hamile olupta panik atak yasayan var mı

yasemininmasali

Benjamins
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
1.079
233
44
kızlar ben daha 4 haftalık hamileyim eskiden panik ataktım ama uzun zamandır hersey yolunda idi dun tekrar atak yasamaya basladım aranızda bu durumu yasayan var mı

kızlar ben daha 4 haftalık hamileyim eskiden panik ataktım ama uzun zamandır hersey yolunda idi dun tekrar atak yasamaya basladım aranızda bu durumu yasayan var mı

evet var bacım bizim gibi çok kişi var hemde diger sayfalara bakarsan görürsün bendede anksiyete panik var bende uzun zaman önce yaşamıştım ve geçmişti 4 aylık hamileyim 2 aydır cebelleşiyorum ana tavsiyem çok ilerlemeden hemen pskytrs görün ben erken davranmadığım için anksiyeteye döndü bu daha iğrenç bişey nerdeyse daha önce gitmişmiydin doktora ilaç kullanmışmıydın lütfen arkadaşım hemen bir dr git çok zorlandığında sadece dr gözetimi altında ilaç kullanabiliyosun ama senin çok başında old içn kısa sürede atlatabilirsin bir uzman desteğiyle bu arada yazışmakda çok ii gelio arasırada yazışalım bizim gibi bir sürü arkadaş var onlarında yazılarını okuyup paylaşmak çok iii gelicektir tavsiye ediyorum bacım kaendine iii bak sağlıcakla kal

Fujacım dediğin gibi yaptım psikologa gittim bir süre sonra en büyük aptallığı yapıp bıraktım şimdi yine panik bozukluğu yaşıyorum dün akşam çok zor geçti.. Kendimi çaresiz hissediyorum şimdi tekrar başlayacağım doktora senin nasıl gidiyor

anksiyetenin panik ataktan ne farkı varki,,ikiside oldukça kaygı,nefes zorluğu,,,ben en azından öle biliyorum,teşhisinizi doktormu koydu,,ben teşhisimi kendim koymuştum,,hahaaaaa

X