meme başı çatlakları için mucizevi krem ayva çekirdeğinden

acez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2010
37
0
meme başı çatlağı olanlar varsa bir ayvanın çekirdeklerini çıkarsınlar onu bir bardağa koyup üzerine 1 yemek kaşığı su koysunlar 2 gün beklesinler jel gibi krem oluyor ben 1 ay önce doğum yaptım bu krem geçirdi çatlağımı çok şükür şimdi düzeldi
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

evet bende bi arkadaşımdan duydum..gerçekten geçiriyomuş..

Bi bende işe yaramadı şu ayva kaç kere yaptım denedim ama olmadı 2,5 aydır çekiyorum evikap sayesinde iyileşiyor.

ben de kullandim ayva jeli, cok iyi geldi
ama ben nasil yapildigini hatiralamadigimdan yarim bardak suda bir ayvanin cekirdeklerini kaynattim, hemen kullandim da jel olmasini beklemeden, emzirdikten sonra iki gogsume pamukla surdum hep, yikamadan da emzirdim bebegimi
yalniz dikkat etmek gerek cok sicak ortamda cabuk bozulabilir, taze yapip kullanmak gerek

maalesef ben geç kalmışım duymadım benim sağ göğsüm çatlaktan ziyade bebeğim damağıyla kesmiş tam verememişim yarıktı yani yarısı kopacak gibiydi bi mor krem var adını unuttum küçük bişi zaten sanırım herkese onu veriyorlar ondan kullandım acısını azda olsa alıyordu ama ikinci bebeğe olursa sorunum denemek te fayda var.

merhaba benim göğüs ucu çatlaklarım kanamaya başladı. ağrıdan duramıyorum kullanmadığım krem kalmadı emzirmek bir ızdırap oluyor bu durumda da ayva çekirdeği işe yarar mı gerçekten başka tavsiyesi olan var mı ?

paylasım ıcın tesekeurler aklımda dursun 1.5 ayım var doguma ilac turu bırsey kullanmak istemıyordum inşallah deniycem

X