Bargello açık parfüm kullananlar..

canımmm ben gittim dün fiyatlarda sorun yok değişmemiş
30cc 16
55 cc 20
100 cc onu hatırlamıyorum
sen 55 cc olanı almışsın demekki

ben almak istediğim kokuları denedim ama benzetemedim almadan çıktım ama kokular sonradan oturdu belirginleşti eve gittiğimde yani ama sanki dp deki daha belirgindi kokusu emin olamadım ya heralde ufağından alır bi denerim tekrar gidip alacağım inşallah..bu yağmur böyle sürmezse belkide bu akşam alırım

evet cnm bnmkiler 55 cc lik
ilk sıktığında kokusu hoş gelmesede 5 dk sonra oturuyor emin olabilirsin yani ben aylardır alıyorum
bargelloyu keşfettikten sonra d&p den hiç almıyorum hem daha uygun hem daha güzel

evt cnm fiyatı gerçektende çok daha uygun hemde hangi boyu alırsan al aynı boydan istediğinde bedava çok karlı oluyor, zaten çok parfüm tüketiyorum...bende bargellodan çok parfüm aldım ama aldıklarım başka kokulardı şimdi kullanmak istediklerimi denedim ben tam istediğim gibi çıkmadı sanki dp de aldıklarım daha belirgindi sanki ama eminde değilim denediğimde yağmur yağıyordu ıslandı kollarım, işte ufağını denerim başta sonra beğenirsem zaten çokda yakın bana hep alırım büyüğünden, ayrıca m.köydeki çocuklarda çok yardımcılar üsküdardan aldıklarımda öyleydi :) rahat rahat ve bolca deneyebiliyorum hihoyyyt

kızlaaaaar bargello çok kalıcı yaaaaa.. bugün iki bileğimede koku denedim geldim yıkandım hala kollarımda kokusu varrrr :sm_cool:zemuszemus

evet cnm o kdr kalıcı oluyor satış yapan elemanlarda dediğin gibi çok yardımcı oluyorlar ama koku dediğim gibi bi kaç dakka sonra güzelleşiyor geçenlerde her yerim parfüm kokuyor denedim denedim neyse aldım bi tane sonra kolumda başka bir kokuyu daha çok beğendim gittim değiştiridim kaydirigubbakcemile2

bargello bitmiş şişeleri geri alıyormu
smells good aldığın parfümden fiyat düşüyorda?? alıyorsa götürürüm almıyorsa direk atarım zaten

cnm onu hiç bilmiorum sormadımda bikaç gün sonra gitcem yine sorarım haber veririm sanada

bende üsküdar bargellodan alıyorum kokular inanılmaz kalıcı ama fiyat ikisi 20tl olmuş kızlar bilginize

bargello malesef şişeleri almıyor kızlar. daha önce ben de sormuştum. malum her seferinde ikişer tane alınca insanın elinde baya birikiyor.

kızlar rica etsem bargellonun istanbuldaki şubelerini detaylı olarak anlatır mısnz? 1 hafta snra gidicem de oralara da uğramak istiyorum dp ve bargello arasnda tereddütte kaldm ama bargelllo daha avantajlı geldi bana teşekkür ediyorm şmdiden =)

cnm kapaklar açılmıyo ya sana öçyle denk geldi heralde alırken kontrol et bende hiç açılan olmadı bugüne kadar 15 tane falan almışımdır kesin..memnunum hep açılan olmadı..

istanbulda bitane mecidiyeköyde şube var meydanda
bitane beşiktaşa açılıyomuş ama daha görmedim
üsküdarda var çarşıların olduğu bi cadde var adını hatırlamadım işine yararsa bulur yazarım bide pendikte var.. ha bide beylikdüzü tarafta var diye duydum bi pasajda ama onun yerini hiç bilmiyorum görmedimde
istanbulda bildiğim şubeler bunlar

cnm kapaklar açılmıyo ya sana öçyle denk geldi heralde alırken kontrol et bende hiç açılan olmadı bugüne kadar 15 tane falan almışımdır kesin..memnunum hep açılan olmadı..

