Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..

Canımın içi sende benim gibisin aynıı.Aynı şeyi bekliyorum bendeee.Kök hücreden bir gün yumoş oldu densede ohhh desem diyeee..

Ne denirkiiiii hepimizin içindekileri dökmüşsün yeteeeeerrcimm.İşte dedim ya sanada seni içten içe seviyorummm diyeee.Nedensiz değilmiş demekki.Yükümüz ağır ama isyan etmememiz gerektiğini yıllar sonra bile söyleyebiliyorsunn..Ben çok inanıyorum olucak birgünn ve o günn Rabbim inş en kısa zamanda göstericek..ben bu yolların daha çok başındayımm ve inanın aradan yıllar geçmişş ve ben halen her ayy bu ayymı bebeğime kavuşucam dediğimi hayal etmek bile istemiyorumm..Çünkü 6 aydır yaşayamıyorumm artıkk..Her şey ona endekslendii.Beynim sadece erkenden azalan rezervime ve bu kadar çok yüksek olan fshımla meşşgull..Bende asla isyan etmiyorum ama dediğin gibi kuluz sonuçta..Dua ediyorum ama hayatıma devam edemiyorum sanki..Yapacağım şeyler hep eksikk hep bir ertelenmiş durumda..
Rabbim bize şah damarımızdan daha yakınsınn,bizi duyup gördüğüne şüphemiz yokk..Nolurrrrrrrrrrr sen bukadar evlat hasrretiyle yanıp tutuşan şu kullarına nasibb ett,hayırlı ettt,en kısa zamanda..Amin..

dualarına amin diyorummm Eki Görüntüle 352145 BEN TAM 8 SENEDİR BU İŞ İÇİN UĞRAŞIYORUM:18: EVLENDİĞİM AY EŞİMİN SORUNUNU ÖĞRENDİK :18:VE HEP ÇABALADIKKK:KK50: KAÇ AY GEÇTİ ÜZERİNDEN :26:KAÇ ACABA BU AY HAMİLEMİYİM DİYE DÜŞÜNDÜĞÜM AY :44:SAYISINI BİLE BİLMİYORUMMM :KK50::KK50:İNSANLAR HANİ DİYORLAR YAAA:26: BEN BU AY DÜŞÜNMEDİM AKLIMDAN ÇIKARTIMMM DİYE :44:NASIL OLUYOR BİLMİYORUM :44:BEN ASLA AKLIMDAN ÇIKARTAMADIM:KK5: BEBEK İSTEDİĞİMİİİ :nazar::nazar:EŞİMİN SPERM SAYISI 1 MİLYONLARDAYKENDE HEP AKLIMDAYDI:emir_bebek: 18 MİLYONKENDE :emir_bebek:TÜP BEBEK YAPTIĞIMDADA:emir_bebek: KÜR KULANDIĞIMDADA:emir_bebek: HİÇ BİR ŞEY YAPMADIĞIMDADA:KK49: BEN BAŞARAMADIM BEBEĞİMİ DÜŞÜNMEMEYİ :26:SADECE BUNA ALIŞARAK YAŞAMAYI ÖĞRENDİM :nazar::nazar:KENDİME İŞKENCE ETMEMEYİ ÖĞRENDİM :KK50:YİNE BİR HAMİLE GÖRDÜĞÜMDE:44: neden ben hamile değilm demiyorumda :26:RABBİM O ANNEYE SAĞLIKLA KUCAKLAMAYI VE BİZLEREDE EVALAT SVEİGİSİ TATIR DEMEYİ ÖĞRENDİMMMEki Görüntüle 352145 BEBEK KIYAFETİ SATAN BİR MAĞAZAYA GİTTİĞİMDE:KK50: İÇİM BURKULUYOR YİNE:KK20: AMA ESKİDEN eve geldiğimde ağlardımmm :KK43:ŞİMDİ İSE RABBİM SANA SIĞINDIM BU ELBİSELERİ GİYDİRECEK SAĞLIKLI EVLATARNASİP ET DİYORUMM Eki Görüntüle 352145 OLMADI BAZAN KENDİMİ TUTAMAYIP BİR ARKADAŞIMIN (CAN DOSTLARIMIN YOL ARKADAŞLARIMIN )BEBEĞİNE ALIP GÖNDERİYORUMMM BU BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR :KK16::KK16:AMA BİLİYORMUSUNUZ BENİM İÇİMİ EN ÇOK NE YAKIYORRRRR :KK14::KK14:EŞİMİN YANIMA GELİPPPPP:26: CANIM BU ELBİSE ÇOK GÜZEL ALIP EVE KOYALIM DEMEMSİİİ:KK14::KK14::KK14: YADA BEN ADET OLDUĞUMDA YANIMA UZANIP CANIM CANIMIZ SAĞOLSUN DEMEMSİ:KK14::KK14: İÇİMDEKKİ YANGINA ATEŞ OLUYOR :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: .........
İŞTE BEN BÜTÜN BUNLARI YAŞARKEN DUALAR EDERKEN EN ÇOK KORKTUĞUM ŞEY BEBEĞİMİN HİÇ GELMEMESİİİ:18::18::18: BEN ONU HER GÜN İLK GÜNKİ GİBİ BEKLERKENNN YA O GELMESSE DİYE KORKUYORUMMMM:18::18::18: AMA YİNEDE (bütün bu korkularımdan )RABBİME SIĞINIYORUMMM O BİZLERİİİİ DUYAN GÖRENDİR BU KADRA ÇABA BU KADAR (bir birini tanımayan insanın duası)DUA MUTLAKA KARŞILIĞINI BULUR RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145

