aldığımız yada almayı düşündüğümüz bebek arabalarını burda paylaşalım

moonlight_10

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
278
25
bebeklerimiz 3 ayını bitirdi.kucakt taşıyorduk zaten kış diye bi yere çıkmadık ama bi kaç aya kadar bebek arabası lazım.ben daha almadım.evim 3. katta asansör yok.hafif kullanışlı tekerlekleri iyi dönen rahat tam yatan hesaplı bi araba arıyorum.başka araba da almayı düşünmüyorum.şimdilik kraft alanta(9 kilo olması dezavantaj ama çift yönlü),ve chicco bastonlar arasında kaldım.burdan fikirlerimizi paylaşalım

quinnyspeedibebekarabas.jpg

ben hamileyken almistim bebek arabasini quinny speed marka ama buyuklugunden dolayi memnun degilim..arabanin bagajina bile zor sigiyor..kizim icinde rahat ,tekerleklerin donusleri cok iyi ama tekerleklerinin buyuk olmasi ve arabanin agir olmasi ciddi problem oluyor...pisman oldum aldigima...

benim de almam lazım ama bende karar veremedim bide çok pahalı geliyo bana göre fiyatları. hem ucuz hem kullanışlı olmalı. fazla yer kaplamamalı ve hafif olmalı bence

bizde son ayımızda aldık bebek arabasını, oto koltugu arabaya monte ediliyor. kraft fox.
cok seviyorum ama arabanın bagajına girmiyor. sanırım birde puset almamız gerekecek.

bizde daha almadık ama sordum markasını tam bilmiyorum ama 150tl hafif ve çift yönlü bizde 5. katta oturduğumuz için taşıması kolay olması lazım sizler aldıkça resimelrini eklerseniz bizede çok güzel fikirler olur arkadaşlar....

bizde jane nomad almıştık daa hamileken ben evde de kullanıyorum ana kucağı niyetine. oto koltuğuda var pusete monte edilebiliyor. ama bizimki oto koltuğunda oturmayı pek sevmiyor. tek beğenmedim özelliği pusetin çift yönlü olmaması...

Son düzenleme:
ben buarabayı uzun arastırmalarm sonucunda aldım en önmeli 2 özellik benim için çift yönlü ve hafif olmasıydı... bunu cok begenerek aldım olumsuz yönleri var evet tümseklerde kalkmıyor ayagınla destek verirsem kalkıyor canta asamıyorsun içi dar gibi ama benim tosun şimdilik cok rahat oluyor...sürüşü cook rahat bence tek elle bile yön verebiliyorsun tüm tekrelekleri 360 derce dönüyor ayrıca tentesi tamamen kapanıyor ve ayak örüsü var ben bu soguklarda bile onunla cıkıyorum ben memnunum..bi kolumda 8bucuk kiloluk yusuf diğer kolumda 6 bucuk kiloluk arabaylacok rahat merdiven cıkıyorum:))))

pr012338max1.jpg

Bende hamileyken ınglesina Zippy almıstım. Cok memnunum benim için en önemli özellik tek basıma katlayıp acabilmem ve tasıyabilmemdi. Cok cok hafif bir araba degil ama kucagımda bebegim varken cok rahat acıp kapayıp ana kucagını takabiliyorum üstüne, bence çoooook büyük bir avantaj.....

chicco lite way aldım acaipppp memnunum iyiki almısım ya uzay mekiği gibi tulumu falan acaip korudu bebişim doğdugundan beri sokakta arabasının sayesinde üşütmedi valla tavsiye ederim

http://http://di1.shopping.com/images1/pi/ac/fd/54/82142281-260x260-0-0_Chicco+Lite+Way+Chelsea.jpg

tabi böle dik durmuo arkası komple yatıo bebeğiniz tulum takılı oldugunda rüzgar falan hiç gelmio acaip kullanıslı

ben bu arabayı zamanında çok inceledim. başka bir marka hediye geldi bize ama mantık hemen hemen aynı, sadece fiyat farkı var. bu araba hem çok ekonomik, hem hafif hem de az yer kaplıyor. tam yatıyor olması da baston pusetlerde olmayan bir ayrıcalık. oyum bundan yana..kaydirigubbakcemile5

ben bu arabayı zamanında çok inceledim. başka bir marka hediye geldi bize ama mantık hemen hemen aynı, sadece fiyat farkı var. bu araba hem çok ekonomik, hem hafif hem de az yer kaplıyor. tam yatıyor olması da baston pusetlerde olmayan bir ayrıcalık. oyum bundan yana..kaydirigubbakcemile5

bu araba benimde hoşuma ama kendisini görmedim.içi küçük diyorlar doğrumu önbarı yok bide ayak dayama bölümü yok .onun için multiwayi önerdiler oda 8 kilo ağır geldi bana sizce

X