Bijoux'un başarı öyküsü -fotoğraflı-

tebrik ederim inşallah bi gün benim de burada paylaşacağım bi başarı öyküm olucak

öncelikle canı gönülden tebrik ederim.saglıklı bişekilde hayırlısıyla bebeğinide kucagına almanı diliyorum .bir sorum olacaktı yürüyüş yapman bel fıtıgın açısından sorun oluşturmadımı acaba.ben işimden dolayı tüm gün oturuyorum resmen bacaklarım uyuşuyor yürümek istiyorum fakat belimdeki kalçamdaki agrı siyatik yüzünden korkuyorum.ne tafsiye edersin canım.

canım benim de bel fıtığım siyatik sinirimi sıkıştırıyordu ama ben ameliyat oldum çünkü bacağım felç olacaktı nerdeyse.

ayrıca yürüyüşe başladıktan sonra belim hiçç ağrımaz oldu. inanılmaz faydalı geldi bana yürümek..

canım ya . okuyunca ne duygulandım . hep içimden insan isterse demek geliyor. helal sana diyorum resimleri görünce bir daha helal diyorum.
bu arada isimlerimizi zikrettiğin için ayrıca teşekkürler :)

canım benim de bel fıtığım siyatik sinirimi sıkıştırıyordu ama ben ameliyat oldum çünkü bacağım felç olacaktı nerdeyse.

ayrıca yürüyüşe başladıktan sonra belim hiçç ağrımaz oldu. inanılmaz faydalı geldi bana yürümek..

teşekkür ederim cevabın için.bende teşhisi konulmuş bel fıtıgım yok.siyatik demişti doktor geçen sene.bakalım en kısa zamanda bi doktora gitsem iyi olacak.

canım ya . okuyunca ne duygulandım . hep içimden insan isterse demek geliyor. helal sana diyorum resimleri görünce bir daha helal diyorum.
bu arada isimlerimizi zikrettiğin için ayrıca teşekkürler :)
Şeniz

Çok güzel olmuşsun canım darısı başıma inşallah a.s.
inşallah canım kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim cevabın için.bende teşhisi konulmuş bel fıtıgım yok.siyatik demişti doktor geçen sene.bakalım en kısa zamanda bi doktora gitsem iyi olacak.
gitmelisin dr verdiği sporlar bende işe yaramadı ama sen yine de ihmal etme canım..

çok güzel yazmışssın diyet azmini anlatmana rağmen bayağı duygulu bir yazı.. ama hamileykende kilo almamanı tavsiye ederim.. ben rejımdeyım mesela.. doktorum herşey yiyemezsin kilo alma deyip duruyor akannehir oklavayla kovalayacak beni nerdeyse... :eek:klava: ben de sabah öğlen ülker kellogs yiyorum akşama kadar 3 lt su içiyorum akşamda çok az ızgara yada salata :çok üzgünüm: hamileliğimi yaşatmadı neyse bende doğurdukta sonra katılacağım inş. diyet programına...

Maşallah hemşoma :nazar: Rejim yaparken çok sinirlendiğim günler oldu hep tek başıma yedim ama Sonucu görünce Mutlu olmamak elde değil Tebrikler..:hooray::hooray::hooray:

bijoux okurken aynen kendimi buldum aynı süreçleri yaşadım bende aynı kilolar aynı iş durumu sonra evlilik başka şehir ve hemen ardından bel fıtğı ve siyatik tek fark ben ameliyat olmadan kurtuldum çünkü o arada hamile kaldım aynı anda oldu aslında hastalık ve hamilelik 3-4 ay yattım gerçi yatamadım da neyse hamilelik baya zordu sonra şiştim balon gibi 94 oldum.6 hafta öncesine kadar da 82 kiloydum şimdi 76 yım.daha yolum uzun çok uzun 58 hedefim.ama öncelik 65.bu arada bende kütahyalıyım.yeni hemşerim olarak da motivasyonlarını bekliyorum çok ihtiyacım var artık.şu akşam yememeyi nasıl becerdin ya.

bijoux okurken aynen kendimi buldum aynı süreçleri yaşadım bende aynı kilolar aynı iş durumu sonra evlilik başka şehir ve hemen ardından bel fıtğı ve siyatik tek fark ben ameliyat olmadan kurtuldum çünkü o arada hamile kaldım aynı anda oldu aslında hastalık ve hamilelik 3-4 ay yattım gerçi yatamadım da neyse hamilelik baya zordu sonra şiştim balon gibi 94 oldum.6 hafta öncesine kadar da 82 kiloydum şimdi 76 yım.daha yolum uzun çok uzun 58 hedefim.ama öncelik 65.bu arada bende kütahyalıyım.yeni hemşerim olarak da motivasyonlarını bekliyorum çok ihtiyacım var artık.şu akşam yememeyi nasıl becerdin ya.

aa hayatım hakaten çok benziyomuş hikayemiz..

akşam yememeyi kafamda bitirerek başardım. inan yemicem dersen yemiyosun. ayrıca akşam yemeği saatinde tarçınlı tatlandırıcılı süt içersen de acıkmıyosun..

dersen ki sofraya oturmak zorundayım eşim istemiyor. hayır öyle bişey yok biraz idare edicek seni. ya da çalışıyorum akşam yemeden duramam diyosan corba+salata yapıcaksın..

Son düzenleme:
aa hayatım hakaten çok benziyomuş hikayemiz.. msn kullanıyorsan aşadaki adresi ekleyebilirsin..

akşam yememeyi kafamda bitirerek başardım. inan yemicem dersen yemiyosun. ayrıca akşam yemeği saatinde tarçınlı tatlandırıcılı süt içersen de acıkmıyosun..

dersen ki sofraya oturmak zorundayım eşim istemiyor. hayır öyle bişey yok biraz idare edicek seni. ya da çalışıyorum akşam yemeden duramam diyosan corba+salata yapıcaksın..

sağol canım bebiş var emiyor az da olsa kesilirse iyice diye korkuyorum aslında yoksa baya sıkarım kendimi ama tatlı tarifin süper deneyeceğim bende.süt kabız yapıyor beni pek içmek istemiyorum o yüzden.bu arada adresini göremedim canım

canım okuyunca işte budur dedim.
birzamanlar bende senin bu irade gücünü yakalamış ve çıtır olmuştum.
şimdi doğum kilolarımla 7.takımda savaşırken bu yazın bana çok iyi geldi.
seni bütün kalbimle kutluyorum ve bebeğini sağsalim kucağına almanı diliyorum.

X