dualarına amin diyorummm Eki Görüntüle 352145 BEN TAM 8 SENEDİR BU İŞ İÇİN UĞRAŞIYORUM:18: EVLENDİĞİM AY EŞİMİN SORUNUNU ÖĞRENDİK :18:VE HEP ÇABALADIKKK:KK50: KAÇ AY GEÇTİ ÜZERİNDEN :26:KAÇ ACABA BU AY HAMİLEMİYİM DİYE DÜŞÜNDÜĞÜM AY :44:SAYISINI BİLE BİLMİYORUMMM :KK50::KK50:İNSANLAR HANİ DİYORLAR YAAA:26: BEN BU AY DÜŞÜNMEDİM AKLIMDAN ÇIKARTIMMM DİYE :44:NASIL OLUYOR BİLMİYORUM :44:BEN ASLA AKLIMDAN ÇIKARTAMADIM:KK5: BEBEK İSTEDİĞİMİİİ :nazar::nazar:EŞİMİN SPERM SAYISI 1 MİLYONLARDAYKENDE HEP AKLIMDAYDI:emir_bebek: 18 MİLYONKENDE :emir_bebek:TÜP BEBEK YAPTIĞIMDADA:emir_bebek: KÜR KULANDIĞIMDADA:emir_bebek: HİÇ BİR ŞEY YAPMADIĞIMDADA:KK49: BEN BAŞARAMADIM BEBEĞİMİ DÜŞÜNMEMEYİ :26:SADECE BUNA ALIŞARAK YAŞAMAYI ÖĞRENDİM :nazar::nazar:KENDİME İŞKENCE ETMEMEYİ ÖĞRENDİM :KK50:YİNE BİR HAMİLE GÖRDÜĞÜMDE:44: neden ben hamile değilm demiyorumda :26:RABBİM O ANNEYE SAĞLIKLA KUCAKLAMAYI VE BİZLEREDE EVALAT SVEİGİSİ TATIR DEMEYİ ÖĞRENDİMMMEki Görüntüle 352145 BEBEK KIYAFETİ SATAN BİR MAĞAZAYA GİTTİĞİMDE:KK50: İÇİM BURKULUYOR YİNE:KK20: AMA ESKİDEN eve geldiğimde ağlardımmm :KK43:ŞİMDİ İSE RABBİM SANA SIĞINDIM BU ELBİSELERİ GİYDİRECEK SAĞLIKLI EVLATARNASİP ET DİYORUMM Eki Görüntüle 352145 OLMADI BAZAN KENDİMİ TUTAMAYIP BİR ARKADAŞIMIN (CAN DOSTLARIMIN YOL ARKADAŞLARIMIN )BEBEĞİNE ALIP GÖNDERİYORUMMM BU BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR :KK16::KK16:AMA BİLİYORMUSUNUZ BENİM İÇİMİ EN ÇOK NE YAKIYORRRRR :KK14::KK14:EŞİMİN YANIMA GELİPPPPP:26: CANIM BU ELBİSE ÇOK GÜZEL ALIP EVE KOYALIM DEMEMSİİİ:KK14::KK14::KK14: YADA BEN ADET OLDUĞUMDA YANIMA UZANIP CANIM CANIMIZ SAĞOLSUN DEMEMSİ:KK14::KK14: İÇİMDEKKİ YANGINA ATEŞ OLUYOR :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: .........
İŞTE BEN BÜTÜN BUNLARI YAŞARKEN DUALAR EDERKEN EN ÇOK KORKTUĞUM ŞEY BEBEĞİMİN HİÇ GELMEMESİİİ:18::18::18: BEN ONU HER GÜN İLK GÜNKİ GİBİ BEKLERKENNN YA O GELMESSE DİYE KORKUYORUMMMM:18::18::18: AMA YİNEDE (bütün bu korkularımdan )RABBİME SIĞINIYORUMMM O BİZLERİİİİ DUYAN GÖRENDİR BU KADRA ÇABA BU KADAR (bir birini tanımayan insanın duası)DUA MUTLAKA KARŞILIĞINI BULUR RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145 Eki Görüntüle 352145

