Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: içinde kızıl bulundurmayan kahve tonları istiyorummm .:(

1. Konu Sahibi : meltem2809 #1

içinde kızıl bulundurmayan kahve tonları istiyorummm .:(

kızlar saçlarımı boyatıcam ve artık bi renkte sabit kalmak istiyorum sürekli boyamaktan çok sıkıldım mutlaka bi kızıl tonu oluyor boyadıgım tüm kahvelerde , ya da kızıl parlıyor güneşte . İçinde hiçbir şekilde kızıl olmayan kahve tonlarından marka ve numaraları hakkında önerilerde bulunabılırmıyız hemde diger arkadaşlarımızada faydalı bilgiler olmuş olur

örnegin şöyle ;

biraz küçük gözkmüş resim aslı tandoganın saç rengi gibi...
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi asli-tandogan.jpg  

2. Konu Sahibi : meltem2809 #2
    kestane küllü akaju nasıl sizce içinde kızıl warmı yada koyu kumralirize dore. loreal recital prefence renklerinden bu renkler lorealturkıye sıtesınden bakabılırsınız rengıne

3. Konu Sahibi : meltem2809 #3
    emin olmasam da akaju ifadesi kızıllık demek,bir de çıkolata kahve ve tonları(bitteri,sıcağı..vs) da kızıllık içeriyor..

4. Konu Sahibi : meltem2809 #4
    ben yeni katıldım aranıza arkadaşlr.herkese merabaa. bu resmdeki rengi bulabildinmi meltem.bende saçımı boyucamda kızıl olmayan kahve rengi arıyorum hepsinde kızıllık oluyo istemiyorum

5. Konu Sahibi : meltem2809 #5
    Giriş tarihi
    Apr 2007
    kızıl olmayan kahve tonları ancak küllü tonlar olabilir. Onun dışında arkadaşın da dediği gibi adında altın, irize, dore, sıcak, çikolata.. vb ifadeler bulunan boya tonları özellikle kızıllık barındırır. Aslı Tandoğan'ın bu resimdeki saç rengi koyu kumrala daha çok benziyor. Ancak resmi google görsellerden az önce bulup baktım daha büyük bir versiyonundan, onun da saç renginin zemininde çok çok hafif bir kızıllık var aslında. Demek ki parıltılı olmayan düz bir kahveye boyatmış saçlarını.

6. Konu Sahibi : meltem2809 #6
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    bütün kahvelerın ıcınde azda olsa kızıllık oluyor bende 2 gün önce boyattım saclarımı kuafore içinde kızıllık olmasın ama ben cıkolata kahve ıstıyorum dedım oda cıkolata kahvenın içine kumral kattı kızıllıgı minimum seviyeye indirdi cokta güzel oldu cok dogal duruyor evde kendın boyarsan zor bıraz

7. Konu Sahibi : meltem2809 #7
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    içinde kızıl dore falan bulundurmayanını istiyorsan akaju kestane falan bunlardan uzak dur..aslı tandoğanın saçı bana 4 ya da 3 numara gibi geldi ... zaten numararın sonu 0 la bitmesi gerekiyo 4.0,3.0,5.0 gibi bunlarda kızıllık ya da karışım yoktur..benim saçımın rengi bakırdı.. 5 numaraya boyadım üstleri açıktı orayıda 4 le boyadım hafif yansıma var ama o kadar bariz değil eğer sende de kızıllık varsa beyaz sabunla yıka biraz akana kadar sonra bu renklerden birine boya derim.. ben haziranda falan 3 numara boyıcam
    Düzenleyen: Dilal2a Düzenleme Tarihi : 22-05-2010 Düzenleme Saati :12:09

8. Konu Sahibi : meltem2809 #8
    Kizillik istemiyorsaniz zeytuni tonlari deneyin.

9. Konu Sahibi : meltem2809 #9
    Alıntı meltem2809 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar saçlarımı boyatıcam ve artık bi renkte sabit kalmak istiyorum sürekli boyamaktan çok sıkıldım mutlaka bi kızıl tonu oluyor boyadıgım tüm kahvelerde , ya da kızıl parlıyor güneşte . İçinde hiçbir şekilde kızıl olmayan kahve tonlarından marka ve numaraları hakkında önerilerde bulunabılırmıyız hemde diger arkadaşlarımızada faydalı bilgiler olmuş olur

örnegin şöyle ;

biraz küçük gözkmüş resim aslı tandoganın saç rengi gibi...
    yansıması 4,5,6 olan tonlardan kaçınacaksınız....fakat 1,2,3,7 olabilir.....nette uzman bir kuaför wella koleston perfectin 7.77 nosu içinde kızıllık barındırmayan bir kahvedir diyordu....7.7 yansıması için bu son derece doğru.... bir de 7 sonrası ana renkleri tercih ederseniz,onlarda kızıllık bulunmaz ama genel olarak piyasa boyaları ile kızıl olmayan kahve elde etmek güçtür..mutlaka karma boya kullanmalısınız.... bu resimdeki saç rengi karma boya ile elde edilmiş...

10. Konu Sahibi : meltem2809 #10
    Alıntı Lys kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    yansıması 4,5,6 olan tonlardan kaçınacaksınız....fakat 1,2,3,7 olabilir.....nette uzman bir kuaför wella koleston perfectin 7.77 nosu içinde kızıllık barındırmayan bir kahvedir diyordu....7.7 yansıması için bu son derece doğru.... bir de 7 sonrası ana renkleri tercih ederseniz,onlarda kızıllık bulunmaz ama genel olarak piyasa boyaları ile kızıl olmayan kahve elde etmek güçtür..mutlaka karma boya kullanmalısınız.... bu resimdeki saç rengi karma boya ile elde edilmiş...
    ben koleston 7.77 ye boyamıstım ama kızıl yansımalar wardı yine de içinde ya

Sayfa: 1/2 12 SonSon