Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyama,Saç Açma,Saç Rengi Değiştirme,Renk Katalogları,Sorularınız ve Cevapları

Küllü renkler bana yakışmıyor onun için canlı sarılardan bebek sarısı yada papatya sarısı tonlarında istiyorum aslında
Saçım yıprandk diyorsun açtırırsan dahada yopranacak ha paraya kıyarsan bundan fazla yıpratmayan kuaför bulabilirsin ama evde zor turunculuğu kırmak istiyorsan küllü kullanmak zorundasın bide mor şampuan alıp kullanırsan turunculuklar biraz daha kırılır

Mesela bunun gibi hem açıcı etkisi var hem de boya :KK66: direk açıcı degil yani

Eklentiler

• Screenshot_20180521-234638.png
    Screenshot_20180521-234638.png
    153,8 KB · Görüntüleme: 104
Bi kaç hafta mecbur bakım yapacam zaten evde yağlarım serumlarım vitaminler hepsi mevcut biraz toparlasın bayrama doğru düzelir inşallah

Merhabalar. Saclarimi yazin golge yaptirdim ve cok acik bir renk oldu. Iki kez cila attirdim ama hala istedigim renk olmadi. Boyatmayi dusunuyorum. Resimdeki rengi istiyorum. Hangi boyayi onerirsiniz?
Şimdiki saç renginin açık derken kaç numara açıklık bu resimler benim anladığım kadarıyla küllü sarı tonları ve aralarda ışıltı var
9.1 istiyorsunuz galiba ama evde tutturabilirmisiniz bilemem

Şuanda ki saç rengim maalesef bu
14 gün önce ombreden bal sarısına dönmek için kuaföre gittim fakat saçım iğrenç bi renk oldu 4 gün bekleyip kendi kuaförüme gittim bi çok işlem uyguladı saçım bu sefer limon sarısı oldu
5 gün bekleyip yine gittim koyult bu saçı bu nasıl renk dedim bu sefer de bu oldu
Yani en son bu renk 4 5 gün önce oldu
Canım öncelikle bir sakin ol ve saçını biraz dinlendir bakım yap çok yıpranmış ve çok işlem görmüş Acun kendine gelince tekrar boyamayı düşünebilirsiniz

Merhabaa bebek sarısı olan saclarimi (kuafor actiktan sonra garnier 111 le kutudaki rengi yapmistim) bircok islemden sonra(mavi boya onu kapatmak icin kullu boya vs vs) kullulestirdim. Şuan sarı saçlarım çok küllü ve çok yeşillenme var. Ben yine bebek sarısı yapmak istiyorum bu küllülüğü kapatip bebek sarisi yapmak icin kahverengiye tekrar boyayip acip sarı falan mi yapmak gerekiyor acaba lutfen yardim edin kullu renk bana hic gitmiyor

İstedigim rengi koydum..

Eklentiler

• IMG_7533.PNG
    IMG_7533.PNG
    347,3 KB · Görüntüleme: 90
Merhabaa bebek sarısı olan saclarimi (kuafor actiktan sonra garnier 111 le kutudaki rengi yapmistim) bircok islemden sonra(mavi boya onu kapatmak icin kullu boya vs vs) kullulestirdim. Şuan sarı saçlarım çok küllü ve çok yeşillenme var. Ben yine bebek sarısı yapmak istiyorum bu küllülüğü kapatip bebek sarisi yapmak icin kahverengiye tekrar boyayip acip sarı falan mi yapmak gerekiyor acaba lutfen yardim edin kullu renk bana hic gitmiyor

İstedigim rengi koydum..
pigmentasyon yapın saçınızdaki tonun sonu 3 ile biteniyle, mesela 11.1 boyadıysanız 10.3 ya da 11.3 ile pigmentasyon yapın

Cevabiniz icin tesekkurler. Peki 11.3 un uzerine resimdeki rengi yapmak icin tekrar bebek sarisi yapmak tutar mi acaba
çok açık sarı saçı komple ne ile boyarsanız yeşerir, öncesinde mutlaka pigmentasyon ister, bence uzman bir kuaföre gidin pişman olmayın sonra, ya da sadece pigmentasyonu yapın bakın renge

X