Bursa'da Falcı

bı tane bulduk meryem dıye bı kadınmış nihancım
sogukkuyu mu ne oyle bı yer varmı burda secıl donerın ordaymış kadın
cok ıyıymış
gıdıcez gelırsın sende bebemmm
hatat bu hafta ıcı gıdelım pahalıysa baktırmayız takılrıız kafe fln

Son düzenleme:
kızlar ya öğrenelim şunu bende gelmek istiyorum ama hafta sonu gidelim.hafta içi çalışıyorum

az önce google da bursada falcı diye ararken facebookta bir grup gördüm kızlar,kahve ve tarot falı meraklısıyım diyenler grubu.kafe mor adres olarak nilüfer-ihsaniye verilmiş.daha açık adresi varda yasaktır diye yazamıyorum.yanlış hatırlamıyorsam nilüferde oturan arkadaşlar vardı onlara yakınsa bu yer gidebilirler.bilgi almış oluruz bizde :)

Son düzenleme:
kızlar ben göçmen konutlarında oturuyorum nerdeyse bulalım gidelim ya çok sıkıntılı bi dönemdeyim canım çok sıkkın toplanıp bu hafta sonu gidelim

kafe mor neresiymiş ki acaba hiç duymadım.
soğukkuyuyu bilmiyorum ama isterseniz gideriz.
yalnız biliyosun denizcim ben çalışıyorum.
hafta içide ancak iş çıkışında gelebilirim.

Son düzenleme:
bende haftaiçi çalışıyorum 6 da çıkıyorum zor olur ama bu cumartesi gitmek istiyorum kararlıyım gül dediğiniz nasıl bakıyo biliyomu ona gitsek

bende haftaiçi çalışıyorum 6 da çıkıyorum zor olur ama bu cumartesi gitmek istiyorum kararlıyım gül dediğiniz nasıl bakıyo biliyomu ona gitsek

güle gideceksen translı baktır. 50 tl. öyle olunca istediğin soruyu sorabiliyorsun. yaptığı yorumlar tutarlı ve çok şeker bir kadın. o nedenle çıktığında terapiden çıkmış gibi oluyorsun.
ama seni şoka sokacak kadar herşeyi bilmiyor öyle söyleyeyim.

Offf siz bu falcıları nerden buldunuz kaç gündür internette araştırıyorum yok bulamadım bişey sadece burda sizin bahsettikleriniz var.bursada neden bukadar az ya vardırda biz neden bulamıyoruz?

kızlar 2004 yılında bi haber çıkmış internette yeşil semtinde münesse kara diye bi kadın fal tarot bakıyormuş bu kadın yaşıyomudur acaba giden falan varmı

medyum murat nasıl kızlar gidenler varmı benim ablam gitti iyi diyo ama giden varsa memnun kalıp kalmadığını yazabilirmi?

kızlar internette bi falcı buldum medyum melisa ymış.numarasıda vardı yarın arıcam sizi haberdar ederim fiyatlarıda öğrenirim

kızlar internette bulduğum medyum melisayı aradım fakat bi bey çıktı ysnlış numara verilmiş bayadır arıyolar diyo adam çok sinir oldum...araştırmaya devam ediyorum sizi haberdar ederim...

arkadaşlar merhaba,
şimdi olay tv'de gördüm, yılbaşı ertesi de astv'de denk gelmiştim. Medyum Deniz Dökmen... facebook hesabını buldum, bu şekilde aratırsanız da çıkıyor. Bilgisi olan var mı?

ben şunu anladım bursada şöylee şok edecek harıka dıyebılecegım bı falcı yok..
ıstanbul dıyorum ben ..

güle gıttım yıne gecenlerde
yok yaa tatmın etmedı benı.

cennet sen yeşil ve etibanktakinden memnun kaldın mı?

merhaba
uzun zamandır girmiyordum o yüzden sorunuzu ancak gördüm.yeşilde şenöz kuruyemişe gelmeden yolun
sağında fotoğrafçı var ara sokaktan içeriye girin münesser kara o sokağın içinde tarot ve kahve falı bakıyor,gayet iyi.Etibankda da feriha var o da çok iyi kahve falı bakıyor.:2:

arkadasım senozmudur nedır ordakının adı sanı yok mu ?
etıbanktakının de adnı yazarsan cok sevınırız
buraya tel nosu yazılmıyor ama buldum numaraları dıye bı not yazarsan ozelden yollayabılırsın
tabı mumkunse.. yada ozelden sana maılımızı atarız maıllere yollarsın tellerı
bu ıkı ayrı kısının baktıgı fal sana cıktımı ve hatunların ısımlerı ne ?

şenöz-yeşil adres ismi münesser kara
etibank-feriha

kızlar gecen gun olay tv de bir medyumu izledim.denizdokmen diye sonra tv aradım. filan ulaşmak icin vermek istemediler ilk önce sonra weekly dıye dergide gördüm astrolojısıni yazıyormus dergiyi aradım.ordan telini aldım.epey ulaşmak icin ugraştım kenısıne en sonunda randevu aldım.
adam bana ne dediyse cıktı sevgilim vardı yakalıcaksın şuraya git o gun dedi ilk başta cok inanmadım ama kafamda soru işareti kalmıştı ve gitdim benimkisi gercektende başkasıyla orda oturmazmı sarmaş dolaş şok oldum tabi tekrar aradım denizi bana ınanmadın gitdin ve yakaldın demı dedı bende evet dedim ve halen şoktayım kızlar adamdan korktum valla:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

kızlar gecen gun olay tv de bir medyumu izledim.denizdokmen diye sonra tv aradım. filan ulaşmak icin vermek istemediler ilk önce sonra weekly dıye dergide gördüm astrolojısıni yazıyormus dergiyi aradım.ordan telini aldım.epey ulaşmak icin ugraştım kenısıne en sonunda randevu aldım.
adam bana ne dediyse cıktı sevgilim vardı yakalıcaksın şuraya git o gun dedi ilk başta cok inanmadım ama kafamda soru işareti kalmıştı ve gitdim benimkisi gercektende başkasıyla orda oturmazmı sarmaş dolaş şok oldum tabi tekrar aradım denizi bana ınanmadın gitdin ve yakaldın demı dedı bende evet dedim ve halen şoktayım kızlar adamdan korktum valla:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

nerde bakıyo cnm bu adam. kaça bakıyo birde... eğer dedğin gibiyse gerçekten tamda aradığım gibiyse eğer tamda aradığım gibi bir falcı

Merhaba kızlar

Bende tecrübelerimi yazıyım dedim
Murat'a gitmeyin derim. Ya da en azından geleceğe dair bir şeyler öğrenmek isteyenler gitmesin yoksa şimdiki hayatınızı ve geçmişi gayet iyi biliyor
Feriha'ya daha 2 gün önce falan gittim başlarda çok olumlu konuştu ama sonradan demediği şey kalmadı. Hayatımdaki bütün kötü insanları, uzak durmam gerekenleri saydı. Ama bırakacakmış işi
Birsen'e gitmeyi çok istiyorum, bir arkadaşımdan duymuştum. O çok beğenmişti. Heykeldeymiş şimdi sanırım

X