Ahh be güzelimmm yeteeeeeerimmm, bende aynı şeyi sorup duruyorummm..Nasıl aklımdan çıkartabiliirimm.Daha geçen gün bir arkadaşım bana öyle diyorrr,aklımdan çıkarttığım an oldu diyeee..Bizde mi tuhafflık onlardamı bilmiyorummm..Ama yazdıklarını gözlerim dolu dolu okudumm gene.. Ne denirkiii sadece dualarına Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

Ahh be güzelimmm yeteeeeeerimmm, bende aynı şeyi sorup duruyorummm..Nasıl aklımdan çıkartabiliirimm.Daha geçen gün bir arkadaşım bana öyle diyorrr,aklımdan çıkarttığım an oldu diyeee..Bizde mi tuhafflık onlardamı bilmiyorummm..Ama yazdıklarını gözlerim dolu dolu okudumm gene.. Ne denirkiii sadece dualarına Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

mümkünmü onsuzluğu(bebeğini) aklından çıkartmak yeri bom boş eksik nasıl mümkün olurkiiii ben bunu anlamıyorummmm sadece onsuz yaşamaya onsuz yaşarken kendimi hırpalamamaya gayret ediyorummm hepsi

Canım donör denemek istemiyorsan,kendine güzel anlayışlı bir doktor bulman gerekli öncelikle..Sana ilaçla adet gördürtüpp rezervinde kalan yuumurtaları ortaya çıkarmaları gerekecektir..Yumurta kalitesini arttırmak içinn netten de bu siteden de araştırabilirsinn..Çeşitli şeyler deneyenler varr.Ben daha sonuç almadığım için işe yarayıp yaramadığını bilmiyorumm.Dhea bizim gibi rezervi azalmış kişilere mutlaka kullandırtılan ek takviye.Günde 1 folik asit,3 adet dhea(4 ay olmak üzere), cinaperçemi çayı,hayıt,aslanpençesi,sabahları arısütü bal polen karışımı ve tabiiki haftada 2 seans akupunktura gidiyorummm..

Sana tavsiyemm adet görerek o aylarda hormonlarını ölçtürmen ve fsh ın düşük çıktığı bir ayda ve folikül görüldüğü ayda tüp bebek denemenn..İnş Rabbim şifanı verir...

TŞK EDERİM. bir hafta önce adet gördüm sevindim şimdi iki üç ay düzene girmesini bekleyeceğim bakalım ne olacak çörek otu tarçın bala karıştıdım birde branca ursuli içmeye başladım hayırlısı inşallah olurç

akıldan çıkarmak , hergün bebeğimize ulaşmaya çalışırken onu nasıl akıldan çıkarabiliriz . en son gittiğim doktor bu konuyu aklından çıkar hayatını yaşa keyfine bak dedi , bu nasıl mümkün olabilir ... insanlara konuşmak o kadar kolayki oysa geldi birde bizim içimizde yanan ateşi sorsunlar . hayatım sadece ona endekslendi , günümün her anında aklımda , hiç bişey yapamaz yaşayamaz nefes alamaz hayattan zevk alamaz hatta çocukları çok sevmeme rağmen kucağıma bir bebek alıp sevemez oldum çünkü göz yaşlarıma engel olamıyorum . allahım ne olur dualarımızı kabul et ve eeennnnn kısa sürede bebeklerimize kavuştur . günleri sayıyorum bebeğime kavuşacağım günleri sayıyorum tek tek ....

