuk toplamış 20 arkadaşını muratta yanına tek bi çocuk almış murat demiski konustugum cocuga sen aşık olduğun kızı tanıyormusun paaattt tüm resimlerimi ne var yoksa anlatmış göstermiş bende o gün haberim yoktu böyle bişeyden fırına gidiyordum bi baktım bi numara açtım murat konustu anlatmamıssın sen konustugun cocuga beraber yaptıklarımızı diye ben şok oldum ‘ne?’ Diyebildim sadece konustugum cocukta güya bana aşık ya hani gülerek anlat anlat dinliyorum dedi kanım dondu o an napıcagımı bilemedim en yakın arkadasımla bulustum korktum ödüm koptu resmen babama fotoğrafları atıcak diye anlattım o da bana öyle biseye cesaret edemez dedi mantıklı olarak ben eve gittim kapıyı açtım anahtarla babam çabuk buraya gel dedi içeri gittim fotoğrafları açtı bu peze... kim sen nasıl benim başımı öne eğersin diye bağırmaya başladı ben o kadar korktum o kadar ağladım ki neler söylediği aklımda bile değil o an o sinirle katil bile olabilirdi babam ama tek bi tane bile dokunmadı bana sadece evden kovdu gözüm görmesin diye annemi aramış babam bu arada fotoğrafları söylemiş annem en yakın arkadasımı aramış yetisin bisey yapıcak babası diye bu arada annem benim muratla geçen olaylarımı biliyordu murat söylemişti ama iyi ki de söylemişti annem arkamda oldu her zaman beni korudu evet çok kızdı ama yüzüme vurmadı hiç pişmanlığımı anladı çünkü. Daha sonra annem hem muratın babasını aradı hemde konustugum cocugun annesini aradı gidip mahkemeye şikayet ettik davamız hala sürüyor malesef bi sonuç alamadık henüz velhasıl hayatımı mahvetti kimseyi hayatıma alamıyorum 19 yaşındayım kimseye güvenim kalmadı gerçi şuan o kadar çok ortalık kötü ki herkes uçkurunun peşinde.. ben bi zamanlar canımdan çok sevdiğim adamdan kazık yemiştim murat bide o konustugum cocuk kendimden bile çok güvendiğimdi Murat’tan sonra ilk defa birine bisey hissetmistim ilk defa güvenmiştim hayatımın en büyük kazığıydı.. yarası hala içimde murattan nefret ediyorum ama o konustugum çocuğa hala aşığım hem nefret ediyorum kendimden onu özlediğim sevdiğim için hemde kendimi durduramıyorum. Bu kazığı yedikten sonra kendimi o kadar dağıttım ki clublereen çıkmadım çok açık kıyafetler giydim sürekli her cumartesi clubteydim nerdeyse hep mutluluğu eğlencede gezmede aradım öyle mutlu olduğumu düşündüm ama o kadar büyük yanılmışım ki kış gelince bi anda boşluğa düştüm gece dışarı çıkasım gelmedi okulum yok hiçbir şeyim yok iş bulamıyorum lise mezunuyum kendimi bomboş gibi hissettim bundan 1 ay once bi cafede otururken arkadasımla yoldan o konustugum cocukla yeni sevgilisini gördüm o an dünyam başıma yıkılmıştı nasıl mutluydu ben böyle çökmüşken ve hala onu çok seviyorken Allahım kurban olduğum rabbim bana işaret yolladı o kadar iyi anladım ki ne müzik ne eğlence ne gezmek hepsi boş Allaha sığınmak varken dedim en güzel huzur o dedim etrafımda namaz kılan bikaç insanla konuştum internetten araştırdım ve o çok sevdiğim insanın doğum günü sabahında sabah namazına kalkıp 5 vakit namaza başladım 1 aydır namazımı kılıyorum o kadar huzurluyum ki o kadar mutluyum ki gözüm açıldı neden simdiye kadar rabbime sığınmadım dedim 5 vakit namaz kılıp 5 vakit tövbe ediyorum o kadar pişmanım ki yaptıklarım yaşadıklarım için tövbe ederken ağlamadığım tek bir duam yok yeter ki beni affetsin kurban olduğum rabbim diye yalvarıyorum gece gündüz şuan pişmanlığım bi işe yarar mı bilmiyorum ama umarım yüce rabbim beni kapından geri çevirmez. Allahım herkese nasip etsin inşallahh...

Bir dk gozumu kirpmadan okudum insallah cok guzel biri cikar karsina ailenin anlamini hissettiren biri emin ol senin yasadiklarindan daha kotulerini yasayanlar var iliski istemeyen ama tecavuze ugrayan sen sevmissin en azindan annen sana inanmis arkanda durmus cok sanslisin canim arkadasim daha kotulerini yasadi ve intahar etti kiz pislik erkekler kizi bayiltip tecavuz etmisler 13 yasindan 24 yasina kadar devam etmis bu kimse sahip cikmamis duydugumda beynimden kaynar sular dokulmustu

Bir dk gozumu kirpmadan okudum insallah cok guzel biri cikar karsina ailenin anlamini hissettiren biri emin ol senin yasadiklarindan daha kotulerini yasayanlar var iliski istemeyen ama tecavuze ugrayan sen sevmissin en azindan annen sana inanmis arkanda durmus cok sanslisin canim arkadasim daha kotulerini yasadi ve intahar etti kiz pislik erkekler kizi bayiltip tecavuz etmisler 13 yasindan 24 yasina kadar devam etmis bu kimse sahip cikmamis duydugumda beynimden kaynar sular dokulmustu
Allah’ım inşallah yardımcısı olsun gerçekten çok zor onun psikolojisini atlatmak ve ben namaza basladıgımdan beri kendimi iyi hissediyorum inşallah arkadaşınızda iyidir

Allah’ım inşallah yardımcısı olsun gerçekten çok zor onun psikolojisini atlatmak ve ben namaza basladıgımdan beri kendimi iyi hissediyorum inşallah arkadaşınızda iyidir
Intahar etmis 1 yil once o yuzden gozumu kirpmadan okudum herkes diliyle oldurmus kizi insan kadar aşağılık bir varlik yok emin ol sagir dilsiz ol duyma kimseyi yoluna devam et dille işlenen gunahin adi dedikodu bu zamanda insallah hersey cok guzel olur senin icin rabbim en hayirlisini bilendir

X