Piercing, Hızma Hızma için bir kez daha düşünün...

Tripliii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
3.824
6
Kızlar ben size buruna hızma taktırmakla ilgili küçük birşey paylaşmak istiyorum. Belki kimilerimiz bundan vazgeçer. Güzellik uğruna çok paralar harcıyoruz ama bazende bilmeden sağlığımızı tehlikeye atıyoruz. Evet hızmayı bazı bayanlara bende çok yakıştırıyorum ama unutulmamalıki ortam ne kdr steril olursa olsun, ne kadar acımıcakta olsun BEYNE EN YAKIN DAMARLAR BURNUMUZDAN GEÇıYOR. Burundan bir kıl çekerek hayatını kaybeden insanlar var. Lütfen bunları unutmayın sağlığımız hiç bir şeyden değerli değil ve kimsenin güzelliğini hayatıyla ödemesini istemem. Lütfen hızma yaptırmadan önce bir kez daha düşünün derim tüm KK bayanlarına sevgiler.:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim düşündüğün ve uyardığın için çok teşekkürler canım ama senin dediğin mesele 1000 de bir gerçekleşçek birşey.Benim de hızmam var ve hiçbir sorun çıkmadı.Hayatı bu kadar korkarak yaşamamak gerek bence.Öleceksen de hızmadan öl nolacak:KK70:

ilginç yaklaşımlar yapılmış 1000 de 1 demek kaydirigubbakcemile3 bi de sen oluyomuşsun hızmadan ölen ilk kişi şaka şaka tabiki kaydirigubbakcemile3 güzel bir bilgi bence teşekkürler

Kızlar ben size buruna hızma taktırmakla ilgili küçük birşey paylaşmak istiyorum. Belki kimilerimiz bundan vazgeçer. Güzellik uğruna çok paralar harcıyoruz ama bazende bilmeden sağlığımızı tehlikeye atıyoruz. Evet hızmayı bazı bayanlara bende çok yakıştırıyorum ama unutulmamalıki ortam ne kdr steril olursa olsun, ne kadar acımıcakta olsun BEYNE EN YAKIN DAMARLAR BURNUMUZDAN GEÇıYOR. Burundan bir kıl çekerek hayatını kaybeden insanlar var. Lütfen bunları unutmayın sağlığımız hiç bir şeyden değerli değil ve kimsenin güzelliğini hayatıyla ödemesini istemem. Lütfen hızma yaptırmadan önce bir kez daha düşünün derim tüm KK bayanlarına sevgiler.:asigim:

öncelikle şunu söylemek istiyorum burnun dış kısmı tamamen kıkırdaktan oluşuyor ve kıkırdakta kan damarı bulunmaz. Elbette hızma deliği açıldıktan sonra temizliği çok önemlidir ben yıllardır hızma kullanıyorum yaklaşık 6 yıldır delik burnum. ilk yaptırdığımda gittim bi gümüşçüde deldirdim gayet steril bi şekilde yaptılar ve 2 gün sonra denize bile girebildim ben hiç sorun yaşamadım. Sadece tek tavsiyem ilk 1-2 yıl burunlarındna hızmalarını hiç çıkarmasınlar çabucak kapnır
fakat çok daha önceki yıllarda kulağıma birkaç delik daha açtırmak için gemüşçüye değilde bir doktorun kliniğine gittim tek delik olan kulağıma 2 delik daha açtırmak için. fakat sağolsun doktor en son deliği kulağımda tam kıkırdağın başladığı noktadan delmiş yıllarca neler çektim sürekli yara oluyordu akıyordu hemde delik yamuk takamıyordum da küpeyi doğru düzgün dakikalarca uğraşıyordum bir küpe takmak için. İşi steril olsun mikrop kapmasın dedim doktora gittim ama kulağım mahvoldu hemde bir sürü de para vermiştim 2 delik için.

benim yaklasik 2 sene var bise oldugu yok :KK70: canim ona baksan nebilim kasina yanagina bile taktiran var yuzu bosver gogusune taktiranlar

benim de hızmam var 2 yıldır.tabanca ile deldirdim hiç bir sorun cekmedim..yine de konu icin teekkurler

9 yıldır burnum delik hızmamı çok seviyorum okulda takamıyorum aynaya bakmak gelmiyor içinden :63:

walla bende hızma kullanıyorum ve bi zararını da görmedim bugüne kadar beyne giden damarlar açısından düşünülücek olursa vücudun her yerinde o risk war ben hızma yaptırıpta öleni hiç duymadım bugüne kadar:KK1:

Hızma burnu düzgün bayanlara bence çok yakışıyo,benim de hızmam var 7 sene önce deldirmiştim ve hala da severek kullanıyorum,hızma cidden tehlikeli olabilir ama çok çok düşük ihtimaldir,böle bişi olsa haberlerde mutlaka çıkar şimdiye kdar hiç duymadım böle bişi,sonuçta ecel gelmişse de vesile önemli deil bence

Ben de 7,5 yıldır hızma kullanıyorum, şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım çok şükür. Ama bence her burun tipine yakışmıyor hızma, burun yapısı da önemli bence. Biçimsiz bir burna sahip olanlar hızma yaptırmasın derim çünkü gerçekten çok göze batıyor ve daha çok dikkat çekiyor. Hızma yaptıracak olanlar bunu da göz önünde bulundurursa iyi olur.

Benimde 9 senedir delik burnum, çok rahat, hiç bir problem yaşamadım:) Arkadaşların dediği gibi burnu güzel olmayan yaptırmasın

benim hizmam var bi sorun yasamadim çok sükür ama dogru bi güzellik ugruna degmez sagligindan olmaya..

tatlım veriğin bilgiler için çok teşekkür ederim..bende de hızma var senin dediğin 1000 de bir hatta 1000000 bir olacak bişey..hatta burnumu deldirmeye gitmeden önce annem endişelenmişti..6 senedir hızmam var..

Son düzenleme:
1 ay taktıktan sonra sıkılıp çıkarttım hızmamı:KK70: Burnundan kıl çekip ölen birini de hiç duymadım ayrıca. Kıl çekip niye ölsün ki :KK70: Çıkartmamın üstünden de 2 aydan fazla bir süre geçti. İz falan kalmadı. Bir süre etrafı biraz morumsu bi renk almıştı çok hafif. Belli bile olmuyordu şimdi tamamiyle geçti.

Bizim düşündüğün ve uyardığın için çok teşekkürler canım ama senin dediğin mesele 1000 de bir gerçekleşçek birşey.Benim de hızmam var ve hiçbir sorun çıkmadı.Hayatı bu kadar korkarak yaşamamak gerek bence.Öleceksen de hızmadan öl nolacak:KK70:

o 1000 de bir neden sende gerçekleşmesin :))))))

X