Vajinada güzel koku?

canım benımde cok kokuyor akıntımda var doktora gittim igne verdı kullandım yinede akıntı oldugunda koku yapıyor bende yakında evlenecegım ama bu koku yüzünden cok tedirginim ve baska biesey daha genıtal böylgem diger ten bölgeme gore biraz koyu rengte bu normalmı sizdede böylemı özelıme yazarmısınız
bu forumda okumusdum biri star white diye bir krem kullanmis o beyazlatiyormus isede yaramis bende alicam

Bebek Yağı: Not: Bebek yağlarını vajinanızın içerisine dahili olarak uygulamayın. Vajina çevresine masaj yaparak uygulandığında bebek yağı işe yaramaktadır. bunuda internetten okudum simdi :))

solid parfümler var, sadece yağlardan yapılır, alkol içermediği için vajina içi ve çevresinde kullanabilirsiniz.

Kızlar ne kadar temizlersek temizleyelim akıntı gelince gün içinde yine eski haline dönüyor acaba bu akıntıları önlemenin bir yolu yok mu :KK43:

istediğimiz kadar temizleyelim gene eski halini alıyor sonuçta ee düğünden eve gelene kadar o eski halini alır en iyisi eve gelince çamaşırını falan değiştirirsin sorun olmaz:26:

kızlar sadece vajinaya özel deodorantlar var her markanın.tavsiye ederim. hem zararlı değil kadın doğumcuma sordum. hemde çok aşırı rahat etmeni sağlıyor. watsonlarda bile satılıyor

bence hassas bölge çok kurcalamayın doğal ürünlerden yararlanın oranın doğasınıda bozmayın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hanımlar orası güzel kokacak diye uğraşmaya gerek yok
vajinanın kendine has bir kokusu varmış ve bu erkekleri çok tahrik ediyormuş :KK17:
temiz ve sağlıklı olduktan sonra gerisi önemli değil yani :KK34::KK34:

Karşımdakinden önce ben kendime güzel kokmalıyım.
Ben sebamed kullanıyorum.
Ve hafif güzel bi koku bırakıyor.
Önceden genital bölge için deodorantta kullanıyordum ama bitti bi daha da almadım ama sebamedin kokusu yetiyor.
Kokuya karşı çok hassasım hep güzel kokmak istiyorum :)Ve erkek arkadaşımda güzel koktuğumu söyler:)

ben sürekli idrar yolu enfeksiyonu geçiriyordum. banyoda önce sirkeyle silip sonra şampuanla yıkıyorum

şu aralar hafif geçiyo enfeksiyonum:nazar:

bi sorun olmadı şimdiye kadar

*** kızlar bu arada günde 1 madensuyu için. idrar yollarını temizliyor,koku azalır.hem kemiklere faydalı hemde cildimize :KK34:

nilttcim, biliyorsun benim de enfeksiyon problemim var

bende bu jelden alsam iyi gelir mi?

watsonda da intim jel var o nasıl canım?

sebamedi herkes öneriyor şu avonunki benim bir arkdaşımda çiddi sorun yarattı doktora gittiğinde doktor alıp çöpe atmış asla kullanma demiş onada mantarmı ne olmuştu tam da hatırlamıyorum şimdi ama yani doktorun onu orda alıp çöpe atmasını duyunca ben elime bile almadım o ürünü

bi arkadasım kokudan dolayı doktora gitmişti kültür testi yapıldı doktor sabun sürüyomusun diye sormus oda hayır demiş ama normalı böle degılmıs:KK70: bize lifle uzun uzun yıkadıgını söyle sabun kullanmak cok zararlıymıs bakteri oluşumu yapıyomuş :S neyse en güzeli duru suyla temızlemekmiş

sabun kullanmak kötü neden kötü olduğuna gelirsek vajinadaki bazı işe yararlı bakterileri sabun öldürüyor ve mikrop kapmamızı sağlıyor bencde hiç birşey kullanma boşu boşuna soluğu doktorda alma

genital bölge kendi kendini temizleyecek yeterlilikte yaratılmıştır.Sabun,losyon kullanmak fayda yerine zarar verir.Genital bölge temizleme jelleri falan çıkmış hiç gerek yok bunlara en güzel temizlik su ile yapılandır.Sık sık duş alırsanız pamuklu iç çamaşırı giyip her gün değiştirirseniz,o bölgeyi tüylerden arındırırsanız ve regl döneminde sık sık ped değiştirirseniz zaten hijyenik olarak sorun olmayacağından dolayı kötü ve rahatsız edici kokular da olmayacaktır.
Not:Güzel kokmak uğruna başınıza dert açmasın.Temizseniz no problem.Nedir bu yıkama jeli merakı ya

Son düzenleme:
Güzel kokmak için genital bölgeye koku uygulamak bence sağlığı olumsuz etkiliyor. Her bölgenin kendine has kokusu var ve tahrik edicidir bir çoğu için. Bence o kadar stres yapma. Evlilikte sürekli öyle olamayabilirsin. Rahat samimi ve doğal olmak en iyisi bence

X