Chanel coco nasıl bır koku?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar nasıl bır kokusu var tavsiye edermısınız?:kahve:

canım bu koku sanırım çiçeksi şirpe koku ailesine giriyor koklamadım ama genelde şirpeli kokular ağır oluyor kış kokusu olarak kullanılabilir.tabi kullanan arkadaşlar sana kokuyu daha iyi tarif edebilirler.kaydirigubbakcemile3

çok ağır ilk sıktığında.
biraz geçince idare eder.

Chanel Coco Mademoiselle, yasemin ve gülden yapilmis
sadeve yumusak bir parfüm. bunu tafsiye edebilirim
Tabiki zevke kalmis Edacigim :KK66:

walla ben beğenmiorum
güya şekerli ama çok ağır:ecrin_bebek:

chanelin agır bi parfümü var acaba bu parfümmü o ?

chanel coco edt olanı daha hafiftir hatta biraz dior addict'i andırıyor.. ben ikisinide kullandım güzel parfüm gerçekten.. tavsiye ederim ama kışın :hulya:

küf gibi bir kokusu var,ağır bir koku
ben hiç sevmedim aldığım gibi de duruyor, hiç kullanmadım

chanel chnace pembe olanı süper onu kullanıyorum bende....

Chanel Chance kullanıyorum ben daha güzel ve kalıcı diyer coconun kokusuna bakmıştım beğenmedim chance süperbayanssulusmilebayanssulusmile ısrarla tavsiye ederim

coco gerçekten ağır bir parfüm sonradan güzel temiz bir koku bırakıyor aslında ama 1 2 saat dayanılmıycak kadar ağır diyebilirim onun yerine coco mademoiselle deneyebilirsin

12 yaşlarındaydım Almanya'dan akrabamız gelirdi her yaz memlekete. Ve coco chanel'i kullanırdı, içimden derdim ki böyle güzel bir kadın nasıl olur da bu kadar çirkin kokulu hacı yağı gibi kokan bir parfüm kullanabilir.

Şimdi 23 yaşıma girdim ve bu parfümün aşığıyım. Paramı biriktirip edp olanını aldım zaman zaman keşke EDT olanını alsaydım diyor olsam da farketmez elimde ya ben daha ne isterim. Kokuyu tarif etmek imkansız çok ağır etrafımdekiler de hep der çok ağır diye, bence EDP olan 40 yaşından üstü bayanlar için edt yi bilmiyorum tabi. Böyle kokladığımda burnuma tütsü tarçın gibi bir koku geliyor o kokuya aşığım ya benn anlatamıyorum tarif edemiyorum kokuyu. Kıyamıyorum da sıkmaya çok özel günlerde kullanıyorum sadece.

X