Antalya'da fotograf ve kuafor onerileriniz..

miss_curious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
5.011
2.833
39
Kizlar dugunume daha var ama simdiden fikirlerinizi almak istiyorum. Antalya'da tavsiye edebileceginiz fotografci ve kuafor var mi, evli arkadaslar ozellikle bu konudaki tecrubelerini paylasirlarsa coook memnun olurum..opuyorumnanaktan

Bi de ddugunde profesyonel fotograf ceken bi yer ya da tanidiginiz var mi, cok sey mi istiyorum bilmiyorumkismile

cnm çiğdem fotografcılık var studyoda 350 dıs mekanda 450ye cekıyor dıe bılıyorum benımde dugunum olucakmaysta ama daha gıdıp konusmadım ama gıdıp orayla görusecegım ılk etapta.onun dısında kuaför olarak da kontesı bılıyorum ben sacından zıyada makyözu cok ıyı sacıda sade ve doğal yapıyor.

kuaförmustafa gelın sacını ıı yapıyor ama makyajda batırıyor ve fıyatı uygun ve merkezde oldugundan cok kalabalık oluyor

yesılcam fotografcısı va bıde.gelınlık için istanbuldan mı bakıorsun

cnm çiğdem fotografcılık var studyoda 350 dıs mekanda 450ye cekıyor dıe bılıyorum benımde dugunum olucakmaysta ama daha gıdıp konusmadım ama gıdıp orayla görusecegım ılk etapta.onun dısında kuaför olarak da kontesı bılıyorum ben sacından zıyada makyözu cok ıyı sacıda sade ve doğal yapıyor.

kuaförmustafa gelın sacını ıı yapıyor ama makyajda batırıyor ve fıyatı uygun ve merkezde oldugundan cok kalabalık oluyor

yesılcam fotografcısı va bıde.gelınlık için istanbuldan mı bakıorsun

Gelinlik bakmaya baslamadim daha canim biz eylulde yapicaz insallah dugunu..Ama ben kiralamak istiyorum o yuzden antalyadan da bakabilirim.Sen nerden aldin gelinligi pekiii..
Bu arada ben nisanda gulluk dilekte cektirdim resimleri aslinda memnun da kaldim yine de arastiriyorum..

arastrmak lazım dedgm gıbı daha fotografcıları dolasmadım ben heryerı gezdım dolaştım gelınlık ıcın sonra bı yerde begendıgım modelı baska bıyerde dıktırıyorum parisinparis var ışıklarda ıstedgn modelı 1100e dıkıyor suan dıkım asamasında sen ıstanbulun neresındesın bende oraya gelın gıdıcem yaa

Kızlar evlilik fuarında m&S foto vardı düğünden 15 gün önce 3 gün üstüste çekim yapıyo düğğün günü teslim ediyomuş.3 ayrı gelin başı ve çekimler (3 günlük) 800 ytl dedi ama indirim yapılıomuş..50 albüm fotosu 1 büyük 2 orta boy çerçeveli 4 -5 albüm ve slayt göstersi bu fiyatın içinde.Biz de orayı düşündük..Gerçi düğün salonumuzun fotoğrafçısı var da..

cnm ya ınternet sıtesı yk herald eonların kartı telefonu felan varmıydı acaba uygun fıyat vermıs

arastrmak lazım dedgm gıbı daha fotografcıları dolasmadım ben heryerı gezdım dolaştım gelınlık ıcın sonra bı yerde begendıgım modelı baska bıyerde dıktırıyorum parisinparis var ışıklarda ıstedgn modelı 1100e dıkıyor suan dıkım asamasında sen ıstanbulun neresındesın bende oraya gelın gıdıcem yaa

sagol canim aslina bakarsan yerleri degistiriyoruz senle, ben ANTALYA'ya geliyorum :gitme: İstanbul gibisii yok ya ne kadar sanslisin, fatih'teyim ben tam gelinlikcilerin mekani aslinda:))

sagol canim aslina bakarsan yerleri degistiriyoruz senle, ben ANTALYA'ya geliyorum :gitme: İstanbul gibisii yok ya ne kadar sanslisin, fatih'teyim ben tam gelinlikcilerin mekani aslinda:))

ıstanbulda yasayanlar öyle dıyor oraya alısınca buraya gelmek ıstemezsın dıyorlar ama bende burda doğdum buyudum bıde anne faktöru var tabı sen buraya kolay alısırsın cunku hersey cok kolay gercı neresıne gelıyorsun bılmıyorum ama heryer merkez gıbı artık..sende sanslısın mesela burda karda kayıp dusmessın denıze gırersın kayak yaparsın:) kışın donmazsın en cok soğuktan cekınıyorum gördugun gıbı:)

