Çocuk Hastalıkları 6.hastalık..

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Benim 10 aylık kızımda gecen hafta geçirdi bu hastalığı 3 gün ateş daha sonra döküntü şeklinde oldu..Bizim doktorumuzda ateş düşürücü hariç herhangi bir ilaç vermedi..Uçuk virüsünün bebeklerimize bulaşmasıyla oluşan viral bir hastalık olduğundan antibiyotik kullanmak gereksiz...

Size Sanırım idrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik verilmiş..
Geçmiş olsun inşalalh bir an önce atlatır kuzucuk

çok şükür iyileşti kızım.çok korkuyorum ateşten çok panik yaptım ama geçti artık yaramazlıklara başladı bile:emir_bebek:

benimde yeğenimde oldu 3 gün devamlı süren yüksek ateş. düşürsek bile yeniden çıkıyodu ateş düşürücü olarak önce carpol kullandık ama çok fayda etmeyince 4 er saat aralarla bi ibofen bir de carpol verdik. 3. günün sonunda döküntüler çıktı ama çocuğumuz çok huzursuz oldu huy değiştirdi çok uysal olan bebek gitti yerine hırçın sürekli ağlayan debelenen bi bebek geldi. havale geçirmedi ama biz bu hırçınlıktan korkuyoruz bir özür kaldımı acaba diye ? sizin bebeklerinizde böyle bir şey oldu mu bilgilendirirseniz çok sevinirim içimiz rahat değil. herkese geçmiş olsun Allah hastalıklardan korusun tüm bebekleri...(acil cevap lütfen )

X