yüzün icin lazer yerine ip???

Luna23

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
1.584
2
kizlar ben yüzüme lazer epilasyon yaptircaktim ama lazer tedavsini her 6 haftaya bi yapilcani ögrenince vazgectim cünkü 8-9 kere yaptirmam gerekiyo nerden baksan 1 sene sürer
ben kisin yaptirmayi düsünüyodum ama yaz gelene kadar bitmiyomus günes lekesinden korkuyorum

dün amcamin dügünü vardi ve kuaförde kasimi aldirirken yüzümüde aldirdim ip ile

kuaför dedi iple aldigimiz icin geri kalin cikmaz yani suan tüyler nasilsa gene öyle cikar
ama ayda 1 kere iple aldirirsan yeterli olur her hafta aldirmana gerek yok dedi

yani simdi tüyler tekrar ciksa bile eski hali gibi olurmus daha kötü görünmezmis

bi arkadasimda yüzünü bidaha iple aldirma dedi daha kötü olur dedi ama bikerelikten bise olmaz diyo

sizce ayda bi kere iple aldirmaya devam mi edim yoksa bidaha iple aldirmim mi??

veya lazeri mi tavsiye edersiniz cok kararsiz kaldim :S

cnm iplede aldırdım sir agdaylada hiç işe yaramıyo..lazere 2-3 ayda bir gidiyorum ip için 15 günde bir fiyat açısından ikiside aynı oluyor...haaaa lazerde yüz için 2 senede anca bityormuşş...mesela benim 1 sene olduuu kalınlar inceldii olmayan yerlerde çıkmaya başladııı...2 sene kesin gitmemm şart bitmesi için...ikiside aynı paraya denk geliyo ama lazerde sonunda bitcek öyle düşün...iple yada sirle yüz alma 10 tl, 3 ayda toplam 60 tl vermek gerekioo..ben lazere 60 tl ile başladım şimdi 40 tl ödüyorum herseasn %10 azalıyo...

lazerin daha iyi oldugunu tahmin ediyorum canim ama 2 sene boyunca yüzünü nasil koricaksin günes lekesi olmuyo mu?

ben zaten isin parasinda da diilim su tüyler bitsin yeter :KK43:

iple alinca nasi oldu seninki daha mi kötü cikti?

valla cnmmm esmerim yazında gittim,hatta tatilden dönüşte gittim:)kapkara olmuştum...iple alınırkennn hep sivilce oluyodu alerji şeklinde..lazerde hiç bşy olmuyo.bence gitttt sadece hemen bitmesini bekleme..2 sene kesin sürcek diye düşün:)yoksa insan umutsuzluga kapılıyo ilk seasnlarda:)

hmm peki lazer 6 haftaya bi yapiliyomus

o 6 hafta icinde cok cikmiyo mu?

her seanstan sonra biraz daha seyreklesiyomus inceliyomus dogru mu?

günes lekesi olayi cok korkutuyo ya :KK43:

ben 2 ayda bir gidiyorum.. 6.seasnım olcak bugun gitcem..3 ay bekledim tam çıksın diyee.şimdii hepsi çıktı ama çok rahatsız etmiyor

cikinca nasi cikiyo peki?

tüy gibi mi kil gibi mi?

jilet vuruluyo sonucta kil olarak cikiyodur

kılın çıkma dönemlerine göre lazer yapılır.yüzdeki kıllar vücuttaki en cins özelliğe sahiptir.şöyle ki her yerde aynı anda çıkmaz.genelde ayda bir die başlanır ve vücudun yapısına göre bu 21 güne düşebilir yada daha sonarki bi tarihe atılabilir.gelişim dönemi yakanlanırsa sonuç alınır.c
canım ip konusuna gelince kesinlikle yalan ağda bile kılları kolay kolay inceltmeyip hatta kalınlaştırdına göre ip daha kötü yapar.aldanma bööle şeylere.

ip yüzde ileri yaşlarda kırışma yapmaz mı? tanıdık biri var bu durumda ağdayla alıyormuş yüzünü çizik çizik jilet atılmış gibi duruyor yüzü.hani bi reklam var ''en değerli giysimiz cildimiz ''diye . ben en az zarar veren laserdir diye düşünüyorum yada iğneli ama oda delik deşik ediyor

X