ıstanbulda yasayanlar öyle dıyor oraya alısınca buraya gelmek ıstemezsın dıyorlar ama bende burda doğdum buyudum bıde anne faktöru var tabı sen buraya kolay alısırsın cunku hersey cok kolay gercı neresıne gelıyorsun bılmıyorum ama heryer merkez gıbı artık..sende sanslısın mesela burda karda kayıp dusmessın denıze gırersın kayak yaparsın:) kışın donmazsın en cok soğuktan cekınıyorum gördugun gıbı:)

ayy canim ben dogma buyume Antalyaliyim zati kaydirigubbakcemile3.Ama universiteyi burda okudum ve 4 yildir burda calisiyorum bi nevi burali oldum artik..Bi de soguktan hic korkma ben soguga alerjisi olan biri olarak burda yasiyorum ve o kadar da soguk diil inan bana..Cok sanslisin ama su da var gelirinin iyi olmasi lazim burda yasamak iicin gecim zor biraz..:1no2:

ayy canim ben dogma buyume Antalyaliyim zati kaydirigubbakcemile3.Ama universiteyi burda okudum ve 4 yildir burda calisiyorum bi nevi burali oldum artik..Bi de soguktan hic korkma ben soguga alerjisi olan biri olarak burda yasiyorum ve o kadar da soguk diil inan bana..Cok sanslisin ama su da var gelirinin iyi olmasi lazim burda yasamak iicin gecim zor biraz..:1no2:

evy gecım konusunda haklısın bızımkıler kartalda oturuyolar gercı gördugumkadrıyla fıyatlar antalyayla aynı hemen hemen kırası felan gecım derdı olunca huzursuzluk bas gösterıyo zaten o yuzden ayagı yorganagöre uzatmak gerek.bende ıstanbullusun sandım ya.ben unv de antalyada okudum baska yere gıdesım gelmedı dusun yanı o derece :) allah yardımcımız olsun souk konusunda ıcımesu serptın

mrb mervecik.bende senin gibi eylül gelini olucam kısmetse ve bende paris in paris te diktirmeye kararlıyım.gelinliğin ne zaman teslim olacak.gelinliğini görünce tam istediğin gibi olup olmadığı konusunda yorum yaparsan çok sevinirim canım.umarım herşey dilediğin gibi olur...bide düğünü nerde yapmayı düşünüosunuz??

mrb mervecik.bende senin gibi eylül gelini olucam kısmetse ve bende paris in paris te diktirmeye kararlıyım.gelinliğin ne zaman teslim olacak.gelinliğini görünce tam istediğin gibi olup olmadığı konusunda yorum yaparsan çok sevinirim canım.umarım herşey dilediğin gibi olur...bide düğünü nerde yapmayı düşünüosunuz??

mrb cnm benım dugun mayısta subatta 2.provaya gıdıcem emınım guzel olcak heryerını benım ıstedıgım sekılde duzeltıcekler cunku begenmezsem.dugun mayısta olacagı ıcın sıkıstırmadım ben zaten onlarda erken vermem gıyersın cıkarırsın kabarıklıgı söner ben mayısta bıtıırıımdedı.bende zaten dugun gunu almayı dusunuyorum.dugun salonu olarakköşkü tuttuk bız dedemandakı 22 mayısta tmm bıtınce foto eklerım ben.

Kızlar ben de buldum gelinliğimi nazmiye modada...ilk görüşte aşk:KK70:

nazmıye moda nerdeydı kız aldınmı foto felan koysana barı

saol mervecim.benimki eylülde olacak ve ben kır düğünü istiyorum ama yağmur yağar diye de çok korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum canım.sence 18 eylülde yağmurlar başlar mı?? saol canım ilgin için sana sonsuz mutluluklar kolay gelsin

saol mervecim.benimki eylülde olacak ve ben kır düğünü istiyorum ama yağmur yağar diye de çok korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum canım.sence 18 eylülde yağmurlar başlar mı?? Saol canım ilgin için sana sonsuz mutluluklar kolay gelsin

cnm valla ben kendı dugunum ıcın öyle bı rıskı göze alamazdım mayıs sonu omasına ragmen hıc kır dugunu dusunmedım bı ark hazıranın 12sıydı 5 yıldzlı otelde bahcesınde olcaktı 11ınde yagmur yagıınca planlar degıstı 1 gunde ıcerısı hazırlandı hadı ıcerısı olmasa nolcaktı rısklı o ıs ya

iyice gözüm korktu şimdi canım ya ne yapsak bilmiyorum hiç.çok kararsızım.birde biz otelde düşünmüyoruz içerisi fırsatımızda olmaz düğün berbat olur valla.şaştım kaldım ya evlenmek ne zor iş ya off offf

bak vehbi ye bak nüansın çelebının yanında oraları da es gecme gulaya gıtme ısıklarda ben begenmedım hıc:)

Nüansta da beğenmiştim canım..Baktım oralara hep o caddede her yere girdim bi tek ışıklar kaldıı:KK70: gezip gezmemek konusunda kararsızım

X