canım ben adanada 2 ayrı merkezde 5 defa denedim aslında bende rezerv sorunu yok oldukça fazla yumurtam oluyor 20 .22 18 .gibi ama bunalrın çoğunluğu boş çıkıyor işlem görmüyor işlem gören bazan 1 bazan hiç olmadı bunlardanda embiryo oluşmadı çoğunluktaaa 5 denmede 2 defa tarnsfer oldu ama gebelik olmadı zaten biz ağır erekek infertilitesiyiz bu arada genetik kan pıhtılaşması gibi bir çok tetkik yaptırdım en son yumurta kalitesini ve rezervini belirlemekte dr lara yön veren amh testini yaptırdım 2.90çıktı zaten tavanı 5 olan bir test buna bakıldığında boş yumurta olamaması lazım ama malesef tedvilerde böyle sıkıntılar yaşıyorum

tüp bebek tedavisinde kullanılan ilaçlar yumurta kalitesini etkiliyor diye duydum yeterr acaba öyle bir şey olabilirmi yumurta kaliteni artırıcı kürler yapsan tüpden önce. birde kaliteyi bozmamak için tüp bebek tedavisinde çok az ilaçla normal yoldan gelişen yumurtaları toplanmasıda iyi sonuç veriyormuş duymuşsundur mutlaka ama işallah bu fer kardeşş olur sen duanı et elinden gelen kürleride uygula olucaktır işallah Allah büyük ..

nerelerde tedavi oldun sen ? ilaçsız regli olabiliyor musun ? ben artık ilaçsız hastalanamıyorum sanırım tam anlamıyla menepoza girdim artık , son tedavimde hiç yumurta gelişmedi . bu durumlarda insan nasıl olumlu düşünebilir ki , elimden geldiğince olucak olucak diye beynimi şartlamaya çalışıyorum ama kısa süre sonra pes ediyorum .

ya kardeşş hiç öyle menepoza girdim deme önce kafandan bunu sil fsh yükseldiği gibi düşerde sen önce kürlerini yap bakalım gör o fsh nasıl düşüyor yaşın gençse hiç korkma canım düşünce ilk iş tüp yaptırırsın hadi kolay gelsin bazan hayatta savaşmakta var neyapalım...ben çok duydum senin çocuğun olmaz deyipte çocuğu olanları hayat süprizlerle dolu ..

tüp bebek tedavisinde kullanılan ilaçlar yumurta kalitesini etkiliyor diye duydum yeterr acaba öyle bir şey olabilirmi yumurta kaliteni artırıcı kürler yapsan tüpden önce. birde kaliteyi bozmamak için tüp bebek tedavisinde çok az ilaçla normal yoldan gelişen yumurtaları toplanmasıda iyi sonuç veriyormuş duymuşsundur mutlaka ama işallah bu fer kardeşş olur sen duanı et elinden gelen kürleride uygula olucaktır işallah Allah büyük ..

canım haklısın mutlaka etkiliyrdur sonuçta hormon yükleniyor ve yumurtalık normalin üzerinde çalışıyorr bu sebebplerde yumurta kalitesinde sorun olabilir (tüp bebek tedavileirnde ymurta toplamam işleminde toplanan yumrutaların yarısından fazlası işlem görüyorsa burada her şey yolundadır dr böyle söylüyor )canım ben çok az dozda ilaçla danemedim hatta bende çok yüksek dozda ilaç kulanıldı 375 ünite pregon kulandım ve normade 10.12 gün kualnılırken bende 18 gün kulanıldı ama ben son denediğimde naturel (hiç ilaçsız doğal)denedim bunda tek yumruta oldu ama dölenmediii RABBİME SIĞINDIM O NEYLERSE GÜZEL EYLEREki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950

