Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konyada en iyi kuaför hangisi ?

1. Konu Sahibi : _eCeM__ #1

Konyada en iyi kuaför hangisi ?

mrb sac rengımı degıstırmek ıstıyorum ama korkudan artık kuaföre gidemez oldum defalarca yandı sacım :( Bildiğiniz iyi bi salon varmı?

2. Konu Sahibi : _eCeM__ #2
    mrb ecem bende konyadayım saç boyatmak için denemedim ama kestirmek için ilk defa gittiğim bir yer vardı ceren saç tasarım diye kesimden çok memnun kaldım ama boya nasıldır bilemeyeceğim:)

3. Konu Sahibi : _eCeM__ #3
    Alıntı klt kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    mrb ecem bende konyadayım saç boyatmak için denemedim ama kestirmek için ilk defa gittiğim bir yer vardı ceren saç tasarım diye kesimden çok memnun kaldım ama boya nasıldır bilemeyeceğim:)

canım nerde bu salon :)

4. Konu Sahibi : _eCeM__ #4
    kulenin orada çilek mobilya var onun arkasında sorarsan gösterirler zaten inş memnun kalırsın sonucu buraya yaz belki bende yaptırırım boya:D

5. Konu Sahibi : _eCeM__ #5
    bende konyadayım
    genelde burdaki bütün kuaförler aynı çok düzgün bir kuaför yok ama ben yıllardır
    KIRIK TARAK 'a giderim (mareşal mustafa kemal okuluna giderken beyaz sarayın hemen karşısı) memnunum da
    ama bugün arkadaşımla birlikte NURULLAH diye bir yere gittim oda güzel kesti ayrıca eli çok çabuk oda olabilir yani.... varsa daha iyi diyen yazsın en çok da ERTAN GÜLPINAR ı merak ediyorum hiç gitmedim giden varsa düşüncelerini paylaşsın :)

6. Konu Sahibi : _eCeM__ #6
    gene zindankalede harun var boya ve röfle işini iyi yapıyor
    bir de zafer durağının arka tarafında hamile giyim mağazasının olduğu sokakta ismail var saç kesimi çok iyi

7. Konu Sahibi : _eCeM__ #7
    Kızlar röflemi yaptırdım süper oldu :) Mehmet saraç a gittim hem fiyat uygun hem de süper oldu :)

8. Konu Sahibi : _eCeM__ #8
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    ecemcim nerde bu mehmet saraç? bende saç rengimi deiştircem kırık tarak yada hulusiye gitmeyi düşünüyorum. yanar diye korkumdan gidemiyorum.

9. Konu Sahibi : _eCeM__ #9
    Alıntı _biyolog_ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ecemcim nerde bu mehmet saraç? bende saç rengimi deiştircem kırık tarak yada hulusiye gitmeyi düşünüyorum. yanar diye korkumdan gidemiyorum.

canım mehmet hulusinin yanında calısyordu yıllardır kendi yerini açmış ve fiyatlarıda cok uygun.... zemzem çorbacının yanında nalcacıda....

10. Konu Sahibi : _eCeM__ #10
    Kuaför Elit var kesinlikle öneririm..
    :teytey:
    Benim saç rengim kıpkızıldı saç rengimi açmak istedim bu zor işlemi Konya da bir çok kuaföre uğradım bir çoğu ne göze alabildi bir çoğuda çok fazla ücret çıkardı işlemin en az 6 ay süreceğini söylediler ((amaç para tabi ))
    En son Kuaför Elit e gittim Tarık bey öyle güven verdi ki Kuaför Elit i tercih ettim
    Sonuç mu :)
    Bir hafta gibi kısa bir sürede o kızı saçarımdan eser kalmadı ve sapsarı saçlara sahip oldum :)
    Kesinlikle öneririm ben çok memnun kaldım şimdi sadece kuaför elite gidiyorum
    ve en önemliside bitkisel saçı yok denecek kadar az yıpratan boyayı tercih ediyorlar
    işlerinde çok uzmanlar ve çok önemsiyorlar..
    pişman olmayacağına eminim :)

Sayfa: 1/2 12 SonSon