Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı açıyorum..

melix01

'Ben' kattım sana biraz..
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
1.331
3
Kızlar rahatlatın beni bişi olmıcak değilmi saçımı palettenin renk açıcısıyla bekliyorum ama çooooookkk korkuyorummm nasıl bişi olacak.Eğer açılırsa küllü kumrala boyucam her yeri aynı olması için tabi saçım kalırsa boyayacak :KK43: Çinkü saçımda uçlar kestaneydi ortalar kahve dipler fındık kabuğu anlıcagınız her renk mevcut.....eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

biraz renk farklılıkları yani ton farkı olur bence ama yinede güzel olacaktır.

inşallahh canım yaaa
turunculaşmaya başladı uçları kestaneler

o kafanda saç bırakmayacaksın en sonunda bebişim
inşallah güzel olurda kumralını da boyarsın üstüne
bir daha da elleme saçlarını diyeceğim ama yine boşa gideceksempatiksalakcinni

canım bende merak ettim yeni açtırdım turuncu olmuştum kumrala boyadım ama turunculuk kaldı küllüye boyayınca mutlaka haber ver ya da resim koy ben de küllü yapmayı düşünüyorum üstüne

sımdı yıkadım turuncu kafayla dolasıom:) bırazdan kumrala boyuyacam resımlerı eklıcem kızlar merak etmeyinopuyorumnanaktan

tamam canım mutlaka resim ekle bende küllü boyıcam nasıl olmuş merak ediyorum

ben o renk acıcıyı gunde 2 kez denemistim bi kere:) baya acılmıstı ama saclar gitti 2 kere yaparsam oyle olur tabi arada farklı renkler oldu karamele boyamıstım kotu olmadı guseldi ama simdi yaparmısın deseler asla yapmam..dogal seylerle acmayı dusunuyorum

nasıl oldu canım saçın açıcıyı once koyu eyrlere uygulasaydın keşke her yere ayni anda sürdüysen açık yerler daha açık olmuştur resimlerini bekliyoruz tatlım umarım istediğin gibi olmuştur

Ayy çok merak ettim nasıl oldu saçınız acabaa?
Bi de saçınızı boyamadan önceki fotoğrafınızı çektiyseniz koyar mısnız? Açıcı nasıl turuncu bi renk yapıyor merak ediyorum CADIARZU
Bide saçınızda bi yıpranma var mı acaba? :kedi:

[URL=http://img246.imageshack.us/i/grnt022o.jpg/][/URL]

kızlar iste küllü kumralla boyanmış saçın son haliakannehir ama gordugunuz uzere kumrallıkla bır alakası yok tam bı bakır kahve oldu aslında guzel olduda ben begendım yanı ama fonlu olmadıgı için abuksubuk gorunuyor resımlerde neyse cok sukur o sıyah gıbımsi olan kestanelerden kurtulmus oldum bunun ıcın cok mutluyum sımdılık yıpranma yokmus gıbı gorunsede ılerleyen gunlerde gorecegız nolup bıttıgını....kaydirigubbakcemile2

Bence güzel olmuş canım..
Kremlerle falan bakımını yapar kurtarırsınız saçlarınızı :lepi:
Boyamadan önce fotoğraf çekilmediniz mi pekii :uhm:

canım küllü kumrala bende boyamıştım bi ara ilk boyandığında koyu bir renk oluo şuan sende olduğu gibi sonra baya bi açılıo merak etme 2/3 yıkamadan sonra baya açılacaktır daha güsel olur şimdide güsel olmuş güle güle kullan opuyorumnanaktan

şuan için bişey yok tatlım yani öle yanık yanık veya çatallı durmuyor sonradan olursa bakcam artık bakımlarla felan halledecem ama kumral olmadı işte bırazcık o sıktı canımı neyseki cokta kullanılmıcak bır sac cıkmadı ortayafisfisfis

X