Doğuma Hazırlık Diş buğdayı hazırlıkları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bengücüm herşey çok çok güzel olmuş ellerine sağlık boshayallersmile bayanssulusmile

bengü cook güzel olmus..yakın olsaydım isterdim hatıra:)))))

Ellerine sağlık Bengücümm çokkk güzel olmuş bayıldık valla kız ne yeteneklisin sen öyle bende yok valla yaptırcam artık pasta kurabiye bi yerlere naapalım ..hoş benim kuzunun dişi mişi de çıktığı yok ya...:KK1:

selina ayy çok özendim hazırlıklarına negüzel şeyler yapıyosun bizim dişimizle kimse ilgilenmiyo çok üzgünüm bikaçkişi genede diş hediyesi getirdi ama genede dişbuğdayını yapmak isterdim yani,anneme bikaç kez söyledim ama nebileyim ses etmedi.doğumgününde inşallah gönlümce herşeyini yapıcam.sen yaptın mı şiimdi diş buğdayınızı

selina ayy çok özendim hazırlıklarına negüzel şeyler yapıyosun bizim dişimizle kimse ilgilenmiyo çok üzgünüm bikaçkişi genede diş hediyesi getirdi ama genede dişbuğdayını yapmak isterdim yani,anneme bikaç kez söyledim ama nebileyim ses etmedi.doğumgününde inşallah gönlümce herşeyini yapıcam.sen yaptın mı şiimdi diş buğdayınızı

ben haftaya yapıcam kismetse. bu hafta islerim var ondan daha erken yapamadim. sen yap dis budayını.dogum günü zaten ayrı onuda yaparsın .bak sonra icinde kalır. Bende hersey kendim yapıyorum benimde yapanım yok. Ben gelen akrabalara söyledim her gelen meze getirsin yanında. Bende 1-2 birsey yapcam. Bugdayını kayınvaldeme söylerim o pisirir. Kurabiye falan istiyorsan birsürü yapan yer var. O buldugun yer mesela güzel yapıyor ben oraya yaptırmıstım kurabiye. Izmirde cok yapan yer var. Bitane pasta söylicem tamam iste. Meslek sectirisin kızını süslerin güzel bir hatira olur. YAP YAP YAPPPP guclubacismile opuyorumnanaktan.

Ben simdi birsey yapmasam bizdede hadi dis budayını yap diyen olmaz. Ondan sen yapıcaksın tatlım. olumunekankayizsmile

sağol selina ama bilemiyorum geçen annemle kemeraltında geziyoruz diş şekilli kalıp bakayım dedim amann ne gerek var falan yaptı heves bırakmadı yani bakalım kısmet artık.buarada mirayın kurabiyelerini gördüm harikalar.....sen yapınca ressimlerini koyda bakalım..:))

sağol selina ama bilemiyorum geçen annemle kemeraltında geziyoruz diş şekilli kalıp bakayım dedim amann ne gerek var falan yaptı heves bırakmadı yani bakalım kısmet artık.buarada mirayın kurabiyelerini gördüm harikalar.....sen yapınca ressimlerini koyda bakalım..:))

tamam eklerim o zaman. bugün kalıp aldım ve seker hamur. malzemler hazır yani

cok sagol kızlar tesekkür ederim. kaydirigubbakcemile3

biz bugün diş bugdayımızı yaptık :))) cok şükür herşey güzel oldu fakat netten sipariş verdiğim kurabiye kalıpları halaaaaaaa gelnedi sinir küpü oldum kac kez aradım kargoya verdik diyorlar ama yooook :eek:lmaz: dün aksam 7 ye kadar bekledim gelmedii hevesim kaçtı üzüldüm ama sonra kendi çapımda bişeyler yaptım heves işte:))) nesse öle böle oldu bitti...

biz bugün diş bugdayımızı yaptık :))) cok şükür herşey güzel oldu fakat netten sipariş verdiğim kurabiye kalıpları halaaaaaaa gelnedi sinir küpü oldum kac kez aradım kargoya verdik diyorlar ama yooook :eek:lmaz: dün aksam 7 ye kadar bekledim gelmedii hevesim kaçtı üzüldüm ama sonra kendi çapımda bişeyler yaptım heves işte:))) nesse öle böle oldu bitti...

güzel gecmesine cok sevindim. artık bir kac foto eklersin herhalde :KK1:
Kalıbın gelmemesi gercekten üzücü,neden ögle oldu ki ya. Ama eminim sen kendinde güzel yapmısındır cok beceriklisin masallah.

kalıp hala gelmedi biliyormusun bengüüü:KK43:((( sanırım posta da bi sorun var..babam bugün soracaktı...aldıgım site gönderdik diyor..kaç kere tlf da görüstüm adamlar bıktılar..7tllik kalıp için dünyanın tlf ettim:)))))

allah allah deseydin dis bugdayı bitti :KK1: napcan o kalıbı gelince tekrar geri mi göndercen?
Ben gidip kendim aldım kalibi garantiye aldım. Ama foto eklememisin hic neden ki :1no2:

allah allah deseydin dis bugdayı bitti :KK1: napcan o kalıbı gelince tekrar geri mi göndercen?
Ben gidip kendim aldım kalibi garantiye aldım. Ama foto eklememisin hic neden ki :1no2:

ben niğde de bulamadım..o tarz şeyler satan bi yer yok:KK43:(( sorduğumda da garip garip yüzüme baktılar:))) hatta pastaneler bile sordum:)))
mecbur netten aldım 2 gün içinde gelir dediler tam 5 gün ve bugün 6 oldu ama gelmedi:KK43:(((
resim ekleyeyim canım yarın ..

selduşcum kurabıyelın çok güzel olmuş eline sağlık boşverr üzülme..

hehehe tsk ederim canım benim..güzel bakan güzel görürümüş:))) eşim dalga geçti:)))

kendi imalatım olan çikolata ve sakızlarımız :)))

dscn0820f.jpg

kalıp hala gelmediii:KK43:((( benzetmeye calıstım ama cok basarılı olamadım:)) yamuk dişler ve çekiç seklindeki diş fırçası kurabiyelerimiz:)))

annem gıda boyasını hiiç sevmez gelecek olan arkadaslarım da sevmediği için ben renklendirmedim bizimki tam yemelik oldu yani..ama gercekten lezzetli olmuslardı!!!!!!

dscn0822c.jpg

dscn0821g.jpg

alkisalkisalkis alkisalkisalkis gayet başarılı selduşum emeğine ellerine sağlık... yusuf utkan'ımın inci gibi dizilir dişleri inşallah

çok güzel olmuş arkadaşım kurabiyelerin ellerine sağlık
selinasen kalıbı nerden aldın bir ihtimal...aklımda olsun hani:)

ne güzel hazırlıklar bunlar böyle çok hoşuma gitti..benimde meleğimin dişleri yeni çıktı ama malesef ben hiçbirşey yapamadım..kaynıvalidemin rahatsızlığı yüzünden hayatımızda herşey çok sönük geçiyor..hergün hastanelerdeyim..ama olsun napalım kızım sağlıkla büyüsünde diş buğdayımızda olmayıversin:KK43:((

X