Saç Uzatma Yöntemleri sac uzatmak icin vitamin hapı kullanmak

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
45
sac uzatmak icin bemiks kullanıyorus icinde b1,b2,b6,b12 vitaminleri var..bana doktor benol diye bir ilac vermisti vitamin ilacı icinde b1 ve b6 vitaminleri var bununda sacı uzatmakda etkisi olacagını dusunuyorum..
b1 vitamini:sut ve sebzelerde,b6 vitamini:beyaz ette bulunurmus..benim kuzenim hamilelik doneminde vitamin alıyordu ve sacı ve tırnakları cok cabuk uzuyordu..bende kullanmaya baslıycam sizde deneyin belki faydası olur

bende sac ve tirnak icin hap aldim b vitaminlerinin cogu biotin ve zink var bir hafta olcak benimde mayali sütde iciyorum sarimsakli sampuan yaptim ama onu birakcam icten besliycem azcik bi uzama olmus tirnaklarimdada var azcik bi uzma ama daha erken faydasi olur diye düsünüyorum

bu hapın adı ne arkadaşım birde devlet karşılıyor mu. karşılamıyorsa fiyatı ne:ecrin_bebek:

ben pharmaton kullanıyodum ve saçlarım çok sağlıklıydı çokta hızlı uzuyodu.şimdi bıraktım 2 aydır kullanmıyorum ve kesinlikle tekrar başlıyorum kızlar tavsiye ederim.

bende kullaniyorum ve faydasini gördüm..
normalde saclarim asla ayda 1 cm den fazla uzamazdi ama vitaminle 2 cm uzatabiliyorum..
vitamin almasam yilda 12 cm, vitaminle yilda 24 cm yapar.. yani fark az gibi görünsede bir yila dökünce baya faydali..

X