canım haklısın mutlaka etkiliyrdur sonuçta hormon yükleniyor ve yumurtalık normalin üzerinde çalışıyorr bu sebebplerde yumurta kalitesinde sorun olabilir (tüp bebek tedavileirnde ymurta toplamam işleminde toplanan yumrutaların yarısından fazlası işlem görüyorsa burada her şey yolundadır dr böyle söylüyor )canım ben çok az dozda ilaçla danemedim hatta bende çok yüksek dozda ilaç kulanıldı 375 ünite pregon kulandım ve normade 10.12 gün kualnılırken bende 18 gün kulanıldı ama ben son denediğimde naturel (hiç ilaçsız doğal)denedim bunda tek yumruta oldu ama dölenmediii RABBİME SIĞINDIM O NEYLERSE GÜZEL EYLEREki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950 Eki Görüntüle 352950

canım naturalde olsa ilaç kullanılıyor hiç ilaçsız duymadım canım az miktarda ilaçla tedaviyi destekliyorlarmış o zaman yumurta kalitesinde bir problem olmuyormuş ben bu konuyuda doktora gidince sorucam.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. neden bu kadar çok pregon vermişler canımm benim yumurta rezervim az olduğu halde 300 verildi allaallah

canım naturalde olsa ilaç kullanılıyor hiç ilaçsız duymadım canım az miktarda ilaçla tedaviyi destekliyorlarmış o zaman yumurta kalitesinde bir problem olmuyormuş ben bu konuyuda doktora gidince sorucam.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. neden bu kadar çok pregon vermişler canımm benim yumurta rezervim az olduğu halde 300 verildi allaallah

canımmmm ben bilmiyordum ama azda olsa ilaç kulanılması gerekiyormuş ama ben dr naturel deneyelim dediğimde hiç bir ilaç verilmedi bana (dr öyle uygun gördü)daha sonra başaka bir merkezde dr bana söyledi en azında klomen kulanmalıydı dedi yani dr neden böyle yaptı anlamadım
canım yumoşlar büyümüyor dedii ve hormolardan takip ederkennnn uygun olan doz bu dediii

Seni sevmek, başka hiç kimseyi sevememek gibi.
Seni sevmek, bir sadakati değil, sadık bir ihaneti sevmek gibi.
Kaybetmeyi ve her seferinde yeniden başlamayı sevmek gibi, sanki seni sevmek.
Seni sevmek, ayrılığı daha ilk dakikadan kabullenmek gibi.
Ayrılık çöplüğünde aşk aramak gibi seni sevmek.
... Cevapsız bir soru, sorusuz bir cevap gibi sanki aşkın.
Kaç bilinmeyeni olduğunu bile sayamadığın bir denklemi çözmeye çalışmak gibi geliyor sanki, seni sevmek.
Sanki, “olmayacak bir nedeni, gelmeyecek bir gideni” beklemek gibi.

Seni sevmek, kafamdaki hayali aşkı değil, hiçbir norma uymayan bir deliliği sevmek gibiymiş gibi.
Sanki seni sevmek, sonsuz bir denize dalmak, çıkışı olmayan bir tünele isteyerek girmek gibi.
Bazen sanki cehennemde yanmaya koşa koşa gitmek gibi geliyor.
Günahın çekiciliğine kapılmak, şeytanın yap dediğini yapmak ve ateşi güneş sanmak gibi,
Bazen ise, seni sevmek
bitmeyen bir filmi
sürekli yeni baştan seyretmek gibi gibi geliyor.
Seni sevmek, rüzgara kapılmak, havalanmak, uçmak ve her seferinde binlerce metreden yere çakılmak gibi geliyor.
Yaralanmış yüzünle, kanlarını temizlerken yine uçmaya çalışmak da,
sadece seni severken yapılacak bir delilik gibi.

Seni sevmek, hiçbir şeye sahip değilken, dünyalar sana aitmiş gibi mutlu olmak bazen.
Seni sevmek, en basit haliyle yalan sanki,
her seferinde yeniden kanılan, bir kez daha kanmak için aylarca beklenen, bir yalan gibi.
Seni sevmek, herkesin aklına meydan okumak, tüm doğru şıkları reddedip,
bile bile bir yanlışı seçmek gibi sanki,
seni sevmek,akılla kalbin bitmeyen kavgasını başlatacak sanki.
Seni sevmek, kimselere açıklanamayan, kendine bile anlatılamayan,
lanetli bir hastalık gibi saklanan, tuhaf bir hikaye sanki.
Seni sevmek, bir hikayede hayat bulmak gibi.
Hayatını bir hikayenin peşinden sürüklemek, bir roman karakteri olmak,
romanın diğer karakterlerince acınarak bakılmak.
Seni sevmek, kimsenin göze alamayacağı bir kavgaya girmek ve sonunda kahramanca ölmek diye düşündürüyor.
Seni sevmek, her seferinde yenilmek, daha güzel yenilmek için yeniden başlamaktır.

