yeni evlenen arkadaşlar yatak odalarınızı ne kadara ve hangi marka aldınız aldınız

civcivy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
2.216
3
Arkadaşlar,

yatak odanızı karyolalı mı aldınız. yoksa ayrıca baza mı aldınız. Biz yeni evlenecek olan arkadaşlara bir yardım eli uzatsanız. Ne kadara aldınız. Eğer resim koymak isterseniz , aldığınız yatak odanızın fiyatını ve markasınıda yazabilir misiniz.
Bazı Yatak odası takımlarına baktıgımda karyola olmuyor .. ve bende bazalı istiyorum aslında altına yorgan vs vs koyabilirim ortadan kalkar. Önerilerinizi bekliyorum lutfen yardım edin.fisfisfisbilmiyorumkismile:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben doğtaşdan aldım
aldığım takımın karyolası japon du , istemedim baza aldım, şimdi yatak arayışındayım..

Valla canım ne alırsan al mutlaka bence altı sandıklı baza al...
Biz etrafı kalın mobilyalı bir yatak odası seçtik.Kullanışsız çok...çarpıp duruyosun...
Ayrıca yatak örtüsü çok iyi durmuyor......Daha sonra istikbalden baza yatak başı aldık...
Takıma dahil ettik...

esins işte senin dediğine japon karyola diyolar canım, aslında görüntü olarak güzel de bende oramı buramı çarparım diye ve altında sandık olan bir yatak istiyorum diye bazalı aldım işte .

evet görüntü olarak güzeldi...iyi yapmışsın canım çok daha kullanışlı...:1rolleyes:

Valla canım ne alırsan al mutlaka bence altı sandıklı baza al...
Biz etrafı kalın mobilyalı bir yatak odası seçtik.Kullanışsız çok...çarpıp duruyosun...
Ayrıca yatak örtüsü çok iyi durmuyor......Daha sonra istikbalden baza yatak başı aldık...
Takıma dahil ettik...

evet canım bende o modelleri cok begeniyodum, ama sonra çarparım die korkmaya başladım bi de üzerine ne örtersem durmayacakkaydirigubbakcemile5. bazalı yatak odası çok bulunmuyor. ayrıca baza ve yatak başı aldınız o zaman. yaklaşık ne kadar tutuyor arkadaşlar bir yatak odası

ben istikbalden aldım plaza bazası içinde 3.600 e bende çok düşündüm ve araştırdım bazamı yoksa yatakmı diye bazaya sonra karar verdim çok memnunum....

2300 peşin olarak aldık bazası içinde ama yatağı hariç

yatak için işbir yada yataş alıcam

canım uygun bi fiyata almışsın. baza içinde diyorsun. yatağı yok sadece. Doğtaşın hangi modeli bu. genelde doğtaş pahalı çünkü.
bu arada hayırlı olsun canımkaydirigubbakcemile5

ben istikbalden aldım plaza bazası içinde 3.600 e bende çok düşündüm ve araştırdım bazamı yoksa yatakmı diye bazaya sonra karar verdim çok memnunum....

canım ne gusel hayırlı olsun güle güle kullan, ama 3600 beni aşar. Çokmuş fiyatıbilmiyorumkismile

bende baza alıcamherhalde öyle görünüyor, bu çin japon model yataklara bi ara heves sardım ama yok geçici bence o modeller. en guseli yine altına yorgan,nevresim vs konca ortalığı toparlayan bazalar.:dance:

pinarpin bu arada bazayı hangi marka almıştın

ben de çok kararsızım arkadaşlar o japon model karyolaları beğeniodum ama sizin yazdıklarınızdan sonra vazgeçmiş gibiyim ben istikbal ve bellonanın takımları çok pahalı diye biliorum tamamı ne kadar mal olur hani konsol gardrop falan bilen var mı ya da alan

benmkı ımalat yerınden alındı bu takımın hepsını aldık bunun dısında yatagını ve bazasını aldık 3000 tl tuttu hangı renklerle kombıne edıcem bılemıyorum yatak örtum krem rengı nevresımlerım mavı yesıl pembe tonlarında duvar halı ve perdelerım ne renk olmalı yaaa:))

canım güle güle kullanırsın inşallah.Hayırlı olsun.

Bu arada karyolayıda aldığını belirtmişsin. Ama baza da aldım diyorsun. Karyolayı kaldırdın mı?

ben de çok kararsızım arkadaşlar o japon model karyolaları beğeniodum ama sizin yazdıklarınızdan sonra vazgeçmiş gibiyim ben istikbal ve bellonanın takımları çok pahalı diye biliorum tamamı ne kadar mal olur hani konsol gardrop falan bilen var mı ya da alan

Evet canım bende kararsızdım. Ama düşününce baza almazsam, o yorganları nevresimleri falan nereye koyucam. Yani kendi alanımı sıkıştırıcam. Koltuk altlarında, dolaplarda sevmiyorum öle tıkış tıkış.
Yatak odaları evet söledigin markalarda pahalı gibi. Yataşın, doğtaşın özellikle. Ben şöle 2 civarında arıyorum. İşte sürgülü dolabı, komodinleri, şifonyerini, begenirsem yatak başını, alıp ayrıca birde baza alayım diyorum. tam ne kadara mal olur bilemiyorum.
Yatak odasını alan arkadaşlar, yardımcı olabilirlerse ben çok sevinicem. bir fikir olucak..bilmiyorumkismile

canım uygun bi fiyata almışsın. baza içinde diyorsun. yatağı yok sadece. Doğtaşın hangi modeli bu. genelde doğtaş pahalı çünkü.
bu arada hayırlı olsun canımkaydirigubbakcemile5

canım 3200 dü peşin olunca düştüler 1 milyar kadar..

Evet canım bende kararsızdım. Ama düşününce baza almazsam, o yorganları nevresimleri falan nereye koyucam. Yani kendi alanımı sıkıştırıcam. Koltuk altlarında, dolaplarda sevmiyorum öle tıkış tıkış.
Yatak odaları evet söledigin markalarda pahalı gibi. Yataşın, doğtaşın özellikle. Ben şöle 2 civarında arıyorum. İşte sürgülü dolabı, komodinleri, şifonyerini, begenirsem yatak başını, alıp ayrıca birde baza alayım diyorum. tam ne kadara mal olur bilemiyorum.
Yatak odasını alan arkadaşlar, yardımcı olabilirlerse ben çok sevinicem. bir fikir olucak..bilmiyorumkismile

teşekkür ederim canım cvp için forumda görmüştüm bi ark doğtaştan yatak odasını 2650 ye mi ne almıştı doğtaş falan daha pahalımıdır ki istikbal ve bellonadan ben de doğtaştan alırım diodum burda yok ama maraşa falan gideriz dioduk yani ben bellona istikbal 6 7 milyar die duydum ne kadar doğru olabilir ki fisfisfis

benmkı ımalat yerınden alındı bu takımın hepsını aldık bunun dısında yatagını ve bazasını aldık 3000 tl tuttu hangı renklerle kombıne edıcem bılemıyorum yatak örtum krem rengı nevresımlerım mavı yesıl pembe tonlarında duvar halı ve perdelerım ne renk olmalı yaaa:))

canım güle güle kullanırsın inşallah.Hayırlı olsun.

Bu arada karyolayıda aldığını belirtmişsin. Ama baza da aldım diyorsun. Karyolayı kaldırdın mı?

valla ben hepsını aldım:)baza olunca karyola kullanılamazmı bılmıodumkı:))

bütün yatak odasını bellonadan aldım baza yata da dahil zemuszemus

X