O kız nasıl delirdi diye sorarlarsa, böyle böyle delirdi diyebilirsiniz :/

Puro sapka ve bir fular var mı evde .:KK70::KK70:
Ben san-at,çıyım üleeeyyyn diye kacarsın.

Güvenlik zincirim belimde, kaskım kafamda puro ağzımda beyin üstü düşmelerden dönmüşüm ve adamlara atar yapıyorum. Düşündüm de :KK70: :KK70: Ya.. :KK70:

Kemik gözlüğü de vardı Gangsta'nın ,
Kaç zamandır söylerdi takacağım diye al sana fırsat Gangsta :KK70:

Şu an da taktım zaten, gözüm beynim zonk zonk uykusuz her gece müdür :KK70:

2665incip1389293.jpg

Bunu yapana bir şey olmadı ya rahat ol :))

Ben de bunlara güveniyorum Bree...

1-68.jpg

Loch, duvar olaydı zaten evin yarısını gözden çıkarmıştım. Tahta üzeri yapılacak. Zaten oraya gitmeden illa deneyeceğim kendimi üç beş tahta bulup işte, adamın ne dediği değil, hocamın ne görüp ne dediği kısmındayım ki ona sordum "Dürüstçe söyleyin, yapamazsın derseniz çekileceğim" dedim. Aksine hoca ittirdi "Yaparsın!" diye. Bir bildiği vardır dedik girdik :/ İyi mi ettim bilmiyorum.
Küçüğünü yapan,büyüğünü de yapar :)
Benim abim üniversitedeyken yağlı boya resimler yapıyordu amatörce. Ama yeteneği olduğu için yaptıklarını bürolarına asanlar da oldu.
O sıra ona böyle bir teklif gelseydi yapabilirdi sanırım.
Ben işin teknik boyutunu bilmiyorum tabi biraz afaki konuşuyorum farkındayım.
Hele iskele falan heyecanlanır insan. Seni izleyen gözler uuuuuu :silah:
Çiğköfte yoğururken arkadaşlarım tepemde dikilip soru sorduğunda "s.ktir gidin şurdan" diyorum :KK45:
Senin olay daha heyecan verici çiğköftenin yanında :/
Ama bak direksiyon hocam geldi aklıma.
Ben acemi olmama rağmen o çok rahattı. Telefon kulağında,tırnaklarını törpülüyordu. Hiç arabayı takla artırırım,nehre yuvarlarım endişesi yoktu kadında.
Yanına öyle deli zottirik bir hatun al bence :halay:

Şuraya gergin bir Gangsta çizelim :KK17:

Teknik kısmından hiç anlamam ama rezil olmaktan korkuyorsun madem şunu söyleyeyim
Böyle durumlarda hep kendime şöyle telkin veririm

Öldüm mü :ruh: yooo
Bu insanlar beni bir daha görecek mi:silah: hayır
Görse hatırlama ihtimali? o_O Yok denecek kadar az

Yapıştır gitsin:rapci:

Sen baştan herşeyi açık açık konuşmuşsun, olmasa da ben size demiştim dersin:KK16:
. Söyleyecek bir şeyi kalmaz mekan sahibinin:lülülü:

Küçüğünü yapan,büyüğünü de yapar :)
Benim abim üniversitedeyken yağlı boya resimler yapıyordu amatörce. Ama yeteneği olduğu için yaptıklarını bürolarına asanlar da oldu.
O sıra ona böyle bir teklif gelseydi yapabilirdi sanırım.
Ben işin teknik boyutunu bilmiyorum tabi biraz afaki konuşuyorum farkındayım.
Hele iskele falan heyecanlanır insan. Seni izleyen gözler uuuuuu :silah:
Çiğköfte yoğururken arkadaşlarım tepemde dikilip soru sorduğunda "s.ktir gidin şurdan" diyorum :KK45:
Senin olay daha heyecan verici çiğköftenin yanında :/
Ama bak direksiyon hocam geldi aklıma.
Ben acemi olmama rağmen o çok rahattı. Telefon kulağında,tırnaklarını törpülüyordu. Hiç arabayı takla artırırım,nehre yuvarlarım endişesi yoktu kadında.
Yanına öyle deli zottirik bir hatun al bence :halay:

İşte bu kişi hocam. İnanılmaz rahat, teşvik edici ve "Ben buradayım, sen yaparsın" diyor. Olmazsa kadının iyice yakasına yapışırım "Nolur siz de gelin hocam" diye... Gelir sigarasını yakar, karşıdan izler. Valla konuyu iyi ki açtım. Özelden de buradan da yazılanlar çok rahatlattı.

Yaparsın sen bu işi :KK66:
Kendine güven..
Bir başla gerisi gelir.
Baktın ucu görünmüyor.
Üzerine bir boya.
Siz beni hiç tanımadınız de git :)

En kötü ne olacak yahu..
Kendini gereksiz sıkmışsın..

Bizi meraklandırma , sanatını yükle buraya . Güzel olacak o yüzden şimdiden tebrik ediyorum .:KK54:

tavsiyem büyük resme başlamadan önce evde küçük yağlıboya manzara resimleri yap evde. ben karakalem çalışıyorum. yağlıboyaya bir kez geceyim dedim. renk geçişleri karistirmak yağı kullanmak vs apayri bi dünya. ama siyah beyaz istemiş esas sanki yaptıran. daha iyi. renkleri işe katma derim. o daha zor gelir bana. ya da az kullan

Fikir bile aklında hazır sen bu işi yaparsın.Ilk fırca darbesinden sonra gerisi gelecek merak etme.Harikasın be bayılıyorum böyle hayallerini, hobilerini icraate dökebilenlere :KK9:

Adamların gözünün önünde yapmak zorundamısın? Mesela.

“Beni kendimle başbaşa bırakın “ desen.

Öyle bir işi onca göz üzerimdeyken yapacağım da varsa yapamam.

X