İğneli Epilasyon Bakırköyde iğneli epilasyon

gulcan79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
88
0
Lazerden sonra iğneli epilasyon yapan bulmak da zorlaştı. Bakırköyde tavsiye edebileceğniz iğneli epilasyon yapan bir yer var mı ?

Canım Neka die bi merkez var bakırköyde esin hanım var orda.
Çok tatlı şeker bi hanım, ama ben 2 hafta önce gittim oraya yüz bölgem için hala ufak lekeler var yüzümde. Eğer bu durum normalse -ki su an bunu arastırıorum- iyi diebilirim ama araştır baya..

teşekkürler, sonuçtan haberdar edersen sevinirim, yani cildindeki problem normal miymiş diiye, ben daha önce iğne yaptırdım ama şimdi yaptırdığım kişi çalışmıyor. ığnede sonra lazer yaptırdım ama yüzüme işe yaramadı, ben iğnenin daha iyi olduğuna karar verdim ama iyi birini bulmak gerek,yor iğne de

Canım Neka die bi merkez var bakırköyde esin hanım var orda.
Çok tatlı şeker bi hanım, ama ben 2 hafta önce gittim oraya yüz bölgem için hala ufak lekeler var yüzümde. Eğer bu durum normalse -ki su an bunu arastırıorum- iyi diebilirim ama araştır baya..

arkadaşlar bu bakırköydeki neka denen yere bende gittim tamam kadın tatlı iyi hoş ama dur durak bilmiyor ve makinası acayip can yakıyor yarım saatliğine gidiyordum ama dur biraz da şurdan alıyım derken 1 saati buluyordu.bende sevinmiştim aman da ne çok alındı çabuk biticek diye..ama gittiğim 2.seanstan sonra gördüm ki suratım delik delik iğne izi olmuş...günlerce ağladım aynaya bakamaz oldum...benim yüzüm beyaz ve hassas olduğundan en ufak bir sivilce izi bile aylarca geçmez...kadın hassasmış değilmiş bakmadan dayıyor iğneyi...makinası da bi acayip...koltuktan kalktığımda elim ayağım boşalmış gibi oluyordu resmen kendimi sıkmaktan...(ki ağrı eşiğim çok düşük değildir) bir daha da uğramadım oraya...aklınızda bulunsun gidecekseniz bir daha düşünün...

arkadaşlar bu bakırköydeki neka denen yere bende gittim tamam kadın tatlı iyi hoş ama dur durak bilmiyor ve makinası acayip can yakıyor yarım saatliğine gidiyordum ama dur biraz da şurdan alıyım derken 1 saati buluyordu.bende sevinmiştim aman da ne çok alındı çabuk biticek diye..ama gittiğim 2.seanstan sonra gördüm ki suratım delik delik iğne izi olmuş...günlerce ağladım aynaya bakamaz oldum...benim yüzüm beyaz ve hassas olduğundan en ufak bir sivilce izi bile aylarca geçmez...kadın hassasmış değilmiş bakmadan dayıyor iğneyi...makinası da bi acayip...koltuktan kalktığımda elim ayağım boşalmış gibi oluyordu resmen kendimi sıkmaktan...(ki ağrı eşiğim çok düşük değildir) bir daha da uğramadım oraya...aklınızda bulunsun gidecekseniz bir daha düşünün...

Selam
belki beni hatırlarsın nazzz dı o zaman kullanıcı adım
esra ben hani msnden de konuşmuştuk
benim tüyler tamamen bitti seni görünce aklıma geldi o günler bir selam vereyim dedim

İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz yer varsa lütfen bana msj bildirir mısınız?(Bakırköy ve civarı bana daha uygun)

X