doğum sonrası ilişki

kestane

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.090
9
40
arkadaşlar doğum sonrası ne zaman ilişkiye girdiniz halk arasında da bilindiği gibi kırkınızdan sonramı yoksa daha sonramı ayrıca içinizde bi korku çekingenlik varmı sonuçta uzun süredir eşlerden uzğız buda sizde bi kopukluk yada eşlerinizde size karşı mesafeye yol açtımı eşlerinizin sizden uzaklaştığını düşünüyomusunuz ben sanki eşimin bende uzaklaştığını hissediyorum yada korkuyo eşim hala çünkü hamileykende öyleydi bana dokunmaya korkardı

cnm 2 ay oldu doğum yapalı kırkımdan sonra beraber olduk sezryanla doğum yapmıştım buarada birza kuruluk sorunum vardı onun içinde bir jel kullandık fazla sıkıntı olmadı

biz 40tan sonra hemen beraber olduk bence arayı uzatmamak lazım zaten hamilelik ve lohusalık derken uzun bi süre geçiyor. sezeryanla doğum yaptığım için kuruluk oldu jel vs kullanmadım biraz canım yandı ama çok az.

peki kızlar sezeryanla doğum yapmışsınız kuruluk oldu diyosunuz doğumdan önce böyle bi sorun varmıydı yoksa doğumdan sonramı kuruluk oluştu

bende sezeryanla dogum yaptım ama ılışkı ısını bıraz uzattık benım logusalıgım cok agır gectı duygusal olarak bıde ustune cocuk yuzunden uykuya hasrettım her bos anımda uyumak ıstıyodum ılk ilişkimiz dogumdan 3 ay sonra oldu yanlıs hatırlamıyoasm ama esım anlayısla karsılamıstı kuruluk sorunu olmadı ama yenıden hamıle kalırmıyım korkusuyla ben hıc bsıey anlamadım dıyebılırım..

sen kırkından sonra kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman dene.kuruluk meselesine gelince ister normal ister sezeryan doğum yap bebeğini emzirdiğin sürece 3 aya kadar biraz kuruluk olabilir.eeee artık anne olduğun için ostorojenin baskılanıyo.

kızlar kuruluk için ne jeli kullandınız adı ne ...zararlı deildir işallah kimyaasal deil dimi....ya bebe yağı yazmıştı biri

X