Saç Kesim Şekilleri Perma ile ilgili Tecrübelerimizi yazalım

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
işte koyduğum resmin aynısı bi fark yok :) önceside normal dalgalı bi saç :) :KK16: yaa bilsem önceden hiç boyalar bişeyler bile yapmazdım bi de kuaför artık saçımda boya kalmadığı için böyle güzel olduğunu söyledi :)
nasıl yani saçta boya olmayınca daha mı iyi oluyormuş?

tabi kii :) bi kadın daha vardı yan tarafta saçı permaydı benim niye böyle olmadı yaa dedi sizin saçınızda kızıl boya var o yüzden permanız böyle olmadı dedi kuaför

Son düzenleme:

tabi kii ) bi kadın daha vardı yan tarafta saçı permaydı benim niye böyle olmadı yaa dedi sizin saçınızda kızıl boya var o yüzden permanız böyle olmadı dedi kuaför

Son düzenleme:
tabi kii ) bi kadın daha vardı yan tarafta saçı permaydı benim niye böyle olmadı yaa dedi sizin saçınızda kızıl boya var o yüzden permanız böyle olmadı dedi kuaför
alla alla o eklediğim fotoda bende de vardı boya ..keşke boyamasaydım saçımı daha 1 ay öncesinde boyadım tüh

alla alla o eklediğim fotoda bende de vardı boya ..keşke boyamasaydım saçımı daha 1 ay öncesinde boyadım tüh

aynen keşke yaptırmasaydınız benim uçlarda sarı vardı sonra onlarıda kesip kat atınca işte böyle çıktı ortaya bi kuaför arkadaşım istediğin gibi olmaz diyodu ama resimleri ona atıp ee hala olmaz diyor musun yazıp gönderdim :KK52: boyanız gidince hemen yaptırın bence :)

aynen keşke yaptırmasaydınız benim uçlarda sarı vardı sonra onlarıda kesip kat atınca işte böyle çıktı ortaya bi kuaför arkadaşım istediğin gibi olmaz diyodu ama resimleri ona atıp ee hala olmaz diyor musun yazıp gönderdim :KK52: boyanız gidince hemen yaptırın bence :)
ohoooooo seneleri alır sanırım sonra bebek mebek derken olmicak
yada risk alıp bu haliyle yaptırıcam:26:

ohoooooo seneleri alır sanırım sonra bebek mebek derken olmicak
yada risk alıp bu haliyle yaptırıcam:26:

ben kalıp gibi olan permalardan hoşlanmıyorum açıkçası :KK52: böyle doğal olması gerekiyo bence riske girmeyin mutlaka gider boyanız bi süre sonra yaptırırsınız

ben kalıp gibi olan permalardan hoşlanmıyorum açıkçası :KK52: böyle doğal olması gerekiyo bence riske girmeyin mutlaka gider boyanız bi süre sonra yaptırırsınız
peki yazın mı kışın mı yaptırmalıyım??:26:

peki yazın mı kışın mı yaptırmalıyım??:26:

çok fena kokuyor kendimden tiksindim :KK52: 2 hafta oldu yıkanırken hala kokuyorum :KK52: hatta biri saçıma dokunmak isterse izin vermiyorum koku ona da geçer diye yazın zahmetli biraz koku bakımından istediğiniz zaman olur bence koku sorun değil diyosanız

çok fena kokuyor kendimden tiksindim :KK52: 2 hafta oldu yıkanırken hala kokuyorum :KK52: hatta biri saçıma dokunmak isterse izin vermiyorum koku ona da geçer diye yazın zahmetli biraz koku bakımından istediğiniz zaman olur bence koku sorun değil diyosanız
ay biliyorum o kokuyu 2 kez yaptırdığımda bende de öyle her başımı hareket ettirdiğimde burnumun direği erirdi :KK70: birini baharda bir diğerinide sonbaharda yaptırmıştım ay bilemedim valla ya:44:

ay biliyorum o kokuyu 2 kez yaptırdığımda bende de öyle her başımı hareket ettirdiğimde burnumun direği erirdi :KK70: birini baharda bir diğerinide sonbaharda yaptırmıştım ay bilemedim valla ya:44:

offf offf böyle terleyince bile hafiften gelmez mi o kokuuu iyi ki sevgilim burda değilll :KK52::KK52::KK52:

okudum cicim :))
Ben de okudum :KK66:

vallahide denedimmm :) normalde saçlarım dalgalı bu boyda kestirip permayı yaptırdım aynısıyımmmmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

Hayirli olsuuun! :)
Benim de sacim katliydi ve uclarindan kestirmistim. Permadan sonra modelini vermek icin tekrar kesmisti biraz.

Ozelden yazmistim ama buraya da ekleyeyim. Belki yaptiracak olanlar okur.
Ben sık ve ince sardirarak yaptirmistim. Sadece sacim cok gur olnadigi icin birebir boyle degildi ama kivircikligi bu sekildeydi.

Bir de kullandigi malzeme iyi ise ve yapan kuafor isinin ehli ise tutmasi icin 20dkyi gecince yancak diye heycanlanip actirmayin ki iyi tutsun, kuaforunuze guvenin. :KK66:

kızlar bi de yeni bi perma yaptırmak için ne kadar süre geçmesi gerekiyo üzerinden bilen var mı ?

kızlar bi de yeni bi perma yaptırmak için ne kadar süre geçmesi gerekiyo üzerinden bilen var mı ?

Sacim saglikli olsun ve permadan sonra da parlamaya devam etsin diyorsan en az 1yil gecsin...

Fakat 6ay sonra da yaptirabilirsin. Tabi her 6ayda bir gibi periyodik bir duzen oturtma cok yipratiyor o zaman.

Bir de boyatiyorsan ust uste hemen pesine yaptirmamaya dikkat et!

Sacim saglikli olsun ve permadan sonra da parlamaya devam etsin diyorsan en az 1yil gecsin...

Fakat 6ay sonra da yaptirabilirsin. Tabi her 6ayda bir gibi periyodik bir duzen oturtma cok yipratiyor o zaman.

Bir de boyatiyorsan ust uste hemen pesine yaptirmamaya dikkat et!

boyamıyorum artık hiç :) ve uçlarından da her ay aldırayım diyorum azar azar artık ömrümün sonuna kadar bonus kafa gezmek istiyorum çok rahat kullanması :KK9:

boyamıyorum artık hiç :) ve uçlarından da her ay aldırayım diyorum azar azar artık ömrümün sonuna kadar bonus kafa gezmek istiyorum çok rahat kullanması :KK9:

Biliyorum bende de oyleydi:))
Fakat diplerden duz sac gelneye baslayacak. 6ay sonra uclari kicircik diplerden saga sola yatismis hos bir goruntu oluyor. 1yilda ancak bozuluyor o perma.
Hemen pesine yaptirabilirsin ama dikkat et cok yipranmis olmasin sac.
Fakat yerinde olsam toplam 1,5 2yil bekler o zaman yaptirirdim ki 2.permada fazla kirik olmasin boylece onu da 1yil kullanabil:KK66:

X