üsküdarda var çarşıların olduğu bi cadde var adını hatırlamadım işine yararsa bulur yazarım bide pendikte var.. ha bide beylikdüzü tarafta var diye duydum bi pasajda ama onun yerini hiç bilmiyorum görmedimde

çok teşekkür ederm canım yeterli bu bilgiler.Bide bargellodan alıp memnun kalmadığınz parfümler var mı arkadşlar orjinale benzerlik ve kalıcılık açısından?

ben bugüne kadar 6-7 şişe kullandım bargellodan ne hikmetse hepsinin de kapağı açıldı, bir süre sonra her taraf parfüm içinde kaldı.
şimdi şişenin kapagını açarken saat yönünün tersine döndürüyoruz ya genelde o fısfıslı kısmı da zamanla gevşiyor ve bir süre sonra orası tamamen parfüm oluyor, hatta aldığım yerde de bunu da söylüyorlar kapağı açarken dikkatli olun diye

e ben parfümü açarken her seferinde bunu mu hatırlıcam, zaten bargelloyu sevmememin tek sebebi bu da değil, sevdiğim 2 parfümü tam 3 markada kokladım ve en beğenmediğim, en alkol kokulu da bargellodakilerdi.

örnek de verebilirim hatta
Escada magnetizmi hem bargelloda hem sansiro da hem de carinoda kokladım, bargello dışındakiler oldukça hoş kokuyorlar.
Cacharel Noa yı da yine, bargello sansiro ve d&p de kokladım, parfümlerin orijinallerini bilemediğim için orjinale yakınlıklarını kıyas yapamayacağım ancak sıktığım o ilk andaki koku bargelloda beni çok rahatsız etti. Diğer markaları başarılı buldum. bu da bu parfümleri sevenlere ve almayı düşünenlere tavsiye olsun.

ben bugüne kadar 6-7 şişe kullandım bargellodan ne hikmetse hepsinin de kapağı açıldı, bir süre sonra her taraf parfüm içinde kaldı.
şimdi şişenin kapagını açarken saat yönünün tersine döndürüyoruz ya genelde o fısfıslı kısmı da zamanla gevşiyor ve bir süre sonra orası tamamen parfüm oluyor, hatta aldığım yerde de bunu da söylüyorlar kapağı açarken dikkatli olun diye

e ben parfümü açarken her seferinde bunu mu hatırlıcam, zaten bargelloyu sevmememin tek sebebi bu da değil, sevdiğim 2 parfümü tam 3 markada kokladım ve en beğenmediğim, en alkol kokulu da bargellodakilerdi.

örnek de verebilirim hatta
Escada magnetizmi hem bargelloda hem sansiro da hem de carinoda kokladım, bargello dışındakiler oldukça hoş kokuyorlar.
Cacharel Noa yı da yine, bargello sansiro ve d&p de kokladım, parfümlerin orijinallerini bilemediğim için orjinale yakınlıklarını kıyas yapamayacağım ancak sıktığım o ilk andaki koku bargelloda beni çok rahatsız etti. Diğer markaları başarılı buldum. bu da bu parfümleri sevenlere ve almayı düşünenlere tavsiye olsun.

üzüldümya talihsiz olmuş gerçektende hepsinin dökülmesi
birde her koku heryerde güzel olmuyor buna bende şahit oldum mesela bende bir kokumu smells good dan alırım mutlaka ora engüzel yapıyor birinide dp den alırım diğerleri bargello genelde.. deneye deneye tutturuyorum ensonunda biyeri ordan devam ediyorum bende :)

çok teşekkür ederm canım yeterli bu bilgiler.Bide bargellodan alıp memnun kalmadığınz parfümler var mı arkadşlar orjinale benzerlik ve kalıcılık açısından?

rica ederim ama bu sorduğunu bende sormuştum bi ara kimse cvp dönmemişti..ama bak bu aynı sayfada bi arkdş memnun kalmadıklarını yazmış noa ile magnetizm demişti yanlış hatırlamıyorsam..başka memnun kalmayanlarda yazarsa bende memnun olurum. şuana kadar kullandıklarımdan beğenmediğim çıkmadı hatırladığım kadarıytla

X