Dr. Yasin Ünal Burun Estetiği Ameliyatı

sahane000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2009
6
0
Yasin ünal'a burun estetiği olan varmı ve memnunlar mı?Biraz bilgi verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkrler

izmittesen zübeyir örterr diyorum canım sana ben ona oldummm hata resımlerım bılee kesınlıkleee tavsıye ediyorummm adamm burun yapıyorrr resmemmm ben baskasıylanı yaptıgı burunları görüyorum hayranlıkla bakıyorum benımkı çok yenıı amaa tekk geçyorumm

teşekkür ederim canımda şimdi ben sadece küçülttürmek amaçlı yaptıracağım için ikinci bir ameliyat riski olurmu diye endişeliyim.

ben kırıktııı vee uzundu resımlerım var bak prfıldee olay dıyorum ben tam 1.5 sene arıstırıdmm
yaptıdıgı hastalrıı
canlı canlı gördümde öyle karar verdımmm ıı doktor yaa
güvenlıkle gidebilrisn yanı

ameliyat olmak ada sana bakmaktan çok marifete bakıyor bence.yakup avşara olup pişman olan insanların yüzdesi çoğunlukta.sadece burun için değil, diğer operasyonlar olsun lazer olsun tam tamına mutlu bir insan göremedim hiç çevremde.tabiki iyi araştırmak lazım ancak ün yapmış doktor mükemmel doktordur anlayışı yanlış.

izmittesen zübeyir örterr diyorum canım sana ben ona oldummm hata resımlerım bılee kesınlıkleee tavsıye ediyorummm adamm burun yapıyorrr resmemmm ben baskasıylanı yaptıgı burunları görüyorum hayranlıkla bakıyorum benımkı çok yenıı amaa tekk geçyorumm

canım bende izmitte ameliyat olabileceğim dr arıyorum yasin ünel ve zübeyir örter arasında kaldım.. Acaba ameliyat ücreti nekadar?? sigörta falan karşılıyormu benim deviasyon sorunumda var..ne zormuş ya bi doktor bulmak...

teşekkür ederim canımda şimdi ben sadece küçülttürmek amaçlı yaptıracağım için ikinci bir ameliyat riski olurmu diye endişeliyim.[/QUOT E]

canım endişelenme ben 4 aralıkta oldum ameliyatımı..bicok çok problem vardı eğrilk kemer ve içte kemik aynı anda hepsinden oldum...şuanda cok memmnunum ne ödem ne agrı nede burnumda tıkanıklık var şeklindende çok memnunum istetiğm gibi oldu ...Yasin ünal diyorum ....kesinlikle git bi görüş zaten kararını verceksin :)) ggüven veriyo ve rahatlatıyo diyeblrim benim bukadar cok sorunluyken amelatım 1 bucuk saat sürdü gönül rahatlıgıyla güle oynaya gri amelyata sorası grip olmussun gibi bir his bir iki gün morluk ve şişlk sonra zamanla gzelleşn bi buruuunn :KK70:

X