Saç Rengi ve Saç Boyama HANGI RENK??(resimli)

Denocum ben ilk resmini cok begendim ayrica koyu kahve de cok yakismis . Annenin fikrine katilanlardanim bende, sari biraz daha olgun gosteriyor.

canim cok tesekkur ederimmm saridan vazgecicem bu gidisle.. bu arada sende amerikadanmissin :)

genelde sarı saç normalde sarışın olmayanları büyük gösterir.Ama sana yakışmış ve yaşını büyük göstermemiş aksine küçük duruyosun..kaç sene önceki foton bilmiyorum ama o zaman küçükte olsan büyük göstermemiş :KK66: bazılarında böyle oluyor.Mesela petek dinçöz normalde kumral ama ben ona koyu saçı yakıştıramıyorum yaşı çok büyük duruyor.sarıyla daha çekici daha küçük gösteriyor yanılıyor muyum?

tesekkur ederimmm:) benimde kendime en cok yakistirdigim renk sari aslinda ama dedigim gibi 1 senede anca kendine geldigi icin sacim korkuyorum actirmaya ..

demo88 kesinlikle sarıdan vazgecme 2,resim deki rengin harika platin sarımı 2,resim canim?

koyu kahve olan foton görünmüyor bende. kahveyi çok beğendim. sarıda saçların sanırım yıpranmış biraz. öyle görünüyor fotoda yani...

X