Bana hangi renk saç gider?

isimsizdiss

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
322
139
27
5 nisan maaş günü saçlarımı boyatıcam
Kalbimden geçen kumral tek renk ama bana gider mi
Fotoğraf dünden...
Çok esmer miyim gitmez mi kumral
IMG_20240320_083501_687.jpg

5 nisan maaş günü saçlarımı boyatıcam
Kalbimden geçen kumral tek renk ama bana gider mi
Fotoğraf dünden...
Çok esmer miyim gitmez mi kumralEki Görüntüle 3404396
Bence komple boyatmak yerine saçınıza brushlight yani renklendirme işlemi yaptırabilirsiniz hem ışıltılı durur saçınız hem bakımlı hoş durur. Bikere boyatirsaniz sürekli dip boyası yaptırmanız gerekecek ve bunun sonucunda yıpranmalar peşinden gelecek. Ve sürekli saçı boyamak ta kendi pigmentlerimizin ölmesine saçın beyazlamasina sebep oluyor ne yazık ki.. saçınızda beyaz yoksa diplere dokunmadan saçınıza renkledirme işlemi yani brushlight yaptırın derim bu benim şahsi fikrim hem kumral durur saçınız hemde ışıltılı olur🤗

Bence komple boyatmak yerine saçınıza brushlight yani renklendirme işlemi yaptırabilirsiniz hem ışıltılı durur saçınız hem bakımlı hoş durur. Bikere boyatirsaniz sürekli dip boyası yaptırmanız gerekecek ve bunun sonucunda yıpranmalar peşinden gelecek. Ve sürekli saçı boyamak ta kendi pigmentlerimizin ölmesine saçın beyazlamasina sebep oluyor ne yazık ki.. saçınızda beyaz yoksa diplere dokunmadan saçınıza renkledirme işlemi yani brushlight yaptırın derim bu benim şahsi fikrim hem kumral durur saçınız hemde ışıltılı olur🤗
Duygularıma tercuman oldunuz teşekkürler buna karar verdim😍😍😍😍😍

Duygularıma tercuman oldunuz teşekkürler buna karar verdim😍😍😍😍😍
Çok sevindim çok memnun kalırsınız bence hem sürekli dip boyası yaptırmaniza gerek kalmayacak hem de bikere yaptırınca size en az 7-8 ay gider, saçınız uzadıkça diplere yakın tekrar yaptirirsiniz. Hem yipranmamis olur çok fazla 🥰

aralara ışıltı attırabilirsiniz şuan rengi siyah altta da kızıllıklar var biraz sanırım yada koyu kızıl mı? açmaları gerekebilir

X