Seni sevmek, dünyanın en güzelini sevmektir.
Kendi sevgine bile aşık olmaktır seni sevmek.
Hiç kimsenin başaramayacağını, başarmaktır seni sevmek.
Dünyada en az bir kez mutlaka yaşanması gereken bir duygudur seni sevmek.
Aşkını bu kadar çok olumsuz öğe ile tarif ettikten sonra, yazının sonunda,
bir kez daha sana aşık olmaktır, seni sevmek.....

arkadaşlar dr.semra kahraman'ı duyan yada giden oldu mu ? salı günü için randevu aldım gidicem iyi bir doktor oldugunu duydum , bir arkadaşım bahsetti bir tanıdıgı nerdeyse kıbrısa gidiyormuş donör için artık o safhaya gelmişler her şeyi ayarlamışlar gitmek üzereyken bu doktoru duymuşlar ve çocuk sahibi olmuşlar .

arkadaşlar dr.semra kahraman'ı duyan yada giden oldu mu ? salı günü için randevu aldım gidicem iyi bir doktor oldugunu duydum , bir arkadaşım bahsetti bir tanıdıgı nerdeyse kıbrısa gidiyormuş donör için artık o safhaya gelmişler her şeyi ayarlamışlar gitmek üzereyken bu doktoru duymuşlar ve çocuk sahibi olmuşlar .

Çok iyi olduğunu söylüyorlar. Lakin kendi ilgilenmiyormuş ama diğer doktorların başındaymış.Ben bir kez görüşmeye gitmiştim, kendi yoktu sanırım çok yoğun oluyormuş o yüzden diğer dk.lar bakıyormuş, yalnız lab. kaliteliymiş diye bahsedenler var.

Bende ona gitmeyi düşünüyorum. Şu an araştırma safhasındayım aklım karışık. Daha önce de denemelerim olmuştu.
Alman Hast., Memorial, Acıbadem var aklımda.

hayırlı olsun işallah belkide vesilen bu doktorla gelecektir..senin sorunun neydi canım yumurtalık rezervimi ...bu sefer yüzün gülsün hepimizin Allah yar ve yardımcımız olsun..:KK49:

bundan bir kaç yıl önce idi biz mail yoluyla eşimin durumunu değelerndirmişti ve tedvai olması gerektiğini yazmıştı buraya gelin demişti ama biz gidemedikkk bana yazdıkları çok mantıklı gelmişti

Yeni bir hayalkirikligi daha yasiyorum,bugun semra kahramana gittim fakat maalesef benim durumumdaki birini tedavi etmeyi kabul edemeyecegini soyledi iyi bir doktora benziyor ama tavri cok uzucuydu,benim tup bebek tedavimi kabul edemeyecegini soyleyip kalkip odayi terk etti. Yuregim parca parca 31 yasinda bunlari yasayacagimi soyleseler inanmazdim,bu yasta menepozu yasiyorum,2 yillik evliyim esimin cocuk hasretini ve istegini bile bile bunu ona yasatiyorum. İcimde bitmek bilmeyen bir bebek hasreti ve dayanilmaz bir aci var.artik bir bebek , bir hamile gormeye dayanamiyorum,etrafin hadi bebek yok mu daha sorularina cevap veremiyorum bogazim dugumleniyor gozlerim doluyor ahhh o soranlar bir bilseler icimde kopan o firtinalari ahhh bilseler. Bu acinin bir caresi var mi? Kalbim aciyor melegim . . .

canım merhaba.benim doktorum da semra hanım,randevum nisanın başında.yumurtan mı yok neden boyle bişey dediki?üstelik belkide yuksek dozda olursa iğnelere olumlu cevap verebileceksin.daha önce tüp denemen oldu mu?menopoza girdiğini nerden anladı?eşinde herhangi bi problem var mı?semra hanım ve memorial bence bu işte gerçekten 1 numara.detaylı yazarmısın canım neymiş seni kabul edememe nedeni!

X