Mektup Yarışması Anketi

Mektup Yarışma Anketi

• 1. Mektup

OY: 30 15,2%
  • 2. Mektup

OY: 17 8,6%
  • 3. Mektup

OY: 10 5,1%
  • 4. Mektup

OY: 5 2,5%
  • 5. Mektup

OY: 15 7,6%
  • 6. Mektup

OY: 4 2,0%
  • 7. Mektup

OY: 7 3,5%
  • 8. Mektup

OY: 4 2,0%
  • 9. Mektup

OY: 14 7,1%
  • 10. Mektup

OY: 3 1,5%
  • 11.Mektup

OY: 54 27,3%
  • 12.Mektup

OY: 5 2,5%
  • 13.Mektup

OY: 19 9,6%
  • 14.Mektup

OY: 11 5,6%

• Ankete Katılan
    198
Eylül-Son seni TEBRIK EDERIM...harikaydi... guzel yarisma fikrini gelistiren hayata sokan Bersulecim ve takım arkadaslarını da candan kutlarım..Eylül-Son nezdinde de tüm yarısmaya katılan arkadaslarımı candan kutlarım..ellerine emeklerine ve yüreklerine SAGLIK olsun..gercekten cok guzeldi ..hepsi birbirinden dokunaklı birbirinden duygu yüklü ve birbirinden taaa hayatın icinden gelen yasamların dile getirilisiydi..kendi adıma cok mutlu oldum..son bir sey daha 9 numaralı mektup sahibi bendim...benim duygularımı da okudugunuz icin bu katılıma beni de layik gördügünüz icin bir kere daha tesekkur ederim....bu yarısma sahaneydi..gelecek yarısmaların güzelligi simdiden icimi doldurdu bile....sizi seviyorum...hep derim iyiki yolum KK den gecmis..iyi ki sizlerle tanismis arkadas dost olmusum....sevgimle...

eylul-sonum canım seni tebrik ederim bana oy veren arkadaşlarımada çok tşk ederim hepinizi çok seviyorum 4. olmakda çok güzel aslında yarışma yapaılan aktivite çok güzel tşk ederim şule ablam seni çok seviyorum:1hug::asigim:Şeniz

eylul-sonum canım seni tebrik ederim bana oy veren arkadaşlarımada çok tşk ederim hepinizi çok seviyorum 4. olmakda çok güzel aslında yarışma yapaılan aktivite çok güzel tşk ederim şule ablam seni çok seviyorum:1hug::asigim:Şeniz

canım seni de tebrik ediyorum.cok opuyorum...güzel yuregine sevgilerimi gonderiyorum

tebrik ederim eylül gerçekten çok güzeldi herkesin emeğine sağlık.

güzel yüreklerinize kalem tutan ellerinize sağlık tebrik ederim Eylül
ve emeği geçen bütün arkadaşlara yürekten teşekkürlerrr...

eylül son tebrikler canım, diğer arkadaşların söylediği gibi sen birinciliği haketmiştin, çünkü senin mektubun diğerlerinden daha da bi başkaydı, diğer mektuplar da güzeldi tabiki, ama can yakan yürek burkutan bu mektup zaten herkesin dikkatini fazlasıyla çekti, benim mektubum benim içimi çok acıtıyordu belki ama dediğim gibi senin mektubun daha da mükemmeldi, bu yüzden bende oyumu sana vermiştim, birinciliğini kutlarım canım

Tebrikler eylül-son.Sana bu birinciliği kazandıran olayı yaşamamış olmanı dilerdim.Keşke daha farklı bir yazıyla kazansaydın birinciliği!..Bizleri çok üzdün.Ama hayat devam ediyor canım.Ben yapamayacağım konuda zaten söz vermezdim.Ama her söz verişimde şimdi seni hatırlıyorum.Tekrar tebrikler!...

Bütün yarışmacı arkadaşları tek tek kutluyorum, evet onlar gönlümüzde ayrı ayrı birinci oldu zaten.:hooray:a.s.

Eylül_son seni hem birinciliğin için, hem de evladını tek başına dimdik ve onurlu birşekilde büyüttüğün, anne gibi annelik ettiğin için alnından öpüyorum.:hooray:a.s.

