Mutfak Dekorasyonu kızlar lake mutfak yapıyorum rengine karar veremiyorum yardım bekliyorum sizden

gul-çxixnar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
84
0
40
ya mutfak yapıyoruz yeni evimize lake yapıcaz karar verdik ama rengine karar veremiyorum 2 renk olsun diyoruz ama biri beyaz diğerine karar veremedim lütfen yardım edin iyice kararsız kalıyoırum düşündükçe:uhm:

bugün mutfak dolaplarına baktık bizde... siyahla beyazı kombine etmişler genelde ve çok şık durmuş... Benim mutfağımın kalebodurları beyaz olduğu için kendini göstermesi açısından seçemiyorum açık ton o yüzden koyu kırmızı lake yaptırcam bende...

kesinlikle ya siyah beyaz yada kahve beyaz.ama ben olsam kahve beyaz.sonuçta modası hiç geçmez.özellikle tepe mobilyada çok güzel mutfaklar var.

ya mutfak yapıyoruz yeni evimize lake yapıcaz karar verdik ama rengine karar veremiyorum 2 renk olsun diyoruz ama biri beyaz diğerine karar veremedim lütfen yardım edin iyice kararsız kalıyoırum düşündükçe:uhm:

gül lake mutfağını yaptırdın mı.resimlerini paylaşırmısın ltf.lake matmı parlak mı .ve de memnunu musunnna.s.

Cnm ablamlar yeni bir ev aldılar inşaat halinde bitmek üzere.
Mütaahit örnek daireye dolapları takmış üst dolaplar beyaz lake altlar fuşya renginde çok güzel olmuş.

Ablamlarda mutfak masası-halısı ve perdesini değiştirmemek için (kahverengi) dolapların altını abanoz üstünü beyaz aralarda yine abanoz var yaptıracaklar.Modelini birlikte beğendik.

Sonuç;yukardakilerden her ikiside muhteşem olur.
Şunu da belirteyim kapı rengide hesap ederek yaptır,ablamların kapılarda abanoz ve beyaz karışımı olacak.

bende aynı konuyu açacaktım.hangi renkler olsun bilemiyorum.karar veremedim bir türlü..siyah beyaz istiyorum ama araya da kırmızı bişeyler istiyorum..kırmızıyı nasıl koysam bilemiyorum.tezgah siyah olsun istiyorum.kombin yapamıyorum bir türlü..

$mutfak-modeli.jpg

cnm bence mor yaptırabilirsin süper olurrr :)

Mutfağınız küçükse açık renkler tercih etmeniz mutfağınızı daha büyük gösterecektir. Şu an moda olan renklerden birini de seçebilirsiniz ancak uzun yıllar o mutağı kullanacaksanız bir süre sonra hevesiniz geçebilir hatta sıkılabilirsiniz. Klasik bir mutfak tercihi yaparsanız uzun yıllar sıkılmadan kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Ben sorunuzu tam okumamışım o yüzden mesajı düzenliyorum :)
Diğer renk siyah olabilir bence, dolaplar beyaz, tezgah siyah granit :)

Son düzenleme:
bence beyaz değil , krem olmalı , çünkü bi süre sonra beyaz kirleniyor sararıyor , krem ve bordo çok güzel oluyor benim yatakodası takımın lake ve krem - bordo , yeni yaptırdık daha gerçkten çok hoş ikili

canım bizde yeni ev yaptırıyoruz ve müttahit bize soruyor yaptıracağı herşeyi..biz alt dolaplar ve tezgah siyah üst dolaplar süt beyaz seçtik...tam kar beyaz istemedim ben... siyah kullanımı zor bi renk ancak amlzemenin kalitesine göre değişiyor..high gloss serileri var bu dolap kapaklarının onlardan kullanılırsa eğer leke tutmuyor ve çok şık duruyor ama mat olanlarda leke belli oluyor...

X