Eyüp balat hastanesine giden doğum yapan arkadaşlar...

valla canım ben bi siteyi cok cözemedim :) zamanla alışıcam sanırım

kolay aslında bazı topikleri seçeneklerden abone ol diyorsun ve sonra forum takipten çok kolay bakabiliyorsun

tam olarak nedemek istediğini anlamadım ama :)
umarım yardımcı olabilmişimdir

Arkadaşlar merhaba ben yeni katılıyorum aranıza. 7 haftalık hamileyim. şuan hizmet hastanesi meltem hanıma gidiyorum ama doktorumu değiştirmek istiyorum. balat hastanesinde bana hangi doktoru önerirsiniz???

arkadaşlar merhaba ben yeni katılıyorum aranıza. 7 haftalık hamileyim. şuan hizmet hastanesi meltem hanıma gidiyorum ama doktorumu değiştirmek istiyorum. Balat hastanesinde bana hangi doktoru önerirsiniz???

çokda memnunum tavsiye ederim. Hayırlı olsun bu arada yolun başındasın :)

Arkadaşlar merhaba ben yeni katılıyorum aranıza. 7 haftalık hamileyim. şuan hizmet hastanesi meltem hanıma gidiyorum ama doktorumu değiştirmek istiyorum. balat hastanesinde bana hangi doktoru önerirsiniz???

bende meltem hanıma başladım ve memnun kaldım tavsiye ederim.

benim doktorumda balat hastanesıyle anlasmalı
orada dogum yapma ıhtımalım var bu hafta ıcı gıdıp bakıcam
son zamanlarda dogum yapan yok mu orda ?

balatta 2008de kızımı doğurdum nevın hanım mukkemmel bı doktor tum hastane personelı harika ilgililer şıkır şıkır temız bı hastane ben çok hastane gezdım ve orada karar kılmstm.sonra kızımın kanında enfeksyon çıktı 15gün oranın yoğun bakımında kaldı özellıkle gulseren hemsıreye kamuran hemsıreye çiğdem ebeye minnettarım onlar sayesınde kızım toparladı gözünüz kapalı guvenebılırsınız ayrıca bashekımı tunc bey cok dısıplınlı bır beydır o geçtiğinde herkes mum gıbı olur iyi bi hast tavsıye ederm

bilgiler için tesekkurler
fıyat olarak sıgorta gectıgı halde 2.200 falan dedıler bıraz pahalı geldi bana normal mi

Bende buraya gidiyorum.
Önce Taner Bey'e göründüm ilk hamile olduğumun haberini kendisinden aldım.
İkinci kontrolümü de kendisi yaptı..
Sonra izinde olduğundan dolayı Meltem Hanıma göründüm.
Diğer kontrolüm şimdi 1 ay sonra..
Hangi doktora gideceğime karar veremedim.
Hepsi birbirinden ilgililerdi..

mrh
ben henüz hastahane gitmedim ama bu hastaneyi düşünüyorum kontrol takipleri ve doğum için
2 hafta sonra gidicem inşallah içime siner

ben hamile değilim ama kontrollerim için buraya randevu aldım, bebek olursa da buraya devam etmeyi düşünüyorum herkes melten hanım demiş sanırım ben de ona gidicem :)

evet ya yazıcaktım ben bunu değil mi, hastaneden de melten hanım'dan da çok memnun kaldım. emekli sandığı çalışanım 57 lira fark verdim. hastana genel olarak öyle bildiğimiz hastane kalabalığında değil. işler hızlı yürüyor, çalışanlar ilgili, etrafta boşboş gezmiyorsun hemen seni bir yere yönelndirip giriş işlermlerini hallediyorlar sonra sıra bekliyorsun. randevulu olduğu için ekstrem bir durum yoksa en fazla 10 dakika bekleniyor. ben 5 dakika ya bekledim ya beklemedim.

meltem hanım ilgili bir bayan çok güleryüzlü değil ama gerek de yok bence, sonuçta kaç hasta bakıyor günde yorgunluk stres vs benim öyle bir beklentim yok zaten doktorlardan ilgilensinler yeterli diye düşünüyorum :)

ilk defa gittiğim için bir kart doldurdular bilgilerimi aldılar, yaş, geçirdiğim hastalıklari kaç yıllık evli olduğun vs. bizzat kendi doldurdu hemşiresine doldurtmadı bu bile bir artıydı. şikayetimi söyledim bir de yaklaşık olarak bebek planladığımız dönemi söyledim. şikayetimle ilgili beni bilgilendirdi. alttan ultrason ve parmak muayenesi yaptı tedirgin olduğum biraz ama rahatlatıyor tek tek söylüyor şimdi şunu yapıyorum şimdi bunu yapıyorum diye her defasında. hastayla konuşuyor yani :)

ilaçları yazarken de tek tek söylüyor bu şu işi yarıyor şöyle kullanmalısın diye. direkt muayene edip sallamadı yani o her şeyi anlatan tarzı hoşuma gitti. ben kendisiyle devam etmeyi düşünüyorum ilerleyen dönemlerde de. dilerim senin de memnun kalacağın bir muayene olur. bne bir kaç farklı yere gidip memnun kalmamıştım, insanın canı sıkılıyor öyle olunca. meltem hanım'a devam edicem ama ileride de.

