farlutal ağrı karında şişme yaparmı:(

gusto61

değuşuk
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
60
0
merhaba..4 aya yakındır adet olmadığım için(sebebi de roaccutane adlı baş belası bir ilaç) farlutal alıyorum sabah akşam.. ama karnım çok şiş pantolonumun düğmesi kapanmıyor:KK43: belimde karnımda ve alt kısımlarında ağrı yapıyor iğne batıyor gibi oluyor:KK43: kullananların başına böyle birşey geldimi:1shok:

merhaba..4 aya yakındır adet olmadığım için(sebebi de roaccutane adlı baş belası bir ilaç) farlutal alıyorum sabah akşam.. ama karnım çok şiş pantolonumun düğmesi kapanmıyor:KK43: belimde karnımda ve alt kısımlarında ağrı yapıyor iğne batıyor gibi oluyor:KK43: kullananların başına böyle birşey geldimi:1shok:

canım benim de bu ay geçikmem oldu ama daha dün başladım.şimdilik bişi yok.sen ne zmandır kullanıosun.şişkinliğin hastalanamadığın içindir canım.bi değişiklik olursa yazarım canım.

Daha önceden duphaston kullandıgım için farlutal'ın kullanım şeklini bilmiyorum.6 gün sabah aksam mı alıyoruz bu ılacı 12 tane var cunku içinde.Nasıl oldugunu soyleyebılırmısınız ?Teşekkürler şimdiden.

Daha önceden duphaston kullandıgım için farlutal'ın kullanım şeklini bilmiyorum.6 gün sabah aksam mı alıyoruz bu ılacı 12 tane var cunku içinde.Nasıl oldugunu soyleyebılırmısınız ?Teşekkürler şimdiden.

6 gün sabah akşam birer tane.. geçmiş olsun...

ilaç biteli 5 gün oldu daha ne kadar beklemeliyim bayanlar...

canım ya ilaç bitince olman lazımdı.ben yazmayı unuttum sana şimdi gördüm.ben ilaca başladıktan 1 gün sonra adet oldum ama ilaçtan olduğunu sanmıorum.zaten ilaca başladığımdada olcağımı hissediodum.ama eczacı en geç ilaç bittiğinde adet olcağımı söledi.bi doktora görünsen

ilaç biteli 5 gün oldu daha ne kadar beklemeliyim bayanlar...

farlutal içtikten sonra 10 gün içinde regl olmanız gerekir .endişelenmeyin bence .eğer 10 günü geçerse doktorunuza başvurun.geçmiş olsun arkadaşım..

X