Saç Rengi ve Saç Boyama saçımı açmak istiyorum ama???

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
kızlar saçlarım kahvereye boyalı..şu palette nin açıcısıyla açsam çok mu kötü olur acaba?saçlarımın kökünden kopmasından çok korkuyorum valla...yıpranıcağından eminim ama insanın boyayla bile saç dipleri yanıyo çünkü açıcıyla nasıl olur bilmem..çünkü açık kumrala flan boyamak istiyorum saçımı..sıkıldım koyu renkten..bu arada esmerim kaşım gözüm koyu kahve ve tenim buğday rengi..
bana deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim..kuaföre gidip bi ton para bayılmak istemiyorum..

canım benim saçlarımda senin rengindeydi sarı yapmak istedim bir renk acı aldım palettenin içinde orieli vard hem küllü açık kumrlaı hemde kumralı bide o yoğun renk açıcıdan bir parça döktüm çok dökme çok açar belki yani ilk diplere sürdüm 15 dk beklettim sonra uçlara onuda 20 dk blki fazla beklettim işte turumcumsu bi renk oldu sonra istediğim renge boyadım bir hafta sonra sürekli boya boya işte tengi oturdu açıldı baya çok tatlı bir sarı çokta doğal herkes çok doğal olduğunu söledi böle açtım rengini yani biraz boya ve açıcı ile sonrada istediğim boyayı kullandım sitedim rengi verdim saçlarıma ha yıpranıyo o doğruda benim saçlar çok dayanıklı nazar değmesin fazla bişi olmadı seninde saçlarına bağlı bi durum

mls canım açtım diyorsun ya saçların daha önce boyalı mıydı? yoksa doğal rengi miydi

mls canım açtım diyorsun ya saçların daha önce boyalı mıydı? yoksa doğal rengi miydi

boyalıydı saçım o yüzden kuaför bi komşum var böyle bir karışım verdi turumcumsu oluyo böle tuhaf ama güzel sonr asen küllü renklerden kırıyosun o turunculuğu zamanla küllü boyaya boyaya oturuyo istediğin renk tavsiyem küllü sarı kollestonun çok iyi açar ama ilerki aşamalarda yapıcaksın bunu yani açma işleminden sonra istersen ayrıntılı da anlatabilirim hngi ürünleri kullanacaksın napıcaksın diye yada kendindin halledersin öle diyosan :içelim:

X