ne zaman çıkar???

adanaadana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
557
9
kızlar tahmını yumurtlama gunundekı ilişkinin 13.gunu bugun..13 gunde kandan ıdrara gecerde ıdrarda hcg bellı olurmu ???????bugun test yaptım cıkmadıda cokmu erken acaba kızlar bugun yarın adet olmam gerekıyor belırtıde yok ıdrar testınde en erken ne zaman cıkar su 3 lıralık teslerde:Saruboceq:

canım en garantısı adetının gecmesı bekle bence kan tahlılı yaptır ozamn cıkar durumun yoksa adetının gecmesını bekleyıp bı daha yaptır hakkında hayırlısı

walla tatlım ne yazdığını tam anlamadım
ama ben kendimden örnek verim sana
son reglim 4 aralıktı
ayın 12 de küçük bi kaçamak yaptık
31 de regli olmam gerekiyordu ama olmadım
1 ocakta test yaptım pozitif çıktı
5 ocaktada kan testi yaptırdım kan değerlerimde 2791 çıktı
en son idrarda hamile olduğun çıkıyo
eğer şüpeleniyorsan ve regli olmadıysan
kan testi yaptır tatlım

Normal 28 günde bir adet görüyorsan, şimdiye çıkması gerekirdi. Ama adet günü geçene kadar umut var tabii.

ben de 25 gun de bır goruyorum canım adetım bu cumartesı olmam gerekıyordu..5 ınde test yaptım oğleden sonra idrarında ikinci çizgi çıktı....:)biraz da bünye ile alakalı ....umarım ölesindir..

canım bende hala regl olmadım allahtan hayırlısı olacakmısım gıbı bı agrı gelıo sonra gecıo

Arkadaşlar bende 5aralık son regi günüm ama 4dünde adet olmam gerkiyordu çünki 31 çekiyor ay ama hala olmadım hiçbir belirtide de yok sadece göğüslerim şiş bide heray ki gibi tatlı canım çekmiyor

ben hamıle oldugumu aralıkta ogrendım 23 kasım ovulasyon testıyle yumurtladıgımı tespıt ettım ..4 aralıkta ıkıncı cızgı yı orta belırgınlıkte gordum..yanı en son ılıskıden 11 gun sonra ..daha once sılık cıkıpta hamıle olmadıgımı ogrendıgım ıcın dıkkate bıle almadım adetım gecıkınce kan tahlılıyle ogrenmıstım

kızlar,regl günüm 7'siydi. bugün 9'u ve regl olmadım. acaba test yapsam doğru sonuç verir mi???
noolur yardım edinnn.

X