Ve emeği geçen berşulem ve bütün K.K üyelerine,yönetime saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

hepinize ben teşekkür ederim kızlarrra.s. ama diğer yorumumda dediğim gibi her mektup kendi içinde birinciydi zatenn.. her biri beni alıp bir yerlere götürdüüüü...senağlama

Bütün yarışmacı arkadaşları tek tek kutluyorum, evet onlar gönlümüzde ayrı ayrı birinci oldu zaten.:hooray:a.s.

Eylül_son seni hem birinciliğin için, hem de evladını tek başına dimdik ve onurlu birşekilde büyüttüğün, anne gibi annelik ettiğin için alnından öpüyorum.:hooray:a.s.

Ve emeği geçen berşulem ve bütün K.K üyelerine,yönetime saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

sağolasın canımmm Şeniz evet gururla söylüyorum çok pırıl pırıl bir oğlum var..ALAHIMA ŞÜKÜR... zor günlerde büyüttüm belkide ama rabbim çocuğumdan yana güldü yüzüme... inanç,sabır ve duaa tek anahtar bu kızlar...

yarismaya katilan tum arkadaslarin eline,yuregine saglik..hepinizi tebrik ediyorum ve eylul-son birinciligini kutlarim..cok guzel bir mektuptu..son olarak emegi gecen,hazirlayan,sunan tum arkadaslara tesekkura.s.

Canım Eylül-sonum, dünden beri içim buruk.Keşke, böyle bir mektubu yazacak şeyler yaşamasaydında, birinci de olamasaydın.O mektubun sana ait olduğunu öğrendiğimde, boğazım düğümlendi.Şimdi yavaş yavaş acının ,şaşkınlığın,burukluğun yanına, güçlü ve sağam karakterli bir arkadaşımla gurur duymak da ekleniyor.Daha bir gün önce sen benim için, çok iyi, adil,duyarlı bir arkadaşımken,bu gün, bu duygularıma güçlü bir kadına duyulan saygı da eklendi.Bilmiyorum duygularımı anlayabiliyor musun.Gerçi sen beni hep anlarsın.Eylül-son iyiki kk dasın.Hayatın boyunca, Yüce Allahım sana ,hep güzel, mutluluk dolu mektuplara konu olacak şeyler yaşamayı, nasip etsin.Duygularımın yüzeysel anlatımıdır, ne yapayım paylaşmadan duramadım.

Eylul canim oncelikle guzel yureginle aramizda oldugun icin cok mutluyuz, mektuplariniz o kadar duygulandirdiki sanki pc deki o sayfalar hep guzumun onunden gecip duruyordu heran, o duygular acilar huzunler, keske boyle bir olay yasamamis olsaydin ama yasanmasi gerekiyormus elden gelen birsey yok; Allah yavruna uzun omurler nasip etsin insallah, annesi ile gurur duyuyor olmali, birinciligi kazandigin icinde ayrica kutlarim seni.

Icimizden gecenleri bazen satirlara dokmek cok zordur, bunu basarabilen yureklerini bizlere acan birbirinden guzel mektuplari bize okuma firsati veren her arkadasimi kutluyorum hepiniz gonlumde birinci oldunuz, hepinizin yeri ayri, dilerim hersey gonlunuzce olur sevgilerimle

Kutlarım seni arkadasım hep mektubun için hem de güçlü kişiliğin için....

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlarr valla selpak yetiştiremez oldummm... bugün çok duygusal oldummm çokkkkkkkkkkk.... her birinizin güzel düşüncelerine yüreğimden teşekkürler......a.s.

Eylülcüm; canı gönülden tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim ve bu kadar güzel bir mektubu bizimle paylaştığın için çok çok teşekkürler!!!

Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere...

Sevgilerimle...

Yarışmaya katılan bütün mektup sahiplerini tebrik ederim. Hepinizin mektubu çok güzeldi...
Ellerinize, yüreğinize, emeğinize sağlık arkadaşlar. Bizleri bambaşka dünyalara götürdünüz.

Ve Eylül'cüm 1. tebrik ederim canım, gerçekten çok güzel bir mektuptu, ağlattın bizi...
glittermaker09092007061hl3.gif

X