Arkadaşlar terk eden erkekleri buna pişman ettirmenin yolu nelerdir sizce?

mavikaranlk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
7
0
Ağladık hırpaladık kendımızı ama bu hep böyle devam mı edicek 2 3 5 sene yada 1gün her neyse bunun bir çaresi olmalı intikam "arkadasşlar bu konuyu açma sebebim arkadasımın sevgilisi onu terk etti ve yeni sevgilisine mail attırıyor kıza acı çektırmek istiyor"ama bir yolu olmalı bunun intikamını almalı yardımlarınızı bekliyorum kızlar içine oturacak bi ders almalı pişman olmalı kötükedihüso

aynı şey benimde başıma geldi şu an ben sadece geri çekılmeyi düşünüyorum sessizce beklmeyi

Beni terk edip gitmiş biri için deyim yerindeyse kılımı bile kıpırdatmam, tüm bağımı, iletişimimi keserim, saçma bir şey yüzünden, haksız yere terk ettiyse bensizlik ona en büyük vicdan azabı ve ceza olacaktır zaten.

mailini değiştirsin arkadaşın ve takılmasın daha fazla intikam diyorsunuz ama bu ona bir fayda sağlamayacakk ki zaten bir şey yaparsa ona değer verdiğini gösteriri bu ve karşı tarafı memnun eder.. ayrıca hiç bir kızda erkek arkadaşının lafıyla eski kız arkadaşına böyle rahatsızlık vermez.. kendi ilşkilerini zedeler bu.. e bunu yaptıran biriyse zaten hasta ruhludur e bunu yapan bir sevgilisi varsa onun da suyu kaynar yakında.. bence hiç dert etmesin

o mail atan kişi çocuğun yeni sevgilisi değildir çocuk aklında SEVGıLı kılığına bürünüp arkadaşına acı çektirmeyi planlıyodur canım. Mailleri engellesin çocuğu felan hep silsin ve sessiz kalsın.

salla gitsin ya... hiç umursamadan mail adresinde değişiklik falan her ne yapılabiliyorsa yapın... pişman ettirmekle ne uğraşacaksınız gereksiz yere vakit kaybı...:içelim:

Kilimi bile kipirdatmam öyle bir sahis icin , onsuzda olabilecegini ve onsuzda cok mutlu oldugumu, atilan maillere cevap vermeyip kendi kendini yemesini saglarim okdr!
Mailini degistirsin okdr ozaman cevap alamayinca hepsi kudurur:))

Kesinlikle onu takmadıgını hissettirmek bence!
Hayatına devam etmen mutlu olman en büyük intikamdır.

Adam beni terk edip gidecek,ben de onu pişman etmek için kendi değerli vaktimi harcayıp da intikam almaya çalışıcam öyle mi ?

Yok öyle yağma :nazar:

Dediğim gibi benim vaktim çok değerlidir,beni terkeden bir herif için hiç de harcayamam valla :1closedeyes:

Birini bu konuda pişman etmenin en güzel yolu.''UNUTMAK''

Biri size ayrıldıktan sonra, sevgilisi ya da herhangi birine mesaj attırıyorsa, adamlığında bir eksiklik var demektir ya da hala sizle bir derdi vardır, uğraşmak istiyordur. Yoksa terkeden, dönüp dönüp arkasına bakmaz.

Amacı beni tamamen unutsun sa eğer, çok çirkin bir yol seçmiş. Sorunlu heralde arkadaş.

Kısacası uğraşmaya bile değmez. Kurtulduğuna şükretsin.

Ona verilecek en büyük ceza. UNUTMAK.

X