evet ya yazıcaktım ben bunu değil mi, hastaneden de melten hanım'dan da çok memnun kaldım. emekli sandığı çalışanım 57 lira fark verdim. hastana genel olarak öyle bildiğimiz hastane kalabalığında değil. işler hızlı yürüyor, çalışanlar ilgili, etrafta boşboş gezmiyorsun hemen seni bir yere yönelndirip giriş işlermlerini hallediyorlar sonra sıra bekliyorsun. randevulu olduğu için ekstrem bir durum yoksa en fazla 10 dakika bekleniyor. ben 5 dakika ya bekledim ya beklemedim.

meltem hanım ilgili bir bayan çok güleryüzlü değil ama gerek de yok bence, sonuçta kaç hasta bakıyor günde yorgunluk stres vs benim öyle bir beklentim yok zaten doktorlardan ilgilensinler yeterli diye düşünüyorum :)

ilk defa gittiğim için bir kart doldurdular bilgilerimi aldılar, yaş, geçirdiğim hastalıklari kaç yıllık evli olduğun vs. bizzat kendi doldurdu hemşiresine doldurtmadı bu bile bir artıydı. şikayetimi söyledim bir de yaklaşık olarak bebek planladığımız dönemi söyledim. şikayetimle ilgili beni bilgilendirdi. alttan ultrason ve parmak muayenesi yaptı tedirgin olduğum biraz ama rahatlatıyor tek tek söylüyor şimdi şunu yapıyorum şimdi bunu yapıyorum diye her defasında. hastayla konuşuyor yani :)

ilaçları yazarken de tek tek söylüyor bu şu işi yarıyor şöyle kullanmalısın diye. direkt muayene edip sallamadı yani o her şeyi anlatan tarzı hoşuma gitti. ben kendisiyle devam etmeyi düşünüyorum ilerleyen dönemlerde de. dilerim senin de memnun kalacağın bir muayene olur. bne bir kaç farklı yere gidip memnun kalmamıştım, insanın canı sıkılıyor öyle olunca. meltem hanım'a devam edicem ama ileride de.

Teşekkür ederim canım cevabın için :KK16:
SSK çalışanda şuan 58 tlymiş sanırım,bende geçen ay farklı bi doktora gittim ama pek memnun kaldığımı söyleyemem
Hastaneye daha öncede gitmiştim diyetisyene buket hanıma kilo almak için :) memnun kalmıştım
Bende gebe kalırsam bu hastanede devam etmeyi düşünüyorum

bende meltem hn hastasıyım çok memnunum kendisinden evet güleryüzlü canım cicim değil ama çok tedaycı bir dr herşeyi tane tane anlatıyorrr:KK16::KK16::KK16:allah nasip ederse doğumuda o yaptıracakkk:KK16::KK16::KK16:

balat hastanesı,meltem hanımda 25-28 ocak arasında sezeryanla dogum yapacagım
gebelıgımden oncesınde tum takıplerımı meltem hn.yapıyordu
bence olması gerektıgı gıbı bır dr.her konuda yeterınce bılgı verıyor
butun sorularıma cvp alabılıyorum
bana bu zamana kadar hep guven verdı.
suankı sezeryan fıyatı (benımkı zorunlu sezeryan)1,750 TL.
yenıdogan yogun bakım unıtesı var (ınsallah kımse kullanmak zorunda olmaz)
ekstra suıt odalardan tercıh edersek 100 TL. ıle 175 TL. arası degısıyor.
standart odaları aslında yeterlı fakat cok gelenı gıdenı olanlar ıcın bıraz ufak gelebılır
pırıl pırıl bır hastane
tum personelı oldukca ılgılı
benım cok az zamanım kaldı
umarım dogumumdan sonrada yasadıklarımı buradan sızınle paylasabılırım
sımdılık bu kadar

balat hastanesı,meltem hanımda 25-28 ocak arasında sezeryanla dogum yapacagım
gebelıgımden oncesınde tum takıplerımı meltem hn.yapıyordu
bence olması gerektıgı gıbı bır dr.her konuda yeterınce bılgı verıyor
butun sorularıma cvp alabılıyorum
bana bu zamana kadar hep guven verdı.
suankı sezeryan fıyatı (benımkı zorunlu sezeryan)1,750 TL.
yenıdogan yogun bakım unıtesı var (ınsallah kımse kullanmak zorunda olmaz)
ekstra suıt odalardan tercıh edersek 100 TL. ıle 175 TL. arası degısıyor.
standart odaları aslında yeterlı fakat cok gelenı gıdenı olanlar ıcın bıraz ufak gelebılır
pırıl pırıl bır hastane
tum personelı oldukca ılgılı
benım cok az zamanım kaldı
umarım dogumumdan sonrada yasadıklarımı buradan sızınle paylasabılırım
sımdılık bu kadar

hayırlısıyla alırsın inşallah bebeğini kucağına sağlıkla gelsin
benimde mart sonu olacak doğumum meltem hn şimdilik konuşmak için erken dedi doğum için ama ben epidural sezeryan yapıcam sanırım benim fikrim bu acaba epidural olunca fiyat değişiyor mu:26::26:
yarın şeker yüklemesi için gidicem hem odalara bakıcam hemde epudural içinde fiyat alıcam inşallah fark alınmıyordur:KK34:

derenimdurum
hayırlı doğumlar.Sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah.
Bende allah kısmet ederse mart başında hastanede doğum yapacağım ama aile doktorumuz dışarıdan başka bir hastaneden gelecek..

X