sil baştan

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
1.328
493
43
kızlar şimdiki halimin resmini koyuyorum. hadi beni baştan yaratın.saç rengimi falan değiştirsem ne yapmalıyım. sıkıldım artık bu görüntüden. saçlarımı kesmeye kıyamıyorum ama kessem bana nasıl yakışır? doğal hali kıvırcık resimdeki gibi. burnumu yaptırmalı mıyım sizce? falan filan... atıverin bir iki fikircik bana...

Eklentiler

• $DSC_0432.jpg
    $DSC_0432.jpg
    4,9 KB · Görüntüleme: 105
canım burnunu falan yaptırmana gerek yok benim fikrim kaşlarını biraz bırak kalınlaşsın ve ayrıyeten katlı omuzlarda bir kesim ve tek tarafa doğru kullanabileceğin kahkül eminim ki çok güzel olacak.denersen tekrar fotoğrafını koyarsın.

kızlar şimdiki halimin resmini koyuyorum. hadi beni baştan yaratın.saç rengimi falan değiştirsem ne yapmalıyım. sıkıldım artık bu görüntüden. saçlarımı kesmeye kıyamıyorum ama kessem bana nasıl yakışır? doğal hali kıvırcık resimdeki gibi. burnumu yaptırmalı mıyım sizce? falan filan... atıverin bir iki fikircik bana...

cnm sac rengın gayet guzel sadece saç modelnı değitirebılırsın kut katlı kesım deneyebılırsın cnm sence?

kaşlarını daha kısa ve dsaha yoğun yapabilir saç rengini kısa erkek modeli kestirebilirsin,
ve açık tonları tercih etmelisin bnce birde kilo al

X