Dudak Makyajı Tarçın yağı dudakları dolgunlaştırıyormuş

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
hiç duymamıştım.nerde satılıyor?ve fiyatı ne kadar?

Blistex nerde satılıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz resmini de ekleyeyim fiyatı da 6 ya da 6.5 lira

Blistex-Lip-Relief-Cream.png

bi de şu var öyle kalıcı bi dolgunlaşma beklemeyin zaten kalıcılık estetik müdahaleler haricinde olmaz mantıken :)

benim söylediğim kremden çok memnunum dolgunlaştırması gibi bir beklentim yoktu çünkü dudaklarım yeterince dolgun nemlendirici olarak almıştım ama böyle bir etkisini de görünce paylaşmak istedim

umarım memnun kalırsınız nemlendirmesi de çok iyi çünkü

bi de şu var öyle kalıcı bi dolgunlaşma beklemeyin zaten kalıcılık estetik müdahaleler haricinde olmaz mantıken :)

benim söylediğim kremden çok memnunum dolgunlaştırması gibi bir beklentim yoktu çünkü dudaklarım yeterince dolgun nemlendirici olarak almıştım ama böyle bir etkisini de görünce paylaşmak istedim

umarım memnun kalırsınız nemlendirmesi de çok iyi çünkü

teşekkürler canım.denemey değer.viks,tarçın yağı falan bende bi işe yaramadı.biraz acıtıyor gibi oluyor ama hemen geçiyor.bi de bunu denemeli.kalıcı dolunluğa ben de inanmıyorum zaten.günü kurtarsın yeter opuyorumnanaktan

teşekkürler canım.denemey değer.viks,tarçın yağı falan bende bi işe yaramadı.biraz acıtıyor gibi oluyor ama hemen geçiyor.bi de bunu denemeli.kalıcı dolunluğa ben de inanmıyorum zaten.günü kurtarsın yeter opuyorumnanaktan

rica ederim canım umarım memnun kalırsın iyi bir nemlendiricin olur böylece hiçbişey olmasa bile

mentollü bir yapısı var ferahlatıyor dudakları sanırım bu mentollü yapısından ötürü de dolgunlaştırıyor

birkaç çeşidi var blistex in ama benim yüklediğim resimdeki beyaz tüpte olanını iste mutlaka eczaneden fiyatı da uygun zaten epey de kullanırsın 2 ay falan gider sana.

benim bir arkadaşım da kullanıyor. baya etkisini gördü ama 1 aydır her gün kullanıyor. ilklerde acı yapı sonradan alışıosun dedi.
bende denedim o kadar yaktı kı anlatamam. bi daha da kullanmadım. :kedi:

Bu yağı ilk sürüşümde herkes gibi etki etti.1 saat sonra etkisi kayboldu ama son birkaç denememden sonra üst dudağım yağa tepki verdi .Çok şişti ve sızlıyor,kaşınıyor.2 gündür böyle, şişliği inmedi.Dudaklarım zaten kalın şimdi kocaman oldu,iğrenç görünüyor.Bülent Ersoyla yarışırım,o derece yani.Bi daha sürmücem bu yağı.Zaten acısına dayanamıyorum=(

Son düzenleme:
arkadaşlar ben tarçın yağını aradım ama bana şöyle dedi aktarlar, tarçının yağı olmaz esansı olur ve bunun için kullanılmaz dediler :KK43: bana bir aktar kakao yağını önerdi, bunu sürersen dudaklarına çatlakların da gitmiş olur yumuşatır ve rengini koyulaştırır özellikle yazın güneşe çıktığında dedi ben de onu aldım dolgunlaştırma adına birşey göremedim şimdilik ama rengini koyulaştırdı sanki biraz

kızlar sorum tarçın yağı kullananlara bende karden marka var ama üstünde taarçın yağı değil "TARÇIN AROMASI" yazıyor sizdekiler de böyle mi tarçın yağı mı almak gerekir?? :bilemedimki

tarçın yağı var canım ben bu gün aldım ve denedim inanın felekat yakıyor..gerginleştirdi dolgunlaştırdı yaklaşık 10 dk durum aynıbenim hoşuma gitti 6liraya aldım:81:

tarçın yağı var canım ben bu gün aldım ve denedim inanın felekat yakıyor..gerginleştirdi dolgunlaştırdı yaklaşık 10 dk durum aynıbenim hoşuma gitti 6liraya aldım:81:

evet varmış aktardaki kadın tarçın yağı diye bişey yoktur demişti inatla da başka bi yerden buldum :KK66:

çok fena yakıyor bu yaa.suyla yıkamak zorunda kaldım.dudakalrımın yanları bile sürmeme rağmen kızpkırmızı oldu.

saten ruj kullanıyorum ve rujla dudagımı dolgunlastırıorum :) normalde ınce ama dısarıdayken dıkkat cekıyor bu olayı sevıyorum..yağı falan kullanmadım ama ruj ıle dolgunlastırmayı soylım..

ruju surdukten sonra peceteyle bastırın dudagınıza ..sonra bı daha ruj surun ve bır daha pecete bastırın..3 kere yapın bunu..sonra dudaklarınızı bırbırıne sürtüp sürtüp bırakın..ohhh mis gibii şiş şiş duruyor sonra:)) ama saten ruj!!

ya nasıl bir şeymiş bu ya sürdüm kaç dk geçtii suatımın yarısı sankii bi yerde yamış gibi kıpkırmızı olduu ya:KK43:cidden eğer hassassa cidliniz sakın sürmeyin bence.

suratımın kızarıklığı yarım sa sonra geçti ve dudaklarım hala dolgun kızlar:KK70:ama çok fazla yakıyor ben de öyle olduu yanii.şu an hala dolgun ve kırmızı baya bi.

kızlar en son gece yatarken saat onbirde sürdüm ve şu an hala dudaklarım dolgun:KK70:ben çk sevdim bunu.pahalı markaların dolgunlaştırıcılarını almayı düşünüyordum kurtarıcı gibi geldi:KK70: ama herkes de aynı etki etmeyebilir.içine kako ve zencefilde koyucam alınca.

kılar ben burda gördüm ve hemen aktara gdp aldm tarcın yağı 1 hafta oldu kullanalı incecik dudaklarım öyle dolgunlaştı ki çok hoş göüküo şimdi:)) kakao yağlı vaelinle tarcın yağını karıştırdım hergün her aynaya baktmda sürüom :KK70: her fırsATTa bnde dndm memnunda kaldım :):-) ama çok kuruyo dudaklar gün içersnde sürmedgn zzamnlarda nemlendrn çatlamış gbi oluyo sonra kısacası memnun kaldım:KK9:

ben de bugün tarçın yağı aldım aynen söylenilen gibi oldu sürer sürmez inanılmaz bir acı ve dolgunluk,,,dolgunluk gerçekten oluyor ama 5 dakika sürmeden eski haline dönüyor,,,vicks' te denemiştim tarçın yağı vicks' ten daha etkili en azından benim dudaklarım için öyle,,, of ya illa ki bi avuç para mı vericez dudaklar dolgunlaşsın diye bu arada ben sally hansen dudak dolgunlaştırıcı siparişi vermiştim:KK58: bu hafta gelir sanırım bakalım o nasıl yapacak etkisi olacak mı paylaşırım artık denedikten sonra

ya arkadaşlar ben de sizden duydum aldım tarçın yağı ama sürdüğümde hiç de yanmadı valla . çok azcık uyuştu o kadar acaba bende bi sorun mu var ya da yağın tarihi mi geçmiişş?

X