Bebeği Kilo Almayan Anneler

asla inanmam böyle şeylere ama öyle çaresiz kaldımki kızım 4 ay hiç kilo almadı doktora götürüyorum e yedir diyo anneme söylüyorum sizde zayıftınız diyor eşim yedirmezsen almaz diyor bir kişide çıkıp şu nedenden dolayı almamıştır demedi ama arkadaşımd öyle deyince olabilirmi acaba dedim allaha şükür böyle batıl birşeye kapılıp günaha girmedim..

kızım ve ben nezle olduk bugün kızımı dr a götürdüm. kilosunada baktı dr amcası. 20 günde 420 gr almış pediasure sayesinde. 2 kutu bitirmiştik 3, yü aldım bugün. dr vermeye devam edebilirsin bir zararı yok dedi. şükür ya kilomuz 8,5 u geçti hade bakalım daha alır inşallah

arkadaşlar kızım 21 mart 2009 doğumlu yani 11 aylık oldu ama maalesef 7,500 kilo ne yapsam ne yedirsem kilo almıyo çevremdeki insanlarda doğal olarak bu bebek neden böle hiç kilo almamış zayıf bu çocuk gibi yorumlarda bulunuyor bende doğal olarak çok üzülüyorum bebeğimin kilo almasına ve gelişmesine yardımcı olacak yorum görüş fikir tarif ne varsa bana yardımcı olmanızı bekliyorum senağlama çok kötüyüm
hiç üzülme canım dra götürüp rutin kontrollerini yaptırıyorsan dr bir takım testler ister kilosunu düşük görürse kızımdan biliyorum şimdi 2 yaşında hala 11 kg önemli olan sağlığı bende çevremdekileri çok taktım ama şimdi pişmanım sonuçta zayıfta olsa büyüyorlar Alllah başka dert vermesin

arkadaşlar kızım 21 mart 2009 doğumlu yani 11 aylık oldu ama maalesef 7,500 kilo ne yapsam ne yedirsem kilo almıyo çevremdeki insanlarda doğal olarak bu bebek neden böle hiç kilo almamış zayıf bu çocuk gibi yorumlarda bulunuyor bende doğal olarak çok üzülüyorum bebeğimin kilo almasına ve gelişmesine yardımcı olacak yorum görüş fikir tarif ne varsa bana yardımcı olmanızı bekliyorum senağlama çok kötüyüm
Merhaba çok uzun zaman olmuş ama benim kızımda aynı durumda şu anda 9 kadar üzgünüm ki şu anda kızınızın durumu nasıl neler yaptınız

X