meRak ediyorumm.. yardım edermisinz kızlarr ??

Canım her ecz.de var bu jellerden..Çokta pahalı şeyler değil.. hijyen açısından kullanılan ürünler..
Vücut ışıltıları da her kozmetikçide bulunur..dovenin ışıltı içeren vücut nemlendiricisi de vardır..
Sen kozmetikle pek ilgili değilsin galiba..

ayh evet biraz cahilim galba bu konularda :eek:

aslında çok severim süslenmeyi öle kremler makyaj malzemeleri fln ama sınav yogunlugundan inan hiç vaktim olmuyo bakıp araştrmaya.. bende arada vahkit buldukça sizin engin bilgilerinzden faydalanym istiyorum :1rolleyes:

marketlerde de var carefree nin yıkama jelleri. bir de intimate var uni nin bunlardan kullanıyoryum yıllardır sonucta hem temizlik için ama daha önemlisi mantara karşı koruyor.

canlarım peki kokuya fln da etki ediyomu..
sizin oluyomu peki öyle tedirginlikleriniz? yakınlaşmanız sırasında butarz şeylerden kaynaklanan rahatsızlık yada çekingenlikleriniz?

Hijyen için olunca e haliyle kokuyu da engeller herhalde..
Avonda oriflame de falan da var bu jellerden..

böyle ciddi şeylerde avondan uzak duruyorum açıkçası, ayrıca nedense böyle jellere karşı antipatim var uzmanlar günlük ped bile kullanmayın derken ne derece doğru bilmiyorum?
gerçekten bu konuda bilgisi olan beni aydınlatsın:)

böyle ciddi şeylerde avondan uzak duruyorum açıkçası, ayrıca nedense böyle jellere karşı antipatim var uzmanlar günlük ped bile kullanmayın derken ne derece doğru bilmiyorum?
gerçekten bu konuda bilgisi olan beni aydınlatsın:)

aynı fikirdeyim ..
günlük duşunu alıp, tertemiz giyindikten sonra; jele mele gerek yok bence :umursamaz:

Evet, zaten çok hassas bir bölge. Onu yapmaktansa her gün çamaşır değiştirmek daha mantıklı dediğin gibi.

yapay koku veren jeller çok sağlıksız...
Sebamed intim jel ile temizleyin yeter kızlar.
kokulu günlük pedler de çok zararlı.

kızlar bende cok dıkat edıodum o bolgeye ama yaram oldu cok yıkamaktan cunku bıldıgımız sabunla defalarca yıkıyodum ama elınız ne kadar temız olursa olsun mıkrop kapıyomus o bolgenın kendıne gore hassas yapısı warmıs yanı afedersınz aama ıc tarafı yıkamayın yuzeysel yıkayın 1aydır fılan sebamedın urununu kullanıorum we cok dıkkat edıyorum ıc tarafa dısını yıkıyorum cok ta memnunum urunden tavsıye ederım

Ben de hijyen için bu tarz jellerden ve yıkama ürünlerinden yararlanmayı düşünmüştüm ama sanırım vajinanın pH değerini bozuyomuş o yüzden kullanmaktan vazgeçtim duru suyla yıkadıktan sonra sorun olcağını düşünmüyorum ..

X