kütaj ve sonrası

zeyneb1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2010
1.978
0
benim bebeğim tam 19 haftalıktı cinsiyetini öğrenecektim heyecanla doktorun kapısını çaldım şunu söyleyim anneler herşeyi gerçekten hissediyor içimde sıkıntıda vardı ogün.doktor bebeğimin kalbinin durduğunu söyledi acımasızca asla unutmıycam o anı ve kürtaj dedi dünya başıma yıkıldı.Bir daha hamile kalamadım aylar oldu sebepsiz herşey iyi ama olmuyor hamilelik boyunca beni üzenleri affetmiyorum lütfen bana dua edin

Çok geçmiş olsun.Demek ki o bebeğin bu dünyada kısmeti yokmuş,Allah herşeyin hayırlısını versin ama böyle zamanlarda mantıklı düşünmek çok zordur,her regl olduğumda öyle kötü hissediyorum ki bir de senin yaşadıklarını yaşasaydım ne yapardım bilmiyorum.Demek ki hamile kalabiliyorsun birde bu açıdan bak bence,yine hamile kalırsın inşallah,hepsinde aynı sonuç olur diye düşünme.Seni üzenleri fazla takmamaya çalış,sen kendini üzme yeter.

çok kötü bir durum üzüntüden anksiyete oldum hala yazarken bile zorlanıyorum kelimelerde hata yapıyorum rabbim herkezin gönlüne göre versin

benim bebeğim tam 19 haftalıktı cinsiyetini öğrenecektim heyecanla doktorun kapısını çaldım şunu söyleyim anneler herşeyi gerçekten hissediyor içimde sıkıntıda vardı ogün.doktor bebeğimin kalbinin durduğunu söyledi acımasızca asla unutmıycam o anı ve kürtaj dedi dünya başıma yıkıldı.Bir daha hamile kalamadım aylar oldu sebepsiz herşey iyi ama olmuyor hamilelik boyunca beni üzenleri affetmiyorum lütfen bana dua edin

canım geçmiş olsun...
yalnız değilsin biliyorsun..bu durumu yaşayan onlarca insan ver bu sitede..bu sitede olmayanları düşenemiyorum bile..
ben de 15 haftalıkken kaybettim bebeğimi...diyorum ki keşke şu ultrasonlar olmasaydı da bizde çoook heveslenmeseydik..ay elini oynattı,yok gülümsedi,yok pipisi göründü ...
deliyoruz valla..
Allah tez vakitte gönlünüzdekini versin..düşünme stres yapma yeter...
UNUTMA YALNIZ DEĞİLSİN opuyorumnanaktan

geçmiş olsun zeynep ne kadar zordur bilirim sende çok kötüsündür eminim ama amanla biraz daha alışıyor insan inşallah bundan sonra herşey yolunda gider ve sorunsuz bir hamilelik geçirip kavuşursun bebeğine

benimde 4 yıl olacak evlendiğim 2 yıl önce hamile kaldım ama düşük yaptım 1 yumurta uyarıcı ilaçlarla tedavi 1 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım 1 yıl içinde 2. tüp bebekte hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalp atımı olmadığı için kürtaj oldum çok ağladım üzüldüm ama yapacak bir şey olmuyor işte hayırlısı böyleymiş

çok kötü günler geçirdim ama umudumu kaybetmedim

inşallah sen bu yollardan geçmeden kavuşursun bebeğine

Geçmiş olsun canım.Acını ve çaresizliğini okadar iyi anlıyorum ki.Ben o lanet ettiğin anları çok defa yaşadım ve hala yaşamaktayım.Atlatılması zor bir dönem,hem bedenen hem psikolojik yıpranıyorsun ama toparlanmak zorundasın.Herşeye yediden başlamak için güçlü ve dirayetli olmalısın.Ben bu hafta kaybettim bebeğimi ama hala yeniden başlayacağım günü bekliyorum.Umarım herşey gönlünce olur.olumunekankayizsmile

kıyamam nasılsın peki neolur dikkat et kendine herşeyin sebebi üzüntü benim kayınvalidem ebe hemşire azımdan köpük geliyo dedim naz yapıyorum sandılar ölcekmişim meğerse zehirledi beni anksiyete oldum şimdi kime zarar tek bana .kendine dikkat et

rabbım yardımcınız olsun..
ama en onemlısı sızın saglıgınız su an ..sıze kotuluk edenlerı uzenlerı atın bı kenara sızde gordugunuz gıbı sıze sadece zararları oluyo..
bı operasyon gecrmıssınız rahım kendını toparlaması zaman alabılır ve yenıden gebe kalırsınız..yeterkı bukadar uzulupde takılı kalmayın..guzellıkler sızınle olsun..

bende 2007 aralıkta 9 haftalık bebişimi kalbi atmadığı için kürtaj oldum.ilk gebeliğimdi.kürtaj masasında yaşamadığını bildiğim halde onu benden almayın diye ağladığımı unutamam hiç.ozamandan beri hamile kalamadım.sebepsiz infim.2 aşılama geçirdim.martta tüp deniycem.ama umudumu hiçbir zaman kaybetmedim.kaybetmiycemde.lütfen sende kaybetme.bir kere oldu,yine olacak de.yalnız senin başına gelmiş gibi kendini üzme.

Merhaba gecmıs olsun bende hazıranda kaybettım 8 haftalık kalbı durmus ama ben 11 haftada ogrendım ıbaya kalmıs bebegım fark etmeden sonra kurtajdan sonra parca kaldı 10 gun sonra tekrar oldum ve sonra adetım azaldı adetının mıktarını takıp etmenı tavsıye edıyorum sonra yurtdısındayım ben ve burdakı doktor baktı hısteroskopı sende hersey olabıulır dedı bıssruru sey dedı laparoskopı yapıcam dedı bende hayır dedım yucel karaman bey gtııtm bende yapısıklık cıktı ve tek tup zarar gormus hemen fark ettıgım ıcın dıger tupte bısey yok hsıtroskopı oldum yucel karaman bey ve rahımımde oyle anormallık cıkmadı yurtdısındakı adam bana rahımınde duvar var dedı acılmıyor rahımın deıd yarı var yarısı yok dedı hersey olabılır teshıs koyamıyorum sana dedı hıc ellettırmedım kendımı yanı yucel karaman bey tesekkur edıyorum ona borcluyum herseyı beklıyorum bakalım dogal yoldan sımdı ılac kullanıyorum olursa bebegım yazarım yıne buraya

ARKDAŞLAR TÜP BEBK FİYATLARI VE YENİ GENELGEYLE İLĞİLİ DESTEK HEPİMİZ BU TEDAVLİLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZİ
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

X