Saç Kesim Şekilleri Kahkül sorunu

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Dou_You_Wanna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
1.632
8
Arkadaşlar merhaba. Ben bugün bi halt ettim. Gittim saçlarımı kestirdim. Boydan değil tabi. Sık kahkül yaptırdım. Kuaförde inanılmaz güzel gözüktü gözüme. Ama eve gelipte abimin "Hımm daha değişik olabilirdi biraz fazla sık olmuş" demesiyle dankk die bişe indi başıma. Şimdi de çok yadırgıyorum saçlarımı alışamadım. Sanki kendimi yaşlı hissettim birden bakın kahkül modeli şöyle
5_b.gif

Bir de saçlarım dalgalı. Düzleştirim var. Philipsin. Ama ben düzgün kullanmayı beceremiyorum. Bu kahkülü güzel tutmak için sizce ne yapmam lazım

aynı durum kardeşimdede vardı cnm..ama onunkiler uzadı artık..dalgalı sacın bakımı zordur zaten..kabarmaya musaittir..mecburen düzleştirici kullanıcaksın..kahkülleri düzleştirmek sacın arka taraflarını düzleştirmeye göre cok cok kolay zaten..ama sana tavsiyem yatıştırıcı ürünler de kullan..dalgalı saclar için olanlardan sacına uygun bi ürün bulursan belki sorunun bi nebze çözülür

benımde önlerimi aşırı kısa kestiler yani garanti veririm seninkilerden kısaydı:) fön çekiyorum dik dik oluyodu düzleştirici de fayda etmiyo fön çekebiliyosan fön çek canım fırçayı çok büyük alma ince alırsan daha rahat edersin hiç şekle girmezse ıslat fırçayla geriye doğru tara o zaman da hafif düz kalıyo:)

Kahkülü çok severim ama çılgın dalgalı saçlarım yüzünden aynı senin gibi bi kere tadına varamadım yani :KK43:( bi heves kestiririm, daha ilk banyodan sonra o ilk fönü geçince nasıl bi gaflete düştüğümü üzülerek farkederim. Kendi haline bırakmak gibi bi şansın yok, mesela benimkiler boynuza benziyo dalgadan dolayı havaya dikiliyo. Mecbur çatır çatur düzleştireceksin. Sadece kahkülü de olsa düzleştir yani ama ekstra bakım yapmayı ihmal etme yıkarken.

Arkadaşlar merhaba. Ben bugün bi halt ettim. Gittim saçlarımı kestirdim. Boydan değil tabi. Sık kahkül yaptırdım. Kuaförde inanılmaz güzel gözüktü gözüme. Ama eve gelipte abimin "Hımm daha değişik olabilirdi biraz fazla sık olmuş" demesiyle dankk die bişe indi başıma. Şimdi de çok yadırgıyorum saçlarımı alışamadım. Sanki kendimi yaşlı hissettim birden bakın kahkül modeli şöyle
5_b.gif

Bir de saçlarım dalgalı. Düzleştirim var. Philipsin. Ama ben düzgün kullanmayı beceremiyorum. Bu kahkülü güzel tutmak için sizce ne yapmam lazım
alışırsın sevimli bilesindir belki de üzülme :)

X